Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Hejka mamusie:) Czytam Was na bierząco ale nigdy nie ma czasu napisać:(W piątek pożegnałam mężusia bo wyjechał do pracy do niemiec....smutno mi:( Z moim dzidziusiem wszystko dobrze...jutro mam się pierwszy dzień zgłosić do położnej....niewiem po co ale idę.17 września mam badanie...glukoza po obciążeniu.....Jak wy się czułyście podczas tego badania??Dzidzia mi się tak energicznie rusza,że radość na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po wypiciu troche krecilo sie w glowie, ale potem ustabilizowalo sie, badanie jest spoko, gorzej z przesiedzeniem jak dla mnie 2h w przychodni, bo nuda :) nie mialam zadnej gry w tel, a mysle, ze tak czas by mi szybko zlecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek to już wiem na czym stoje hehe Dziś byłam u położnej...słyszałam bicie tętna swojej córeczki:)...świetne uczucie....wszystko w normie:)Dziewczyny tęsknie za mężem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka dzieki :) to tylko dlatego, ze bylam dobrym pracownikiem :) ale fakt, w pracy sie nie opieprzalam. Ciesze sie, bo pensja bedzie wplywac, spokojnie pojde na macierzynski, wykorzystam zalegly urlop, moze z troche wychowawczego (to zalezy od finansow) i wroce moze na poczatek na pol etatu. zobaczymy jak to bedzie. Kamilki no nie dziwie Ci sie, tez bym tesknilam za swoim.. na dlugo wyjechal? zajmij sie czyms i sprobuj nie myslec :) Zwiedzilam dzis lekarzy, laryngologa, bo mi sie ucho przytyka i okazalo sie, ze mam jakis obrzek w uchu (nie czysccie patyczkami uszu :)), kazala mi pic wapno, nie wiem czemu i przepisala jakies krople. No i dentysta, zrobilam juz 3 zeby :D w czasie ciazy, w tym 2 kanalowo. Dostalam ciuszki w ndz dla dziecka od siostrzenicy mojego chlopaka. Popralam sobie na razie w zwyklym proszku, bo byly nie doprane niektore i poukladalam w komodce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide na pierwsze zakupy po wyplacie we wrzesniu jakies ciuszki pierdolki itp :) Kurcze chce mi sie strasznie smiac jak gadam w pracy z ludzmi i czuje ze mnie maly kopie a wiem ze nikt o tym nie wie strasznie dziwne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
nom przestalam, bo mnie przestal w sumie bolec i poza tym po tym tez mi sie zaczely robic na maksa uplawy teraz walcze z porzadkami domowymi- wkoncu mi sie wlaczyl syndrom "wicia gniazda" P i przede wszystkim walcze z cukrzyca ciazowa bo mi to kurestwo wyszlo po pomiarach glukukozowych bleeee wogole masakra troche ten 3-ci tryestr czuje sie juz jak krowa :) wszystko w zwolnionym tempie i na spokojnie by sie nie przemeczyc ale w sumie nie dziwne- za 2 miechy rodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek na 2 miesiące pojechał....staram się zająć czymś by nie myśleć ale nie bardzo pomaga:( Co do patyczków to masz rację....mnie też laryngolog mówił,że te patyczki nadają się do wszystkiego tylko nie do uszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana tez to słyszałam.. okaże sie za kilka dni :) A urlop spedzony miło i szybko... jak to urlop, dużo grilków, imprez i wyjazdów.... o staraniach nie myśleliśmy bo nie było kiedy... tak wiec czas pokaże :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżarówka dziękuję za listę, dopiero teraz weszłam na maila :) Muszę sie pochwalić bo wczoraj w koncu mój mąż poczuł ruchy naszego synka :):):) ale sie ucieszył, bo tak ciągle przykładał rękę i nic - czyli 22 tydz i czuje je już na dobre :) Ja robie glukozę ok 17 września bo 21 do lekarza, podobno z tą cytryną to da sie ją wypić... Głodek 86 fajnie że masz od kogo dostać ciuszki dla maleństwa, ja niestety wszystko będę kupować a jak wiadomo takie maluchy wogole ich nie niszczą :) Ja tez mówiłam ze we wrześniu wezmę sie powoli za zakupy, ale niewiem od czego zacząć?? ciuszki???? jakoś niepewnie sie jeszcze w tym temacie czuję :) lilka1987 najważniejsze że jednych rodziców "macie" już za sobą " :) teraz pójdzie Wam już z górki - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka obyś miła rację...niech zleci ten czas:) ciezarowka ja też poproszę tą listę...chyba żle maila ostatnio podałam mariaszwalec@gmail.com :)jeśli możesz to wyślij:) Masz cukrzyce ciążową???Jak z nią walczysz???Aż boję się tego badania i wyniku tej glukozy....Idę 17 września:(Co do upławów to ja też mam spore.Moja Pani ginekolog mówiła mi,że u mnóstwa kobiet występują upławy jednak powinno się je leczyć....są oznaką infekcji lub zapalenia:(Ja biorę globułki dopochwowe już prawie miesiąc:( viola napewno twój mężuś był w siódmym niebie....to wspaniałe uczucie poczuć dzidzi ruchy.Ja jestem w 24 tyg i dopiero teraz myślę,że mężuś mój mógłby odczyć ruchy bo póki co przykładał głowę,kładł rękę ale nic nie czuł.Teraz dopiero dzidzia jest w pełni aktywna i osoba trzecia może poczuć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) jakoś nie miałam czasu nic pisać wcześniej.... u mnie jakoś leci.... ja w domku na zwolnieniu więc niby nic nie robię ale pranie, sprzątanie, gotowanie...wieczorami padam :/ jeszcze czasem z mężem na działkę podjadę.... dopiero się zacznie niedługo wybiranie płytek,podłóg itp...ale już się doczekać nie mogę :) papi masz rację narazie przewaga chłopaków.... my się dowiemy na kolejnej wizycie :) mam nadzieję :P Lorealka życzę powodzonka :) Lilka ja też już zaczynam czuć ruchy i to coraz wyraźniej... moja mama wczoraj też poczuła jak położyła rękę na brzuchu....fajne uczucie... u mnie narazie to taki duży bąbel obijający się po brzuchu :P kamilki zobaczysz jak czas szybko minie... nawet się nie obejrzysz a już twój men wróci :) Viola ja też nie mam nikogo od kogo mogę dostać ciuszki ale jak sie dowiem kto tam w brzuszku siedzi to ja popatrzę na allegro tam są wyprawki gotowe dla dzieci, całe zestawy i powiem Ci że ciuszki bardzo ładne... ja przejrzę allegro najpierw :) ja jakoś osłabiona się czuje... jak rano wstaje to mam chrypkę :/ jutro idę na badania mocz, morfologia i dodatkowo badanie na wirusowe zapalenie wątroby, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam, ze nie bede miala od nikogo ciuszkow, ze ta siostrzenica odda swojej siostrze, ktora tez jest teraz w ciazy, ale podarowala i nam, pewnie nie wszystko :) W pt odkupuje tez troche ciuszkow od kolezanki takich typowo chlopiecych, bo od tej siostrzenicy to sa po dziewczynce :) ale nadaja sie i na chlopca :P (oczywiscie bez sukieneczek i jakich typowo rozowych bluzeczek :)) i sprzedaje mi tez inne rzeczy, rozek, laktator itp. i w tym miesiacu mysle, ze na razie basta z zakupami. w przyszlym pewnie zakupimy juz lozeczko. Ja tez czuje ruchy i juz coraz lepiej, smiac mi sie chce na widok skaczacego brzucha :) jak moj chlopak poczuje to pewnie tez bedzie sie cieszyl, na razie nie mial tej przyjemnosci. Kamilki ja tez sie balam wyniku glukozy, na szczescie wyszedl w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hej dziewczyki, te glukoze to lecze zdrowa dieta (zero slodyczy niestety) i pomiarami cukru , a te glukozy nie ma co sie bac mowie wcisnijcie cytrynke to wtedy jest nawet dobre, no chyba ze nie jestescie jakos wybredne to wtedy jedziecie na zywca :) ostrzegam przed kupowaniem pak z ubrankami przez serwisy ogloszeniowe (w moim przypadku tablica.pl) kupilam miesiac temu pake i do tej pory nie mam ok 2 tyg temu laska pisala ze jej spowrotem odeslali i ze wysle jeszcze raz i od tej pory totalna cisza i olewka- zero odpowiedzi na emial itd chyb najlepiej przez allegro albo bezposrednio w sklepach czy lumpeksach u mnie Mala juz przekracza etap kopania bo jest za duza i wkracza w etap przeciskania sie i wiercenia- brzuch caly faluje widac jak oiera sobie noge o brzuch i generalnie wyczowam najmniejsze jej ruchy- tez niezla jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki 2msc szybko minie :) nim sie obejrzysz bedzie juz z powrotem :* Moja dzidzia strasznie ruchliwa jest,czasami mowie mojemu zeby polozyl reke i poczul ale mowi ze nic nie czuje i ze moze jego nie chce kopac :P wczoraj probowalismy wybrac imie ale ciezkooo.... nie mozna sie zdecydowac.a Wy jak tam dziewczyny macie juz wybrane? Ja na glukoze ide pod koniec wrzesnia bo w pierwszym tygodniu pazdziernika do lekarza. a to trzeba isc na czczo nie? :> ciezarowka u Ciebie data rozwiazania coraz blizej :) jeszcze troche i bedziesz sie z nami dzielic opowiesciami ;) rowniez dziekuje za liste :* Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh a ja mam dzisiaj lenia strasznego... mam do pracy na 2 zmiane a tak mi sie nie chce, z checia bym w domu zostala w lozeczku i bym ogladala filmy. Mam chociaz nadzieje ze mi szybko zleci :) kurcze tak sie wczoraj zastanawialam bo od pazdziernika bede miala druga umowe i pewnie mi dadza teraz na czas okreslony rok moze dwa przy najlepszej opcji na niokreslony, moze by mi sie udalo ukryc ciaze bo tak naprawde nie mam az tak duzego brzuszka. Musze to przemyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja też wczesniej próbowałam mężowi pokazać jak kopie ale zawsze akurat maleństwo było spokojne a teraz sie udało :) dziś mnie cały dzień kopie :D moje konto ja też szukałam na allegro i słyszałam ze są bardzo ładne te ciuszki, zresztą widać wszystko na zdjęciach. i można za małe pieniążki je wylicytować - tylko chce poczekać do następnej wizyty zeby gin mi potwierdziła ze napewno będzie chłopiec :) ciężarówka ojj u Ciebie już niedługo malutka będzie z Tobą - ale fajnie, teraz urodziła moja koleżanka w zeszłym tyg i już z synkiem jeździ na spacerki, u nas jeszcze troszkę :) Ja już dziś po pracy a jutro na popołudnie... Pogoda sie troszkę popsuła ale czekamy za znajomymi bo mają wpaść na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jechalam na zywca z ta glukoza :p mialam przy sobie cytryne, bo moj lekarz powiedzial mi, ze moge wcisnac, ale w labolatorium powiedziala pielegniarka, ze cytryna moze sfalszowac wynik, wiec w koncu nic nie wciskala. ale jak dla mnie to nie bylo az takie zle jak sie wydaje :) Ja juz wybralam imie Bartosz i chyba tak juz pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem.... We wtorek byłam głupiutka i poszłam pomóc rodzicom zbierać ziemniaki....i wydaje mi się,że po tym wysiłku czuję się jakoś nie tak.Boję sie,że mojej dzidzi coś się stało:(Niby odczuwam ruchy ale są rzadsze i chyba mniej intensywne.Boję się.Myślałam żeby pojechać do położnej i poprosić chociaż o zmierzenie tętna dziecka bo do mojej ginekolog ciężko się dostać.Ja to zawsze muszę coś głupiego wymyśleć a teraz bardzo się boje:( Która z Was jest w 24 tyg ciązy....jak wy często odczuwacie ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
kamilki09 - moglas sie przepracowac trosze i tyle, ale racej unikaj takic wysilkow w 24 tyg te ruchy nie beda jakos n maksa regularne (chyba ze to twoje 2-gie dziecko) ja tez strasznie sie balam jak po kilku dniach ruchow Mala byla spokojna i sie balam ze cos sie dzieje z dzieckiem zlego a to jest normalne, dzieciaczki nie codziennie beda jakos strasznie skakc w brzuchach beda dni gdzie beda bardziej aktywne i mniej moja Mala do tej pory miewa mniej i bardziej aktywne dni :) moja kolezanka ktora tydz tem urodzila bardzo malo czula ruchow dziecka i tez sie bala i przy porodzie wyszlo ze ejst wszytsko ok wogole bylm na usg wczoraj i doznalam szoku- Bylam nastawiona na termin 11.11- mniej wiecej a mi z us wyszlo ze 03.11!1!!! ogolnie dzidzia zdrowa, na 100% dziewuszka, spora bo wazy 1750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
aha i juz jest w polozeniu glowkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj zaobserwowalam tez cos dziwnego. Skonczylam brac lactovaginal i prezpol dnia wyciekalo mi duzo takiej gestej grudkowatej mazi o żółtawym kolorze jak by mi sie oczyszczalo wszystko po czym wszystko ustalo i od poludnia nie mam uplawow takich jak mialam wczesniej i mam generalnie suchosc w pochwie. Myslicie ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarówka dzięki za pocieszenie.Mam taką nadzieję,że tylko się przemęczyłam bo taki dziwne uczucie ciągnięcia mnie pod brzuszkiem mam:(Ja się boję,że za dużo ucisku było,jakby nie patrząc to praca byłą cały czas na schyłka.Będę obserwować te ruchy na bierząco:) A Tobie przesunął sie termin....fajnie bo tydzień czekania mniej:)A kupiłaś już coś(wyprawkę)dla swojej dzidzi???Ja tez dziewczynki się spodziewam:)Kurcze to zostało Ci zaledwie niecałe dwa miesiące;)A zaobserwowałaś już jakieś zmiany na piersiach??Mi na jednym sutku pojawił się taki mały biały pęcherzyk...niewiem co to jest!! lilka bardzo mi przykro ale w tym temacie nie pomogę bo u mnie ciągle są upławy i cały czas biorę globułki dopochwowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
lilka nie wiem co z ta suchoscia, mi tylko po lactovaginalu sie zwiekszylo a jak pzestalam barc to wrocilo do normy ja wlasnie szaleje z kompletowaniem wyprawki, mam juz ubranka (wiem ze jeszcze troche dostane), dzis mi przyszlo to: http://allegro.pl/super-promocja-posciel-11-ele-120x90-producent-i2590483558.html czekam jeszcze na 2 dostawy z allegro, weekend jedziemy po lozeczko a pazdzierniku wozek i te wszytskie bajery szitalno- kosmetyczno dzieciece kamilki09- mnie tez tak ciagnie w dole brzucha jak cos sie przepracuje za bardzo jak np caly dzien latania i na nogach, staraj sie oszczedzac a nastepnym razem w tgo typu przedsiemwzieciach staraj sie wspierac rodzicow ale psychicznie :) a z tym terminem to nie wiadomo bo to zawsze 2 tyg w jedna albo w 2-ga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a zmiane w cyckch to zaobserwowalam na poczatku ciazy juz- bo mi skczylo z malego B do duzego D oczywsicie pojawily sie rozstepy ale na szczescie male, siara mi nie cieknie na brzuchu pojawila mi sie prega- taka blada i cieniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×