Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość Młoda_szcześliwa_mama
A jak z chłonnością tego Canpolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
Moja siostra ich używała, ostatnio mi podrzuciła pół opakowania, bo już nie karmi, a mi się niedługo przydadzą. Wyglądają solidnie, są pakowane osobno w woreczki, więc nie niszczą i nie brudzą się w torebce. Chłonność całkiem niezła, dość szeroki pasek kleju, no i są wyprofilowane, wiec nie odstają pod bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te krążki laktacyjne z canpol babies są jedne z lepiej chłonnych na rynku. Naprawdę jakość dobra a i cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te krążki laktacyjne z canpol babies są jedne z lepiej chłonnych na rynku. Naprawdę jakość dobra a i cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_szcześliwa_mama
Koleżanka dała mi do wypróbowania, faktycznie są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
a co myślicie o majtkach siateczkowych poporodowych? warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie siateczkowe majtki są niezbędne. Za inne możesz dostać ochrzan w szpitalu. Te Canpolu są zrobione tylko i wyłącznie z mięciutkiej siatki bez żadnych gumek. Dzięki temu nigdzie nie uciskają i nosi się je tak jak by ich nie było:) To duży komfort kiedy krocze jest obolałe po porodzie. Myślę że to samo dotyczy rany po CC. A i dobrze się dopierają na szybko w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_szcześliwa_mama
Zwrócić uwagę mogą na majtki fizelinowe, nikt nie będzie krzyczał na majtki bawełniane, ale takie majtki poporodowe jak wspomniane powyżej - chociażby canpol, są po prostu wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×