Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niepoczytalna

mam dosyc bycia naturalną blondynka wiec zmieniam kolor włosia

Polecane posty

Gość Lubiespodnie
Oj nie rob tego. Blondynki sa bardzo seksowne! Uwielbiam blondynki. Jestem Twoim fanem! Zakladam klub milosnikow blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wydaje mi sie ze jestem taka nie wyrazna,taka nijaka a czarnule sa wyraziste,nie mam łoniakow. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny nie taki marchewkowe rudy wiewiórkowy to sie dopiero będziesz rzucać w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
Jako blondynka jestes bardziej wyrazna. Czy nie masz powodzenia? A moze sie zle ubierasz, ciekawe jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam powodzenie,ale chciałabym cos zmienić w swoim wyglądzie..a nigdy nie malowałam włosów,ubieram sie w jasne pastelowe kolory,kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
Prosze nie farbuj, jestes wspaniala dziewczyna. Jezeli chcesz cos zmienic to zrob to z ubiorem. Ubierz biale obcisle spodnie i kolorowa bluzke z duzym dekoltem. Bedziesz seksy dziewczyna. Jestem Twoim wielbicielem i fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
A chodzisz w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaS.
Jak masz naturalny blond to nie farbuj, niebawem naturalnych blondynek bedziemy ze swieca szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
Po długiej przerwie musiałem Cię długo szukać, ale znalazłem. Farbowanie włosów to nie tylko akt materialny ale i psychologiczny. Swoim wyglądem będziesz przyciągać facetów którzy do Ciebie nie pasują, a Ci którzy mogliby pasować nie będą zwracać uwagi na Ciebie, bo będziesz telepatycznie wysyłać fałszywe sygnały. Aby uratować Cię od nieszczęśliwych związków, nakazuję pozostawić naturalny kolor włosów. Lepiej pomyśl nad zmianą ubioru. Zyczę Ci powodzenia i całuję w czółko. Twój wielbiciel i fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
Moja kochana blondyneczka, gdzie jestes, odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiespodnie
Kochana blondyneczko jeszcze jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×