Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skałka 232

Dobra i tania fryzjerka Wrocław

Polecane posty

Gość skałka 232

Fryzjerka damsko-męska oferuje strzyżenie damskie oraz męskie i dziecięce, pasemka, farbowanie ,balejaże ,czesanie ,modelowanie, fryzury komunijne, ślubne itp. z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia. Tanie usługi - ścinanie włosów 20-30zł, pasemka np.30-40zł (jeśli masz swoją farbę), nieco droższe jeśli nie. To najlepsza i najtańsza fryzjerka, u jakiej byłam. Super doradza i dobiera fryzurę. Polecam!!! Kontakt podam przez email, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala w
Polecam fryzjerkę na dojazd do domu - pełen profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie widać w tym, jak obcina. Jestem bardzo zadowolona z 2 usług, jakie do tej pory miałam. Jej nr tel: 792638739. Można dzwonić i się umawiać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Zofia
Hej, bardzo byłabym zainteresowana tą fryzjerką, o której wspomniałaś (Skałka 232) . Będę wdzięczna za podanie do niej namiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skałka 232
Do Marta Zofia Hej, napisz do mnie maila, a podam Ci szczegóły (anetaaa21@poczta.onet.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam młodą dziewczynę, świetnie strzyże i bardzo mało sobie liczy. Często korzystam z jej usług i zawsze jestem zadowolona, ma świetne podejście do klienta. 788595617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafryzjerka
Dnia 8.04.2015 o 17:22, Gość gość napisał:

Ja polecam młodą dziewczynę, świetnie strzyże i bardzo mało sobie liczy. Często korzystam z jej usług i zawsze jestem zadowolona, ma świetne podejście do klienta. 788595617

Jest mi bardzo miło za taka opinię. w takim razie zachęcam do kontaktu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×