Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korneli1988

operacja piersi Bielsko Biała

Polecane posty

Gość korneli1988

hej dziewczyny. mam takie pytanie bo 15 sierpnia mam miec zabieg rekonstrukcji piersi u dr sirka dodam ze na kase chorych. ogolnie to chodzi ze jedna ma byc powiekszona do wielkosci drugiej. mam miec rozm 4 czy ktoras miala cos takiego? jak sie czujecie przez pierwsze 3 doby po zabiegu? a czy wogole w gre wchodzi mozliwosc powiekszenia obu na kase chorych? i jeszcze: chodzi mi o likwidacje blizn po operacyjnych. czy jest szansa zalatwic to na kase. bo mam po operacji kregoslupa taka wredna ze masakra na szerokosc to ok 3cm. starsznie to wyglada. i czy daloby sie to zalatwic od razu przy tamtym zabiegu? i czy brzuch pociążowy któraś robiła na nfz? z gory dziekuje za informacje. moje gg 1274161 jesli ktoras z was ma wtedy tez termin zabiegu to chetnie ja poznam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi robiłam w Klinice Galena i jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Już na etapie konsultacji i przygotowań wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistami. Wizyty przebiegały w bardzo komfortowych warunkach. Po operacji nie miałam żadnych powikłań ani skutków niepożądanych. Wszystko dobrze się zagoiło i cały czas byłam pod opieką lekarza prowadzącego. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×