Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja5242

konkursy w sieci

Polecane posty

Wciąż jeszcze możecie wziąć udział w świątecznym konkursie Toys”R”Us. Do wygrania 3 zestawy XBOX 360 lub 3 zestawy samolotów Planes Fun z wyrzutnią lub 3 zestawy laleczek Evi Minnie z samochodem! By wziąć udział w konkursie trzeba jedynie kupić dowolny produkt z serii Minnie Mouse Smoby lub Samoloty RC Dickie. Następnie należy stworzyć świąteczną ozdobę choinkową wykorzystując w jej projekcie ulubioną postać z bajek Minnie lub Samoloty. Zdjęcie ozdoby wysyłamy na adres: konkurs.tru@simba.com.pl. Konkurs trwa do 24.12.2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż jeszcze możecie wziąć udział w świątecznym konkursie Toys”R”Us. Do wygrania 3 zestawy XBOX 360 lub 3 zestawy samolotów Planes Fun z wyrzutnią lub 3 zestawy laleczek Evi Minnie z samochodem! By wziąć udział w konkursie trzeba jedynie kupić dowolny produkt z serii Minnie Mouse Smoby lub Samoloty RC Dickie. Następnie należy stworzyć świąteczną ozdobę choinkową wykorzystując w jej projekcie ulubioną postać z bajek Minnie lub Samoloty. Zdjęcie ozdoby wysyłamy na adres: konkurs.tru@simba.com.pl. Konkurs trwa do 24.12.2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wciąż biorę udział w konkursach na Facebooku. Wygrałam już kilka drobiazgów, kosmetyki, torebkę, filiżankę A teraz biorę udział w super konkursie i polecam wszystkim bo jest to konkurs na lajki. Dlatego też poproszę o lajkowanie moich postów jeśli ktoś by chciał – bez namawiania ;) Zwycięzca zgarnia wszystkie trzy super fajne babeczkowe nagrody: Mega super fajną torebkę z płyt winylowych od A&E Winyl Vintage, czarno-srebrną narzutkę ze skałkowymi wstawkami od Showroom i super ciekawe - błyszczące klipsy do butów ze złotych cekinów w kształcie serduszek od Be Apple Pie Prosty, czytelny i uczciwy – już brałam udział w konkursie organizowanym przez nich i w 100% polecam Link do konkursu tutaj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1436329596598190&set=a.1436325936598556.1073741842.1417986931765790&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem fajny konkurs zrobiło lenovo - do zgarnięcia jest yoga b6000 która wydaje się całkiem fajnym tabem (ok. 1000 zł) info na tej stronce http://www.x-kom.pl/?news=1784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel765
Cześć, zapraszam na Quiz FotoGLE! Do wygrania aparat Canon i inne nagrody facebook.com/fotogle/app_1401912430086122 może i Wam się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam własnie taki ciekawy program http://www.lideranimator.pl/program Nie jest to konkurs ale mysle ze w takiej sytuacji warto na pewno też powiedziec o nim osobom zajmującym sie sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsie ewatch.com.pl jest do wygrania zegarek :) www.facebook.com/ewatch.zegarki?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ostatnio mega obniżkę na ebooki dla dzieci na www.bystrytata.pl Pewnie niedługo się skończy ta promocja więc szybko skorzystałam.Tak czy siak mój chcrześniak mega zadowolony a jego rodzice jeszcze bardziej z tak edukacyjnego prezentu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andddzia
Broil King organizuje fajny konkurs można wygrać grilla :) na broilking.pl trzeba przesłać filmik jak pozbywasz się swojego starego grilla węglowego i wysłać do nich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwa nowy konkurs marki Libet - „Stop ogrodowym horrorom”. By powalczyć o nagrodę główną – metamorfozę ogrodu - wystarczy nakręcić i wysłać filmik, który pokaże i przekona, że nasz ogród potrzebuje natychmiastowej odmiany. Konkurs potrwa do 26 września br., a szczegóły znajdują się na facebookowym profilu Rozmowy na tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na profilu Soxo na Facebooku jest dużo konkrusów. Obecnie też na stronie Rossmanna z konkursami dzięki Soxo można wygrać wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie. http://www.rossnet.pl/Konkursy.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala555
Konkurs na najfajniejsze zdjęcie wakacyjne dziecka, do wygrania ramka cyfrowa i misie, zdjęcia można nadsyłać do 25 września, 3 najlepsze zostaną nagrodzone, więcej informacji i regulamin konkursu na stronie http://spokojdziecka.pl/udanewakacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Vichy Idealia to na prawdę dobre kosmetyki, fajnie że można w tym konkursie zgarnąć całe zestawy:) Tylko muszę się pośpieszyć, bo do końca października do końca konkursu już niewiele czasu mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×