Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisowianka z maliną

+ 80 Dieta ruch .Zapraszam

Polecane posty

Moja dieta: lekkostrawna, więcej białka, mniej węglowodanów koniec tłustych tradycyjnych potraw słodycze w odstawkę ogólnie 5 posiłków co 3 godziny Ruch: 45 minut orbitreka dziennie jazda do pracy rowerem zamiast samochodem popołudnia na rowerze w plenerze na zakupy, do bankomatu na rowerze - nie samochodem Suplementacja: bio cla l-karnityna magnez witaminy Masaż: masażer relaxton żel na cellulit eveline Czas trwania akcji: 10 tygodni Boże daj siłę wytrwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paratatataya
tak na pare dni i koniec diety i ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
no ja własnie z nudów zajadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poszłam do pracy biurowej przytyłam 10 kg. Skończyła się umowa i w ciągu kilku miesięcy wróciłam do dawnej wagi i ubrań w rozmiarze 38. Dostałam nową pracę (też w biurze) i ważę 88,6 kg. @0 zdecydowanie za dużo. Ale jak schudnę 10 to i tak będę w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ale spaliłam 300 kcal na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 więc wyglądam jak purchawa. Do tego tyję do dupy w górę więc brzuch jak balon i do tego sflaczały. Nogi nawet nawet. Ujdą w tłumie. Jak siedzę to na brzuchu robią mi się dwie takie wielkie rolady. Ogólnie widzę, że cyc też wielki, ramiona, ramiączka od biustonosza mi się wrzynają bo pod skórą dużo tłuszczu. Mam też drugi podbródek, twarz jak pyza, skóra szara i matowa, jakieś przebarwienia i pryszcze, których wcześniej nie miałam. A jakby tego było mało to mam żylaki, które się powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×