Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byle_do_wakacji

Schudnąć do wakacji

Polecane posty

Gość byle_do_wakacji

Hej dziewczyny, chciałabym schudnąć do wakacji i powiedzcie mi czy jeżdżąc 1/2 h rowerem po lesie co drugi dzień na przemian z bieganiem i 2 razy w tyg. po 40 min. jeżdżąc na rolkach czy schudnę z nóg? tragedii nie ma, ale te moje stykające się uda..uhh! Albo może macie jakieś wypróbowane metody żeby trochę zrzucić lub diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikołajka
Pamietaj o diecie i dodaj jeszcze do tego cwiczenia silowe, poczytaj forum sfd, tam dowiesz sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Sport jest dobry na odchudzanie biegaj i jeździj na rowerze. Systematycznie najlepiej co drugi dzień, po około czterdzieści minut. Tylko w taki sposób uzyskasz jak najlepsze rezultaty odchudzające. Dodatkowo powinnaś do sportu dołączyć jakiś dietetyczny jadłospis. Możesz zdecydować się na gotowe „zestawy dietetyczne zamieszczone na przykład w necie, bądź zdecydować się na dietę, którą ja niedawno stosowałam. Jest to dieta makrobiotyczna. Dzięki niej schudłam sześć kilogramów. O tej diecie informacje znajdziesz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/10/27/dieta-makrobiotyczna-pomoze-schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×