Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

nowa praca i niechec polakow wobec mnie

Polecane posty

Gość EhhhhhhhMm
Aga masz racje NUMEROWA lol no comment:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczynkaaaaa
Aga pracowalam w takim miejscu gdzie prawie same polki byly, kilka ang. i ang.supervizory:) i mang. normalnie to masakra byla(a praca prosta jak budowa cepa) a te laski caly czas sapaly na nowe osoby ze niedoswiadczone ze tepe itp.ze nic nie potrafia, kablowaly na nowe i nowe byly zwalniane.Ja niestety tam sie utrzymalam pracowala na koniec juz z taka jedna normalna 40 letnioa dziewczyna ale na przodzie pracowala taka pizda, tak robila zeby nas zawalic i kablowala na nas. ja wkoncu odeszlam:) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, nie wymagaj od nich kultury. Sama widzisz jakie buraki piszą na forum. Jaką reprezentują nienawiść, brak tolerancji. Taką widocznie wyniosły kulturę z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem_się
Agnieszka, piszesz, że ludzie w pracy są niekulturalni, nic na to nie poradzisz. Tobie jednak też jej brakuje bo piszesz że takim to tylko kopa w ryj i itp. teksty ... Popatrz na swoje zachowanie, może to właśnie ty się wywyższasz i cię nie lubią, krytykujesz je tu na forum. Może uważasz się za lepszą. Wady innych się widzi a swoich nie, prawda? Nikt nie lubi księżniczki? Uuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska cipusnia
prezes jak tam sie ma twoj waz zbozowy? nadal wiruje w yszcze zony i agnieszki? a czy ja mam jakas szanse by twoj zbozownik mnie zadowolil? pisz do mnie na maila prezesie, jestem napalona na maksa napalonacipunia@golelaski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako ksiezniczka? daleko mi do tego :) roznica jest taka ze ja sie wypowiadam na forum 2 razy powiedzialam ze kopa w ryj. a to co ja pomysle to moje, a jak sie zachowuje, to wszyscy widza ja nie znam mysli innych ludzi, niech sobie mysla o mnie co chca, ale wymagam zeby mnie traktowali z szacunkiem ktory nalezy sie kazdemu niech sobie mysla o mnie co chca. co mi tam. widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvjhbkjbNie warto
Agnieszka...wygladasz jak taka jedna Agnieszka z mojej dawnej szkoly :) tylko nie wiem czy to ty bo dawno juz jje nie widzialam. Masz 22/23 lata? Bo wiem ze tamta Agnieszka wyjechala za granice tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Tak, ludzie powinni sie zachowywac kulturalnie niezaleznie od miejsca pracy, ale niestety na swiecie jest duzo buractwa i taka jest prawda, ze najczesciej pracuja oni w takich pracach jak fabryka (bez ublizania wszystkim tam pracujacym, bo oczywiscie sa tam tez wychowani ludzie). Sama pracowalam przez 2 miesiace w fabryce i zwiewalam stamtad az sie kurzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszka_
Pewnie odróżniasz się już na pierwszy rzut oka (na plus) od tych dziewczyn, do tego dochodzi ich zazdrość i prostactwo umysłowe. Nie przejmuj się.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspóczuję Autorko. Jeśli sytuacja sie nie poprawi, to radzę zmienić pracę. To jednak prawda, że Polak Polakowi wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denimo denima
Aga, moze jak wyjmiesz tego kija z tylka to cie polubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agiii
i jak tam w pracy?uspokoilo sie???pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze ci tak bo jestes
niemila,wywyzszasz sie i jestes nieuprzejma,po twoich wypowiedziach tutaj tez cie nie znosze,a tam widocznie ludzie czuja do ciebie niechec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się wcale nie dziwię , że Cię nie lubią. 'Pokażę im gdzie jest ich miejsce, kurduple po 150 cm (??? no i ? ) , dać kopa w ryj' ... Mówisz,że nie mówisz tak głośno, piszesz na forum... ale takie rzeczy się czuje. Uśmiechać Ci się też nie chce... Zachowujesz się jakby Ci się wszystko należało...Bo co? Bo jesteś na wyższym stanowisku? Bo jesteś nowa? Człowiek jak jest nowy w pracy zawsze musi przejść swoiste sprawdzenie...i jest tak zawsze i wszędzie a skoro Ty się zachowujesz od początku nie bardzo to się nie dziw ,że Cię ludzie unikają :] Skoro tak Cię denerwują te 'polki krowy' i nie chcesz mieć z Nimi nic wspólnego to po co te wynaturzenia na forum?:] Może zwyczajnie Cię to boli mimo agresywnej postawy ? Zamiast analizować je- począwszy od wyglądu po to, o czym rozmawiają zastanów się nad sobą :] PS/ A jak już wzięłaś wózek to powinnaś go odstawić :] Czekałaś aż ktoś za Ciebie to zrobi? I jeszcze zdziwiona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×