Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość rottana

witam, mam nadzieję że uda nam się stworzyć grupkę która będzie potrafiła sobie doradzić i podtrzymać na duchu. takich topików jest 1500 100 900 ale ciężko do nich się przyłączyć... ja 14 ide do gina na potwierdzenie ciąży:) jestem totalnie szczęsliwa i mam nadzieje że dołączycie do mnie aby pochwalić się staraniami bądź już upragnioną ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaWiewiórka
Droga Rottano, przede wszystkim GRATULUJĘ! Chętnie dołącze do tego wątku, ale jeszcze nie wiem czy nam się udało i czy jestem w ciąży :) Termin @ mam dziś -póki co nie nadeszła. Wczoraj jednak test ciążowy Acon wyszedł mi negatywnie. Jutro lub pojutrzę powtórzę test (o ile @ nie przyjdzie) i może tu dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
BiałaWiewiórka----> test ciążowy najlepiej robi się w dzień spodziewanej miesiączki (przynajmniej tak zalecają) chodź ja zrobiłam 6 dni po tym jak ciocia nie przyszła i była delikatnie widoczna kreska. byłam u ginekologa ale było jeszcze za wcześnie i nie było prawie że nic widać dla tego muszę powtórzyć usg. ale będę czekać na dobre wieśći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaWiewiórka
Trochę się pospieszyłam, ponieważ nie mogłam się doczekać widoku drugiej kreski :) A tu się okazuje, że jeszcze trzeba poczekać... :) Mam nadzieję, że udało nam się... A za Ciebie trzymam kciukasy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Ja też bardzooooo bardzooooo bym chciała za 9 dni zobaczyć dwie kreseczki. To mój drugi cykl starań. Chcętnie bym tutaj dołączyła. W którym cyklu Wam się udało? Ile macie latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaWiewiórka
dreaminggirl -życzę Ci tego z całego serca. U nas to też drugi cykl starań. No ja najmłodsza już nie jestem, mam 32 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Ja mam 25 lat. Zaczęliśmy się starać o pierwszego dzidziusia. BiałaWiewiórka, a Ty też starasz się o pierwsze czy już macie dziecko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Oglądam właśnie na TLC "Porodówkę" i normalnie przeraża mnie to troszkę;) Ale takie maleństwo rekompensuje na pewno wszystkie bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja już byłam w ciąży, udało nam sie w czwartym cyklu niestety ciąża nie zakończyła się szczęsliwie, urodziłam w terminie ale mała Wiktoria zmarła po 30h po porodzie... zaraziła się paciorkowcem podczas porodu a reszte załatwili lekarze, teraz się sądzę, pomału małymi krokami zbliżamy sie do końca. prokuratura dużo zaniedbań wykryła i pominięcie wieeeeelu procedur. no i tym razem udało się nam w 6 cyklu i jestem nastawiona bojowo, nie dam skrzywdzić swojej kruszynki chodź by skały srały... mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
poród nie jest taki straszny:) ból jest ale gdy wyciągają maleństwo i położą je na brzuchu to wieszcie mi na słowo że już się nie czuje ani jednego skurczu zero bólu i pozostaje sama radość i łzy w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
witam wszystkie Panie... mam pewne pytanie..... nie wiem co się dzieje, tydzień temu uprawiałąm swój ostatni stosunek i od tego czasu strasznie boli mnie dółbrzucha, wydaje mi sie ze jajniki ale nie jestem pewna..obawiam się że przypadkowo mogłam uszkodzić prezerwatywe paznokcie i boje się że to objaw ciąży....... proszę pomóżcie.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaWiewiórka
Ojjj... to przykre. Bardzo mi przykro :( My staramy się o pierwsze dziecko. Boże, jak ja bym chciała żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Rottana bardzo mi przykro. Współczuję i przytulam, tym razem musi wszystko pójść dobrze.Spokojnych 9 miesięcy życzę i potem radości ze zdrowego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
przepraszam że wam przeszkadzam... ale powiedzcie czy to może być jakiś objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dziękuje wam baaardzo. wierze że zobaczycie też 2 kreseczki. jak robiłam test to się przeraziłam w pierwszej chwili bo 2 kreska była mało widoczna i tylko ta jedna żuciła mi sie w oczy ale za chwile spojrzałam jeszcze raz i aż mi ulżyło:P hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
Evka, wszystko zależy od tego w jakim dniu cyklu byłaś? w jakim jesteś teraz? i czy rzeczywiście pękła? taki ból może być objawem owulacji, ciąży i jeszcze wielu innych rzeczy. Poczekaj do @ i zrób test jeśli nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Evkaa nie przeszkadzasz przyłącz się do nas:) także starasz się o maleństwo? pierwszy i najważniejszy objaw to brak miesiączki i ból piersi jak przed @. później dochodzą mdłości (ale nie u wszystkich), senność, zmęczenie i huśtawka nastrojów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
przepraszam evkaa nie doczytałam pierwszego wpisu. niestety musisz poczekać do miesiączki. takie bóle się zdarzają ale po terminie miesiączki co jest mylące dla kobiet w ciąży bo myślą że zaraz przyjdzie miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
BiałaWiewiórka---> a mam takie delikatne pytanie, dla czego dopiero teraz zdecydowaliście się na maleństwo? długo jestes ze swoim facetem/mężem? dreaminggirl---> a jak u ciebie? jesteś po ślubie i czy długe jesteście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
Rottana właśnie chodzi o to że mam dopiero 19 lat i nie chciała bym zostać mamusią jeszcze bo mm jeszcze szkołę i wgl :( a strasznie mnie boli dół brzucha :( a nigdy wcześniej po stosunku nie miałąm takiego bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Evkaa a ile dni zostało do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
jesteśmy po ślubie prawie 3 lata, ogólnie jesteśmy ze sobą 7 lat. Odkładaliśmy tę decyzję troszkę ze względu na naszą sytuację "edukacyjno - zatrudnieniową";) Skończyłam niedawno studia zaoczne, nie miałam pewnej pracy. Teraz stwierdziliśmy, że już pora, zwłaszcza że wiele znajomych mówi, że nie tak łatwo w ciążę zajść, że czasami trzeba starać się latami, mimo, że z punktu widzenia medycznego wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
evkaa to raczej objaw owulacji, a nie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
Dreaminggirl ale to aż dwa tygodnie przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dreaminggirl---> no to niezły staż. ja ze swoim misiem jesteśmy 4 lata i to ja w sumie wyzłam z inicjatywa bo on twierdził że musimy mieć własny kąt prace itp itd ale przekonałam go ze to będzie dłuuuugo trwać i się nigdy nie zdecydujemy bo to praca to kredyt... Evkaaa---> mogę cię uspokoić ze to na pewno nie są objawy ciąży, najbardziej wyculona kobieta nie będzie wiedziała 3 dni po zapłodnieniu (to tylko przykład) że jest w ciąży. ale żeby się uspokoić idź do ginki bo twój ból z niczego się nie bierze. może podczas sexu coś się stało albo masz jakąś infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
evkaa owulacja jest ok. 12 dni przed @ przy cyklach 28-dniowych. A wszelkie bóle jej towarzyszące są albo przed albo po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreaminggirl
rottana, a powiedz mi jaki śluz masz obecnie? czytałam, że zaraz po zapłodnieniu jest biały gęsty, ja już powinnam być po owulacji i mam pełno takiego śluzu, ale pewnie sobie wkręcam;)Chociaż w tamtym cyklu na pewno nie miałam wcale śluzu po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkaaa
i będę musiałą iść ......dziekuje Rottana że mnie uspokoiłaś, bo nie chciałą bym być jeszcze w ciąży, nie wiem co bym wtedy zrobiła... bo jestem jeszcze za młoda, i myśle że mam jeszcze czas na zajście w ciąże......a spanikowałam bo moje 3 koleżanki z klasy zaszły w ciąże i teraz jestem na to uczulona troche.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dni płodnych tak na prawdę nie da się wyliczyć, kobieta może być płodna 2 godziny i jest po wszystkim. nigdy nie wyliczałam dni płodnych i nie płodnych... kochaliśmy się co 2-3 dzień i w końcu musieliśmy trafić bo plemniki żyją 72h w kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×