Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carice

czy to grzybica

Polecane posty

Gość Magda Lenka
Dziewczyna ma któraś do sprzedania gynalgin ? Ja to się chyba nigdy z tego dziadostwa nie wyleczę grzybica i to często pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
Jeszcze raz jeżeli ktoś ma do sprzedania gynalgin lub Clotrimazolum proszę o kontakt marcinekimadzia@wp.pl PILNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem clotrimazolum jest bez recepty-a globulki może przepisać nawet lekarz rodzinny-nie bezpieczniej w ten sposób niż kupować z forum? dopochwowo invag też jest bez recepty i też może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie brać żadnych leków bez konsultacji z lekarzem, może to przecież nie być grzybica a infekcja mieszana. Od tego jest ginekolog aby sprawdzić co się dzieje, przy okazji zrobi nam usg dopochwowe i zmobilizuje do zrobienia cytologii. Invag oczywiście tak ale już po wyleczeniu w celu odbudowy mikroflory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
własnie że invag można stosować jeszcze w trakcie leczenia-nie trzeba czekać aż skończy się leki,a nawet wcześniej zanim się dotrze do lekarza-mam pewność bo rozmawiałam o tym jakiś czas temu z moim ginem.Ważne tylko że jak się bierze antybiotyk to żeby probiotyk przyjmować nie wcześniej niż 2 h od antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×