Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domicela_73

Rozwód spowodowany alkoholizmem męża

Polecane posty

Gość malinowy soczek
"I tu sie mylisz. Uzaleznienie to uzaleznienie, kazde jest podobne i kazde ma swoje poszczegolne etapy. A to czy sie lezy na ulicy czy nie to tylko kwestia kolejnego etapu wlasnie. Niewiele wiesz o alkoholizmie, co?" "Malinowy soczek twierdzi, że każdy alkoholik wyląduje w końcu w rowie - najwyraźniej nie wie nic o alkoholikach" ale badziew...przeczytaj jeszcze raz to co napisalam. Czy tu jest mowa o tym, ze KAZDY alkoholik wyladuje w rowie:):):) No nie ma to jak czytanie ze nrozumieniem heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
po co Ci orzeczenie o winie? zloz pozew o rozwod bez orzekania o winie, jedna sprawa i po temacie, nie marnuj zycia sobie i dziecku jesli je macie (sorry nie czytalam calosci bo mnie tu wkurzaja niektorzy) orzeczenie o winie jest Ci do niczego nie potrzebne, no chyba ze sie obawiasz ze bedzie chcial alimenty od Ciebie bo w tym wypadku przez 5 lat moze i Ty od niego tez. Jesli bedziesz orzekac o winie to czeka Cie dluga sprawa rozwodowa, powolywanie swiadkow itd - szkoda sie w to bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani A
Witam, piszę na tym forum, bo nie wiem co mam robić i liczę na jakąś radę i wsparcie...Mam 24 lata od dwóch lat jestem mężatką od pół roku mamy córeczkę. Mój mąż (25lat) ma problem z alkoholem ale widzi to tylko wtedy kiedy jest mu wygodnie... Wiedziałam, że pochodzi z rodziny, w której zawsze był alkohol ale myślałam, że On będzie mądrzejszy jednak się myliłam. Obiecuje, że nie będzie pił a przy następnej okazji robi to samo i mówi, że nic nie obiecywał. Dzieckiem zajmuje się wtedy kiedy mu się chce, woli spędzać czas z kolegami pod sklepem lub na dyskotece...Tyle razy próbowałam od Niego odejść ale ciągle nie mam odwagi żeby definitywnie to skończyć. Niby nie bije ale starsznie "wjeżdża na psychikę" obwinia mnie o wszystko, awanturuje się o to, że zabraniam mu pić i szwędać się z kolegami a ja po prostu chcę żeby więcej czasu spędzał z rodziną ;( Namawiał mnie na ślub...mówił, że wszystko się zmieni...chciał naprawiać swoje życie...UWIERZYŁAM-nic się nie zmieniło...,namawiał na dziecko (oczywiście ja też go chciałam) miał nie pić jak zajdę w ciążę,mówił że nie nikomu pozwoli mnie zdenerwować, że sam tego nie będzie robił...UWIERZYŁAM-pił i robił awantury, mówił, że jak tylko dziecko się urodzi to kończy z alkoholem będzie pomagał przy dziecku...UWIERZYŁAM-nic się nie zmieniło...Dziś wypił kilka piw na grillu, który skończył się ok 21 powiedział, że idzie przetrzeźwieć na 20 minut...nie ma go do tej pory:( Nie wiem co mam robić jestem w totalnej kropce...nawet wyjazd do rodziców nic nie zmienił :( Żałuję, że wierzyłam w każde jego słowo ale chyba jestem za słaba żeby odejść...Błagam o jakąś radę, jakieś wsparcie, bo już nie daję rady ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Pani A Sama widzisz, ze nie ma sensu wierzyc w slowa czlowieka, ktory jest uzalezniony od alkoholu. Bo taki czlowiek NIGDY nie dotrzymuje obietnic. Ty juz to wiesz. Musisz teraz uwierzyc w to, ze on sie nie zmieni, i ze wasze zycie sie nie zmieni, wiec jezeli chcesz zyc inaczej, to wlasnie ty musisz podjac zasadnicze decyzje. Radze ci - odejdz od niego. Poki masz jeszcze czas, poki jestes mloda, poki nie urodzisz nastepnych dzieci. Nie probuj go ratowac, ratuj siebie i dziecko! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz to przeszłam,jesli bedziesz chciała poklikać moje gg42726541 ja walczyłam 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani A
Pani A jesli masz sie gdzie wyprowadzic spakuj siebie i dziecko i sie wyprowadz a mezowi powiedz koniec z obietnicami, wrocimy do Ciebie jak bedziesz sie leczyl i leczenie zacznie przynosic efekty. I sama poczytaj troche o alkoholizmie zebys wiedziala z czym masz do czynienia i jak pomoc sobie i dziecku. I dobrze Ci ktos napisal zrob to teraz poki masz tylko jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×