Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *MARTUSIA*

CZY JEST SZANSA NA POWRÓT?

Polecane posty

Gość *MARTUSIA*
no moj były jest osoba ktora zacisnie zeby i nie powie ze załuje. ze bedzie wolec przeczekac kolejny miesiac niz za szybko przyznac sie do błedu. i tez prawidłowo bo ja nie chce deklaracji "chyba załuje" albo "chyba Cie kocham". chciałabym konkretów. nasz wspolny znajomy mowi ze wrocimy do siebie, ze mamy tylko poczekac, przemyslec to wszystko, dac sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks
martusia dawaj na maila jakos albo na skype pogadamy bo tu ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśuńia21
martusia nie spotykaj sie znim tak o ,polezec pogadac,pocalowac bez konkretniej decyzji,jak bedziecie razem to tak ,ale w takiej sytuacji nie ,wiem co mowie/!bo on nigdy sie nie zdecyduje jak mu pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks
dokladnie bo nie ma zwiazku a ma bliskosc spotkania i nadzieje na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
czyli mam unikac wogóle kontaktu? czy unikac kontaktu takiego fizycznego jak przytulanie, pocałunki... to maja byc spotkania czysto kumpelskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
miśuńia21 a ty byłas w takiej sytuacji? bo piszesz ze wiesz co mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
TYLKO DLUGA PRZERWA MOZE CIE URATOWAC; SZLABAN NA WSZYSTKO , ZADNE LAMENTY I PROSBY. Litoscia go nie zatrzymasz, tylko duzym dystansem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx55
Nie jest to zasadą, czym bardziej moja była jest dla mnie oschła tym bardziej mnie to odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
i włąsnie tu mam problem. czy odciac sie od niego i nie spotykac sie z nim? czy dalej spotykac sie z nim i dobrze bawic sie? skoro twierdzi ze cos wygasło w nim to taka przerwa spowoduje ze zapomni o mnie. a jak bedziemy co jakis czas spotykac sie to zrozumie ze jednak pochopnie podjął decyzje.tym bardziej ze teraz on ma watpliwości. tylko nie wie czy sa to watpliwosci bo kogokolwiek mu brakuje czy to sa watpliwosci ze brakuje mu mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks
odetnij sie wtedy zobaczy czego mu brak jesli kocha to znajdzie droge do ciebie uwierz faceci wiedza co maja robic a nie ze ty sie boisz bo on zapomni proszę cie ja swojego olalam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko_loko_koko
No wlasnie roznie to bywa, gdy moj ex, ktorego rzucilam i wiedzialam, ze chcialby wrocic lajkowal jakies romantyczne piosenki na fb, to myslalam sobie: kurcze, a moze sie pomylilam? Ona taki we mnie zakochany... (rzucilam bo mialam wrazenie ze jest ze mna z braku laku) Gdy zaczal mnie ignorowac, to wcale nie mialam czego takiego, by za nim latac. Wrecz przeciwnie - a jednak mu nie zalezalo! Co czlowiek, to inna recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
on ma watpliwości. prawde mowiac po 6 latach razem to przychodzi kryzys. jak zrywał twierdził ze cos sie wypaliło, wiec gdy oddale sie to nie zapłonie ponownie ten płomień. ostatnio nasz zwiazek byl lekko nudny- duzo obowiazkow. mało czasu razem spedzalismy. a jak juz to odpoczywajac przy tv po ciezkim dniu. wiec normalne ze to cos mogło wygasnac. teraz przez te 2 miesiace jak spotykamy sie to jest zupełnie inaczej miedzy nami- tak ciekawie. robiomy rzeczy ktorych predzej nigdy nie robilismy. mysle ze w dobrym kierunku ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks
to ty podejmujesz decyzje nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
komiks a ten twoj były ma dziewczyne czy tylko tak sciemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiks
raczej sciemnia by mi dowalic ale mam to gdzies szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
zobaczymy co nam przyniesie los....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
komiks i jak pogadamy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
A może ktos inny wypowie sie na ten temat. Moze ktos miał taki przypadek ze facet mówił ze sie wypalił a po pewnym czasie wrócił? czy to był szczęśliwy powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *MARTUSIA*
komiks i jak? cos sie zmieniło u Ciebie? czy nadal tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×