Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety to ukryte frustratki i furiatki schowane za maskami ;)

Polecane posty

krwawa co dziś przygotowałaś? mam ochotę na kawałeczek ciasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, może...albo wiesz Moor, świat widzimy na własne podobieństwo, skoro dostrzega wśród wszystkich wokół frustrację... Mam za mało mąki. Więc kupnymi ciasteczkami jedynie mogę Cię zadowolić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa ok ale następnym razem miej przygotowane pieczone ciacho - jakie lubisz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cię tak na ciasta natchnęło?:P Takie które się najszbyciej robi ;) Ja bym zjadła drożdżowe z kruszonką i rabarbarem, albo tartę z malinami i borówkami, ale to jeszcze nie pora :( Ooo, metrowiec, strasznie dawno nie jadłam bo nikomu się nie chce tego zrobić :D Kurczę, smaka sobie tylko narobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa nic...tylko chciałem się stać bardziej "słodki"....np.polać się jakąś słodką polewą i zrelaksować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, chciałeś być milszy dziś po prostu?:P A coś Ci stoi na przeszkodzie do polewania się i relaksowania? Czy raczej ktoś? W truskawki też się zaopatrzyłeś? Fiku, masz rację, zakalce są pyszne, nie wiem czemu ludzie się ich czepiają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa nie mam już polewy - rzadko z niej korzystam i się skonczyła ...trudno....dziś już milszy nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rzadko korzystasz to raczej zaschła:P Ech, a już sądziłam, że planujesz pozostać taki miły i słodki :classic_cool: Ale Ty tylko przybrałeś na moment maskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Rzeczywiście jakiś wściekły:O Rev mam budyń czekoladowy, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Pozwolę mu się ubrudzić, wszak to mój pupilek ulubiony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×