Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety to ukryte frustratki i furiatki schowane za maskami ;)

Polecane posty

luka akurat nigdy nie zostawiam skarpetek dla publiczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
nie mam własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghguio
przesadzasz :) to zalezy od tego jaki ma charakter twoja dziewczyna,jesli wybierzesz/jestes z histeryczką musisz z tym żyć/ jesli normalna dziewczyna od czasu do czasu wpada w furie z twojego powodu to ja nie widzę w tym niczego nienormalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
wierze we wszystko co Mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegenerowanaMaupa
Ideałem byłaby kobieta po menopauzie, gdzie już nie mam wahań nastrojów heh, tak jak ja, nie czepiam się pierdół, mam wyjebanie na porządki ( żeby tylko nie śmierdziało.... nie mam roszczeń finansowych, bo dzieci odchowane i na studia łożymy oboje z ich ojcem... nowych mieć nie będę, :) zarabiam na siebie i nie musze oczekiwać, ze mi ktoś cos kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghghguio acha...czyli jak normalna , to nie histeryczka i trzeba mieć knebel tylko dwa razy w m-cu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
u mnie akurat nie ma publiczności, jestem sama. Jadąc kup mleko, bo się skończyło i nie będziesz miał jak zrobić mi kawy rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghguio
acha...czyli jak normalna , to nie histeryczka i trzeba mieć knebel tylko dwa razy w m-cu? myslę ze max 3 razy w msc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdegenerowanaMaupa Ideałem byłaby kobieta po menopauzie, gdzie już nie mam wahań nastrojów heh, ale to tylko gdzieś dwa dni....i dalej się zaczyna...pociąg jedzie dalej... maupa? nie lubisz ładnego porządku? co z Ciebie za baba? nawet ja je lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
revolver Pyzunia 22 lata ok niech będzie dziura...a więc dziuro... czy ty się starasz z premedytacjęa mnie obrazić? czyś na tyle głupi że nie wiesz co czynisz pisząc takie słowa? zdeklaruj się proszę :P, :P, :P ja mam tyle emocji , ze nawet nie mam zamiaru obarczać nimi wszystkimi kobiety -nie planuję robić z kobiety niewolnika , jak to starają się zrobić w drugim kierunku , pewne emocjonalne wiedźmy , zwane... ja piszę rev o czym innym ja piszę o traktowaniu WŁASNYCH EMOCJI jak WŁASNYCH NIEWOLNIKÓW to nie ma nic wspólnego z relacjami z drugim człowiekiem (nieważne czy to kobieta czy mezczyzna) jesli własne emocje "ugniatasz" wbrew sobie to przypomina to przykrycie szczelna pokrywką gotujacej sie wody w garnku prędzej czy póxniej ciśnienie wypierdoli pokrywkę w kosmos ;) rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
nie podbieraj mnie jak rybkę bo przy Bogu kobiety mogą stać w nakryciach głowy a mężczyźni muszą okazać szacunek przez zdjęcie w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghghguio zapytam w aptece o taki 3x użytkowy...na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
bo Bóg jest kobietąś i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
jaki to temat rozmowy bo sie pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzunia 22 lata nikogo nie obrażam - co ty ? dziurką mam cie obrażać? oj gupia....ja nie ukrywam emocji , to niemożliwe - tylko nie mam pretensji i fochów o to , ze ktoś ich nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bógu
no ze trzeba klekach całować po rekach kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
czy zechcesz wyjść za mnie? a pierścionek i kwiaty Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka kawę piję bez mleka , ale kupię Ci żebyś nie miała pretensji , jak baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
wypierdalaj w podskoch po pierscionek i kwiaty co ty kurwa sobie wyobrazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
nikogo nie obrażam - co ty ? dziurką mam cie obrażać? oj gupia... tak podobałoby ci sie jakbym mówiła do ciebie fiutku? :D :P tylko nie mam pretensji i fochów o to , ze ktoś ich nie rozumie... ale baba to baba, działa inaczej :D jedną z podstawowych cech baby jest emocjonalność jak nie umie sobie radzic z tematem inaczej niz przez fochy to możesz albo ją zaakceptować z fochami albo nauczyć innych wzorców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
miłość sobie wyobraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
a co ty kurwa dziecko jesteś miłości bezwarunkowej potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
ewentualnie możesz jeszcze wynienic babe na wolną od wad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzunia 22 lata fiutku to chyba złe porównanie - dziurka , to przecież niekoniecznie zaraz cipka... zamiast fochów np.karcer i knebel....och well

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
mogę być skurwielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie możesz jeszcze wynienic babe na wolną od wad baby wolne od wad nie istnieją ....oczywiście każda uważa sie za lepszą od innych , co nie zmienia faktu , ze najczęsciej są takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
kochamnie boli buzia chuyba za bardzo Cię kocham emocje mi puściły co? krewka leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
o albo na taką wolną od Vat, będzie taniej. Dobra już sama kupię to mleko, bo zaraz zaczniesz marudzić, że kupiłeś specjalnie, że specjalnie musiałeś jechać, że była kolejka...faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Bogu
ty kurwa naprawde Mnie kochasz?!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
fiutku to chyba złe porównanie - dziurka , to przecież niekoniecznie zaraz c*pka... ale tak się kojarzy.. i nie mów mi, że twoje skojarzenie szło inną drogą jak to pisałes, bo musiałbyś zizyc wiele energii żeby mnie o tym przekonać :D ten rys twojej osobowosci juz pokazałeś :D zamiast fochów np.karcer i knebel....och well kto kogo knebluje i dla kogo karcer? :D bo wiesz, kto pod kim dołki kopie czasami sam w nie wpada :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×