Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agniechaaaaa

Slub na plazy-rady

Polecane posty

Gość love_sun
Hej;) my planujemy ślub na plaży za rok (2013) i bedzie to chyba Grecja;) planujemy zaangażować w to polska agencje,bo jednak zawsze to ktoś doświadczony bo sami nie wiem czy wszystko byśmy załatwili jak trzeba poza tym dużo motania;) jak narazie wszystko jest w naszych głowach,tzn wysłałam juz maila do agencji i czekam na odp.i buszuje po forach w celu uzyskania jakichś informacji;) ślub ma być na plaży my+8naszych znajomych i małe przyjęcie na jachcie +rejs oczywiscie;) jestem podekscytowana a jednocześnie pelna obaw...moze możecie polecić jakas zaufana agencje??? Pozdrawiam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
biura podróży padają jak muchy i z tego wesela wyjdą nici,ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWEDMAG
O ślubach za granicą, między innymi na najpiękniejszych plażach świata piszemy w magazynie http://slubyzagranica.pl/! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę www.slubzagranica.pl. Pomożemy zorganizować Ci ten wyjątkowy dzień w wybranym miejscu. Służymy pomocą i radą. Napisz do nas. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komfitura
Biura hahah!! ja sama zorganizwalam z męzem i świadkami ślub na plaży. mieliśmy duuużo zabawy, bo i czasu było dużo na organizacje. Między innymi mieliśmy wydrukowane piekne flagi plażowe we wzory, które sama projektowałam. Polecam Wam robić takie rzeczy samemu np a takiej stronie: http://www.pdonline.pl/flagi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z tymi flagami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub na plaży Mauritius
Dla tych, którzy marzą o ślubie na maurytyjskiej plaży: mieszkam, pracuję, odpoczywam, uprawiam sport, mam przyjaciół, bawię się i cieszę się z życia na Mauritiusie! Od 15 lat zajmuję się koordynacją, mniej lub bardziej intymnych, ceremonii ślubnych w języku polskim. Wyręczam moich gości z biegania za formalnościami i organizacją całego programu według ich specyficznych, osobistych instrukcji. Sugeruję, pomagam, negocjuję i... często przynoszę szczęście ;-) Napisz, zadzwoń, zapytaj. A już na pewno odwiedź i polub: "polskojęzyczny przewodnik po Mauritiusie" https://www.facebook.com/pages/Przewodnik-polskoj%C4%99zyczny-po-Mauritiusie/718069811562239?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_dANIEL
Ten mauritius jest przepiękny. Jesteś szczęsciarą, że możesz tam mieszkać. Ja i moja narzeczona jesteśmy w na etapie poszukiwań takiego miejsca na ślub. Myśleliśmy o Tajlandii, ale to, to szok! Jest tam może miejsce na stały pobyt dla dwójki pracowitych polaków ?:):) Byliśmy w Sopocie na ślubie przyjaciół na plaży. Ceremonia pięknie przygotowana, na drodze do miejsca przyjęgi rozstawione były lampiony, a wszędzie wokół nas flagi z pięknymi grafikami. Wszystkie te flagi w typie plażowym jak na hawajach. Stroną graficzną zajął się Pan młody bo jest z wykrztałcenia grafikiem. Myślałem o skopiowaniu pomysłu i zrobieniu flag nieco taniej. Okazuje się, że jeżeli projekt zrobi się samemu koszt wydruku nie jest duży. np.http://www.pdonline.pl/ albo coś w tym stylu. Polecam poczytać przewodniki po Tajlandii lub Malezji. Można znaleźć wycieczki w fajnej cenie i w tym czasie zaaranżować sobie ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie, ja to Wam zadroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HarmonyTony
Znalazlam moją idealną plażę! Ślub zaklepany na przyszły marzec na Mauritiusie! Jezu słodki, te plaże...Trochę się bałam, nie wiedziałam od czego zacząć, ale całe szczęście znalazłam przemiłą i bardzo konkretną wedding plannerkę http://www.slubmauritius.com/ i do tego Polkę! Kontakt jest super. Ona jest na miejscu i ma wielkie doświadczenie, więc wszystko mamy pod kontrolą... jakoś jest raźniej, człowiek nie jest sam, no i dzięki niej uniknęliśmy pomyłki przy rezerwacji hotelu. Sama wszystkim się zajmuję, więc było trochę nerwowo. Dostałam parę innych ofert na organizację ślubu, ale wszystko odbywa się taśmowo, jak w fabryce i ceny są okropne! Już się nie mogę doczekać, oprócz samego ślubu cywilnego będzie oczywiście zwiedzanie i błogie nieróbstwo! To będzie podróż naszego życia <3 Lecimy z Paryża, tylko my dwoje. Rodzice chcieli się do podróży "podpiąć", ale w końcu dali sobie spokój hi hiii!!! W Polsce zrobimy przyjęcie dla rodziny po powrocie, wyobrażam już sobie wspólne oglądanie naszych zdjęć!!! Bądzie cudownie już to wiem! Harmo i Tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_żona
Organizuję ślub na plaży w Orłowie wiosną 2016, zdecydowalismy się na skromną oprawę. Miejsce na plaży wydzielimy flagami, które zaprojektowaliśmy i już mamy wydrukowane. Dziękuję Panu z Print Depot za indywidualne podejście, link na szczęscie www.pdonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Brat postawił na ślub na plaży na Maderze, gdzie wszystko zorganizowała dla niego madeira dreams - było cudnie i szczerze polecam takie rozwiązanie - nie wychodzi drogo a jest totalnie magicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×