Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuna88

grzybica pochwy-CLOTRIMAZOLUM

Polecane posty

Gość ssasha0
Faktycznie nic nie wycieka? bo mnie to zawsze denerwuje jak po użyciu żelu do pochwowego później cieknie z Ciebie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho25
Lecząc grzybicę bardzo skuteczne są kremy z jednorazowymi aplikatorami, umieszcza się je głęboko w pochwie i wstrzykuje. Działają nawet do kilku dni, najbardziej skuteczne jest leczenie połączone z probiotykami np. dopochwowym lactavaginalem, opakowanie zawiera 10 kapsułek, już 7 wystarczy aby odbudować i wzmocnić mikroflorę, pozostałe 3 można zastosować profilaktycznie po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra-1604
ssasha0 nigdy mi się żaden wyciek nie zdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegra-1604 ciekawe rzeczy mówisz.. muszę wypróbować dla samego efekty warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie wycieka to najważniejsze aj nie cierpię tego uczucia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ale wiadomo, że higiena przede wszystkim dlatego bawełniana bielizna i wkładka jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka wkładka? ja nie używałam nigdy żadnej wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nosisz te wkładki prze cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
podczas kuracji Abiofemem tak, co w tym dziwnego? Przecież to jest higieniczne,a trzeba dbać wtedy o wzmożoną higienę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
gość nigdy nie używałaś wkładek higienicznych? Przecież ginekolodzy je każą nawet nosić przy kuracjach. A jak masz grzybicę, to na pewno masz obfite upławy? Więc jak sobie z tym radzisz bez wkładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładki chronią ja staram się je nosić cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to żeby okolice intymne były w miarę suche-jak zakładasz wkładki to możesz je zmieniać kilka razy dziennie.Można też zmieniać bieliznę kilka razy na dzień-ale to mniej praktyczne.A przy lekach dopochwowych zwykle są jakieś resztki. Ja obowiązkowo zakładam na noc wkładkę jak stosuję choćby lactovaginal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to bez sensu, cały czas z wkładką to chyba nawet nie jest za wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
czemu bez sensu? Władki są małe, cienkie, niewyczuwalne. A zapewniają duży komfort i higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak chcesz się przebrać w przymierzalni przy kimś to mało ciekawie albo jak się zroluje czy coś, a jak cię najdzie ochota na seks z partnerem to też mało fajnie pokazywać mu bieliznę z wkładką chyba ze szybko się sama rozbierzesz i schowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
a czemu masz się z kimś w przebieralni przebierać? Wkładki mają taki klej, że się nie rolują. chyba lepiej pokazać facetowi wkładkę higieniczną niż brudną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehhe mądre słowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudną wkładkę i brudną bieliznę... lepiej to wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka_2907
XXI wiek dziewczyny dbajcie o higienę! Leczcie się u lekarza nie domowymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelaaaaaa
Kobiety z dnia na dzień poczułam okropne swedzenie okolic intymnych, podrażnienia sprawiały mi ból przy oddawaniu moczu, okropnie piekły przy myciu, najgorzej bylo rano i wieczorem. Pierwsze pomyślałam, że to bielizna mnie podrażniła. Jednak problem narastał. Drapałam sie aż do krwi a do wizyty u gin było jeszcze ok tygodnia. Poszperalam w internecie za jakąś maścią. I znalazlam wlaśnie croctimazolum. Cena śmieszna okolo3zl. I SZCZERZE zastosowałam ją około godz. 14 a już wieczorem moglam bez aż tak silnego bólu sie umyć. Podmywam się po wizycie w toalecie, wysuszam i nakladam dokladnie grubą warstwę. Polecam robic to przy użyciu lusterka, przec co możemy zrobić to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku dni swędziała mnie pochwa i była zaczerwieniona i opuchnięta. Udalam sie do apteki, kupilam clotrimazolum za 4,50 zł. Pierwszego dnia posmarowalam 3 razy, rano, po południu i wieczorem, dbałam bardzo o higienę, na drugi dzień rano po objawach prawie nie było śladu, jedynie lekkie swędzenie pozostało. Zamierzam używać maści jeszcze kilka dni i myślę, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1004
mi osobiscie masc nie pomogla, teraz kupilam sobie clotrimazolum w tabletkach, u ginekologa bylam juz wiele razy ale nic mi nie pomaga. jeden z nich twierdzi ze to grzybica a drugi zaprzecza twierdzac ze to wywolane jest przez jakies bakterie, dodatkowo od niedawna odczuwam bole w podbrzuszu. ta infekcje mam juz od 2 lat, nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze na te problemy kupuje clotrimazol co prawda trzeba go dlugo sotosowac zeby pomogl ale po dluszym stosowaniu sa efekty:) ja zawsze dakladam go duzo wtedy jestem pewna ze wszystko nie wetrze sie w bielizne. A jesli chodzi o tabletki dopochwowe moge polecic iladian dairekt plus( niewiem jak to sie pisze) jest natyle dobry ze nie ma po jego stosowaniu suchosci pochwy bo sa takie ze strasznie wysuszaja a tych nie polecam:/ a tamtum rosa ja mam nie mile doswiadczenia robiac nasiadowke tak strasznie szczypalo ze lzy w oczach mialam:/ a po nasiadowce przez okolo 10 minut straszny dyskonfort czulam:/ tyle moge pomoc z mojego doswiadczenia moze komus pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja profilaktycznie wolę stosować Lactovaginal a na zaczerwienienie i świąd czasem smaruję Clotrimazolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Souli

Dziewczyny czy to ogólnie pomaga czy to jedynie pic na wodę? jak doczytałam tam to ma hamować rozwój i zabijać : drożdżaki, dermatofity, no i działa przeciwbakteryjnie. Chodzi o to, że jakieś dziadostwo sie mnie czepiło i mam problem z zapaleniem a stosuję juz prawie póltora tygodnia i nie pomaga. I nie wiem czy odstawić i próbować czegoś innego czy dalej się smarować.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomaga ale jedynie na mało skomplikowane zapalenia pochwy. Jeśli tak długo masz to znaczy, ze jest to jednak bardziej skomplikowane zapalenie. Z maściami róznie bywa, czasami pomagają czasami nie Czasami wymaga to czasu. Może lepiej byłoby wykonac badanie https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ ? Aby zobaczyć co Cię zaatakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souli

Jeśli chodzi o moje dolegliwości to jest to pieczenie, ból przy oddawaniu moczu jak również swędzenie. I z dnia na dzień jest coraz gorzej, takie mam wrażenie pomimo stosowania tej maści 😞 Ogólnie zastanawiałam się bardziej nad tym aby iść do lekarza ale mogę dopiero za kilka tygodni. Czy lepiej wykonać taki test i z nim iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Ciebie ale dla pewności wykonałabym test i z testem wybrała się do lekarza. Dzięki temu lekarz przypisze Ci konkretniejsze leczenie, które Ci pomioze. Zwykle leki na receptę są mocniej dzialające niż te bez recepty. Sama również kiedyś próbowałam się leczyć clotrimazolum i nie odczuwałam poprawy, moj problem był spory i skończyło się na antybiotykoterapii bo jedynie to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×