Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domicela_73

Rozwód spowodowany alkoholizmem męża

Polecane posty

Gość domicela_73

Czy alkoholizm męża może być powodem do rozwodu czy to wystarczy na orzeczenie o jego winie? Potrzebuje pomocy osoby która przez to przeszła... czy muszę dostarczyć jakieś dowody na jego uzależnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
"Czy alkoholizm męża może być powodem do rozwodu " - jak najbardziej "czy to wystarczy na orzeczenie o jego winie?" możliwe ale niekoniecznie. Jet też możliwe, że wystarczy do orzeczenia twojej winy. "czy muszę dostarczyć jakieś dowody na jego uzależnienie?" Ależ skąd. Wystarczy że powiesz, że to pijak i złodziej (bo przeciez każdy pijak to złodziej) i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak może musisz udowodnić w sadzie-zaświadczenia z poradni gdzie sie leczył,interwencje policji,poświadczenia rodziny,sąsiadów,obdukcje,jesli masz dzieci a one były badane w poradni psychologicznej czy ty uczęszczasz do jakiejs poradni p/alkoholowej np na grupy wsparcia Al-anon? W takiej poradni uzyskasz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domicela_73
Nie każdy alkoholik jest złodziejem, co za frazes... W dzisiejszych czasach to osoby wykształcone, na wysokich stanowiskach...nie radzące sobie ze stresem...i nie ma to nic wspólnego z tym pijakiem leżącym na ulicy Czy powinnam na takie spotkania AA chodzić?Wiem pewno powinnam, czytałam książki, powiem szczerze nie wiem czy mam ochotę ratować to małżeństwo... Dziecko mam specjalnie zaprowadzić do poradni żeby sprawdzili czy jest wpływ pijącego ojca? W sumie nie zaszkodzi... żadnych obdukcji nie ma, burd nie ma w domu, do poradni poszedł i uciekł... tak czuje ze w sądzie maż może powiedzieć że tyle pije co każdy i co ja wtedy?może dla świętego spokoju wziąść rozwód i tyle bez powodu...po co ten cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy soczek
domicela_73 "...W dzisiejszych czasach to osoby wykształcone, na wysokich stanowiskach...nie radzące sobie ze stresem...i nie ma to nic wspólnego z tym pijakiem leżącym na ulicy..." I tu sie mylisz. Uzaleznienie to uzaleznienie, kazde jest podobne i kazde ma swoje poszczegolne etapy. A to czy sie lezy na ulicy czy nie to tylko kwestia kolejnego etapu wlasnie. Niewiele wiesz o alkoholizmie, co? "...tak czuje ze w sądzie maż może powiedzieć że tyle pije co każdy i co ja wtedy?może dla świętego spokoju wziąść rozwód i tyle bez powodu...po co ten cyrk?..." No wlasnie, po co ten cyrk. Skoro nie masz kompletnie zadnych dowodow na to, ze maz naduzywa alkoholu, to moze jednak nie jest to problem? A ty tylko szukasz powodu do rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
Odwróćmy pytanie: Czy zdrada żony (to żona zdradza) może być powodem do rozwodu? I czy wystarczy do orzeczenia jej wyłącznej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
damski uśmiech Odwróćmy pytanie: Czy zdrada żony (to żona zdradza) może być powodem do rozwodu? I czy wystarczy do orzeczenia jej wyłącznej winy? tak może i to z winy męża-kobieta nie szuka na boku gdy jej mąż poza spodniami ma jeszcze jaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A taki?
damski usmiech ales Ty glupia jest. Kto jest winien alkoholizmowi meza? Maz, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
A jak żona idzie sie pierdolić w miasto - to też wina męża. Fajna filozofia - tylko trochę zajeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
damski tobie sie pomieszało zdrada to nie choroba natomiast alkoholizm jest widzisz różnicę? dla informacji "damski ...." to chłop siedzący na babskim forum podobnie jak znienawidzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
damski tobie sie pomieszało zdrada to nie choroba natomiast alkoholizm jest widzisz różnicę? dla informacji "damski ...." to chłop siedzący na babskim forum podobnie jak znienawidzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
A jak żona idzie sie pierdolić w miasto - to też zawsze wina męża. OCZYWIŚCIE ?! Ciekawa filozofia - tylko trochę zajeżdża. A właściwie to nie "trochę zajeżdża" - tylko ŚMIERDZI jak sto qrew po fajrancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
"zdrada to nie choroba natomiast alkoholizm jest widzisz różnicę?" Oczywiście!!! A ty NIE???? Pozostawienie chorego w jego chorobie jest ................. (a co bebe bluźnił:classic_cool:) Natomiast oddalenie (a co bede bluźnił:classic_cool:) zdradzającej (a co bede bluźnił:classic_cool:) jest OBOWIĄZKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
ty nadal nie rozumiesz chłopaczku mowa o alkoholizmie i o zdradzie a nie o qrestewie!!! Jedy juz sie nie produkuj-idź babochłopie na spacer i sie wywietrz bo gnojkiem zaciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
Damski usmiech Ty to jednak glupi jestes. Niezaleznie od plci. Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki. Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Jak sie jest chorym to sie leczy. A zony obowiazkiem jest mu w tym pomoc. Najlepiej zostawiajac go samego z jego choroba. Tak samo napisala bym gdyby chodzilo o alkoholizm zony. A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
Damski usmiech Ty to jednak glupi jestes. Niezaleznie od plci. Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki. Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Jak sie jest chorym to sie leczy. A zony obowiazkiem jest mu w tym pomoc. Najlepiej zostawiajac go samego z jego choroba. Tak samo napisala bym gdyby chodzilo o alkoholizm zony. A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
Damski usmiech Ty to jednak glupi jestes. Niezaleznie od plci. Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki. Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Jak sie jest chorym to sie leczy. A zony obowiazkiem jest mu w tym pomoc. Najlepiej zostawiajac go samego z jego choroba. Tak samo napisala bym gdyby chodzilo o alkoholizm zony. A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
Damski usmiech Ty to jednak glupi jestes. Niezaleznie od plci. Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki. Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Jak sie jest chorym to sie leczy. A zony obowiazkiem jest mu w tym pomoc. Najlepiej zostawiajac go samego z jego choroba. Tak samo napisala bym gdyby chodzilo o alkoholizm zony. A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
alkoholizm to jedyna choroba na świecie w której się nie pomaga np podając herbatę,sprzątając po takim obszczymurku,piorąc mu,finansując itp - w ten sposób jedynie nadal sie podtrzymuje stan tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
alkoholizm to jedyna choroba na świecie w której się nie pomaga np podając herbatę,sprzątając po takim obszczymurku,piorąc mu,finansując itp - w ten sposób jedynie nadal sie podtrzymuje stan tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
Obrzucanie dyskutanów inwektywami pomaga ci w dyskusji? Popularna definicja qrestwa jest prosta: - prostytutka to zawód - qrwa to charakter Mam nadzieję że nie nadepnąłem na odcisk? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
"A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?" Się opracowuje :classic_cool: "Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki." Autorka chce rozwodu, winy męża i (w domyśle) pieniędzy z tego tytułu. Pisze też że (domysł- raczej słuszny) że więcej zarabia niż przepija. "Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Tak. Jak to przy chorym - tak ślubowała. A ty nie? "Jak sie jest chorym to sie leczy." I ma OBOWIĄZEK go leczyć. I kupować lekarstwa. Leczenie ma polegać n.p. na (w kolejności): - zmuszeniu do leczenia - obciążeniu - sądowym kosztami utrzymania rosdziny - zamknięciu w więzieniu - dalszym leczeniu A nie na rozwodzie, rypańsku z nowakiem i żerowaniu na mężu-pijaku. Uprzedzając durne argumenta - pod warunkiem, że nie stanowi zagrożenia fizycznego. Wtedy można się rozwieść, ale rypać i żerować - NIE NADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
komu? mnie? ani ja żona pijaka,ani nie czuję zaniedbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
No to co sie produkujesz na tematy, o których nie masz pojęcia, ani jakichkolwiek sensownych przemyśleń i poglądów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
wiesz co-tworzysz i nie udaje sie tobie najpierw aby zacząć dyskusję o alkoholizmie należy posiąść wiedzę a ciebie z nią na bakier. Skoro autorka ma zamiar sie rozwieźć przez pijaństwo męża to zapewne wszystkie możliwości leczenia już wyczerpała-teraz leczenie leży w jego gestii a jesli chcesz kogoś wysłać na tamten świat to proszę ciebie bardzo-pomagaj!! dawaj pieniądze,kupuj ubrania,organizuj imprezy w domu (co to aby nie musiał sie nachodzić zbyt daleko aby sie nachlać) zapewniam ciebie natrudzisz się,stracisz zdrowie,pieniądze a dzięki takim twoim zachowaniom stwarzasz jedynie komfort do picia. Bravo niedoszkoleni!!! Dzieki takim jak ty społeczeństwo bagatelizuje nałogi-sadząc że za ich pijanstwo czy tez ćpanie odpowiada zona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna pierwsza żona
damski-jestem w temacie od 17 lat-taki mąż tez winił mnie że ma osrane gacie a ja mu nie wyprałam-zaznaczam wrócił po oktawie chlania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
Powtarzam: ""A wybacz moze masz teorie czemu maz zdradza?" Się opracowuje "Wiec niech sie upija, niech przepija wszystkie pienadze, niech ma w dupie wszystko, dom dzieci, obowiazki." Autorka chce rozwodu, winy męża i (w domyśle) pieniędzy z tego tytułu. Pisze też że (domysł- raczej słuszny) że więcej zarabia niż przepija. "Zony powinnoscia jest tkwic przy nim bo chory? Tak. Jak to przy chorym - tak ślubowała. A ty nie? "Jak sie jest chorym to sie leczy." I ma OBOWIĄZEK go leczyć. I kupować lekarstwa. Leczenie ma polegać n.p. na (w kolejności): - zmuszeniu do leczenia - obciążeniu - sądowym kosztami utrzymania rosdziny - zamknięciu w więzieniu - dalszym leczeniu A nie na rozwodzie, rypańsku z nowakiem i żerowaniu na mężu-pijaku. Uprzedzając durne argumenta - pod warunkiem, że nie stanowi zagrożenia fizycznego. Wtedy można się rozwieść, ale rypać i żerować - NIE NADA!!!" Gdzie tu wyczytałaś "dawaj pieniądze,kupuj ubrania,organizuj imprezy w domu (co to aby nie musiał sie nachodzić zbyt daleko aby sie nachlać)"????? Czytać nie umiesz, czy z myśleniem nie-halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
"damski-jestem w temacie od 17 lat-taki mąż tez winił mnie że ma osrane gacie a ja mu nie wyprałam-zaznaczam wrócił po oktawie chlania!!" Więc miał wylądować w chlewie i wrócić, jak sobie wypierze gacie w kałuży. Trzeźwy! A jakby coś miałknął - miał wylądować w pierdlu! A po powrocie leżeć trzy dni na wycieraczce i ją lizać żeby wejśc do domu. Ale ty wiesz lepiej....... Lepiej sie rozwieś i pierdolić z nowakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten?
damski usmiechu jak juz opracujesz teorie czemu to maz zdradza to prosze napisz tu. Bardzom jej ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×