Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniuteeeekldz

jak podniesc libido w ciazy?? pomocy!!

Polecane posty

witam! wogole nie mam ochoty na sex..jestem w 20 tygodniu ciazy dziewczyny czy Wy tez tak mialyscie lub macie? znacie jakies bezpieczne preparaty na podniesienie libido? wczoraj mialam trudna rozmowe z partnerem.. on bardzo chcialby sie ze mna kochac a ja poprpstu nie mam ochoty ;( pomozcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam libido poniżej zera przez całą ciążę...nie zawsze sprawdza się zasada, że w ciąży apetyt rośnie...do tego odczuwałam same nieprzyjemności...no cóż - trudno - ciąża trwa 9 miesięcy...a kochać można się całe lata :) podnosić libido na siłę? ja bym tam raczej wsłuchiwała się we własne ciało...nic na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uosobieniecierpilwości
Chyba się nie da dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uosobieniecierpilwości
Ja normalnie mam libido takie że mogę raz na dwa lata i nic mi nie jest Ale w ciąży chciało mi sie bez przerwy! Raz dziennie musieliśmy to zrobić inaczej byłam nieszczęsliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uosobieniecierpilwości
Nie wiem czym to było spowodowane bo im w bardziej zawansowanej ciązy byłam tym bardziej mi się chciało Myślę że rozmiary dziecka miały wpływ na to Urodziłam olbrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak mysli ze juz mnie nie podnieca.. nie wiem co mam mu powiedziec.. :( chcialabym sie z nim kochac ale poprostu nie mam ochoty.. nie dziwie sie mu ze jest mu przykro nasz sex od kilku tygodni wyglada tak ze jak mnie prosi o to to odwaracam sie tylem i po wszystkim.. :( o rozebraniu sie nie ma mowy.. chcialabym sie przemoc ale sama chyba sobie nie poradze.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihujhbhvh
Ja w ciazy tez mam wieksza ochte niz zwykle, ale seks w ciazy jest kijowy zwlaszcza jak juz brzuch urosnie czlowiek czuje sie jak wieloryb hehe nie mozna zbytnio poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uosobieniecierpliwosci chcialabym miec takie samo libido jak Ty w ciazy.. ale u mnie jest odwrotnie zaszlam w ciaze i klops.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uosobieniecierpilwości
Tak to siła wyższa. Sex to nie wszystko-podejdź do tego w taki dojżały sposób a życie będzie piękniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uosobieniecierpilwości
dojrzały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
No stety, niestety tak ciąża często wygląda, a po porodzie też musi minąc trochę czasu zanim się hormony unormują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakręcaj się, żę inne mają libido,a Ty nie... nie jesteśmy wyjątkami ;) no kurczesz, co mój maż...ciężko na początku było..robił podchody itp. ale teraz już się przyzwyczaił i w ogóle nie zaczyna nawet :) zresztą jestem już na końcówce i lepiej nie ryzykować... tak, jak mówię, na począku próbowałąm, ale tak mnie bolało, jak cholera, więc sensu to nie ma w ogóle (choć przeciwskazań nie miałam)... mąż rozumie - dla nas najważniejszy jest dzidziuś! Mó partnerowi (jesli tego nie rozumie...), że to hormony, że tak bywa w ciąży, że dalej go kochasz i jest Ci przykro...no ale nie zmuszaj się! Może znajdziecier jakiś inny sposób okazywania sobie miłości. Można pieszczotkać się na różne sposoby...subtelnie lub odważniej... musicie rozmawiać o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy, że "o rozebrani nie ma mowy"... -śpisz w dresie? Twoje ciało będzie się zmieniać, ale cieszcie się z chłopem z tego i rosnącego brzuszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam wczoraj bez slowa.. nie wiedzialam co mu powiedziec.. dzis sama z nim porozmawiam.. przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Generalnie faceci ciężko ogarniają temat pt. brak seksu, nie tylko w ciąży ;) Potrzeba czasu. Pewne kwestie, typu hormony właśnie, są niezależne od kobiety i nic się nie da z tym zrobić. A im większy brzuszek, tym ciężej z figlami w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie pogadać :) powiedz mu o swoich uczuciach - przecież i Tobie jest z tym trudno i smutno - nie tylko jemu... i myśl o sobie, bo masz 2 x ciężej teraz...nieraz trudno uszczęsliwić siebie, mężczyznę i dziusia, który w tej sytuacji musi być najważniejszy...a zadowolony dzidziuś to spokojna mama! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale byscie widzialy jego smutna mine wczoraj.. pozniej nawet zaczal sie denerwowac bo slowem sie nie odzywalam.. myslalam ze domysli sie ze to przez ciaze..ktora zreszta bardzo chcielismy.. ;( ciezka sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
A co za problem powiedzieć mu, że przez hormony zmieniło ci się libido? Możecie porozmawiać o tym z lekarzem na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×