Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paateczkaa

Wybór depilatora?

Polecane posty

Gość Paateczkaa

Wiem, wiem jest sporo wątków na ten temat.Szczerze? Żaden nie odpowiedział na moje pytania. Gdyby życzliwie panie chciały pomóc biednej, bardzo owłosionej 15-latce to po prostu wystarczy odpowiedzieć na moje pytanka. Z Góry dziękuję :) 1. Czy warto kupować depilator? Jestem dość owłosionym człowiekiem, niby nie mam gęstych włosów, ale ta brązowe lub blondaśne włosy wszędzie(końcówka pleców, troszkę na palcach, wąsik, na twarzy ciut gęstszy meszek) to jest problem. Na dodatek bardzo szybko mi odrastają, pod pachami jeden dzień od ogolenia maszynką, na nogach na drugi dzień po goleniu mam minimalnie widoczne odrosty, no trza się porządnie przyjrzeć...więc zdaje mi się,że przyda mi się depilator. A jak wy sądzicie? 2. Czym kierować się pod czas kupna? Co powinien posiadać pierwszy depilator dla małego dzieciątka, ze średnio gęstymi włosami, ale szybko odrastającymi? 3. Jaka jest różnica między dyskami ceramicznymi(bądź metalowymi) a pęsetami? Które narzędzie sprawia mniej bólu, a które jest dokładniejsze? 4. Cóż powinien posiadać depilator do golenia między innymi okolic bikini? Mam na myśli te rożne nasadki i tak dalej. To tak mniej więcej ;) na razie ;) w razie cuś wymyślę to jeszcze dopytam się w postach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza7665
Depilator najlepszym przyjacielem kobiety. Polecam. Kupuj :) 1. Czyli warto. Idealnie nigdy nie będzie, ale z maszynką jest najgorzej: odrastają już po dniu i kłują. Po depilacji odrastają wolniej, tzn. włoski się pojawiają (niestety nie po miesiącu, a zdecydowanie szybciej), ale są rzadsze. Pojawia się powiedzmy co piąty i ma delikatną końcówkę. 2. Jak najwięcej pęset. Dwa lub więcej stopni szybkości (żeby móc wybrać delikatniejszą opcję). Nakładki różne różniste oraz te niby zmniejszające ból są moim zdaniem do niczego oprócz jednej -> punkt 4. 3. Nie wiem, znam tylko depilatory z pęsetami. 4. Dwa stopnie szybkości - do bikini wybieramy tej wolniejszy. I nakładka zmniejszająca powierzchnię depilowania. To wystarczy. Przy okazji: o sposobie na depilację pach i bikini - jak zacząć robić to depilatorem - pisałam tu: http://notatkiozyciu.blox.pl/2012/04/Rady-ciotki-Zuzy-Jak-depilowac-pachy-depilatorem.html - zapraszam :) Powodzenia z zakupem! Ja mam Brauna. I pamiętaj, że idealnie nie będzie. Polubisz depilator, ale czasem będziesz miała go serdecznie dosyć. Jak to w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paateczkaa
Zuza7665, dziękuję za odpowiedź ;) Widzę,że z Ciebie jest niezły mgr. z wiedzy o depilacji, studia w tym kierunku kończyłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinkaa
chcesz depilatorem usuwać wąsik? odradzam... zostaną paskudne krosty, o bólu w trakcie depilacji nawet nie wspominam. w tak delikatnym miejscu na pewno się do tego nie przyzwyczaisz, lepiej zdecydować się na laser w tak newralgicznych strefach. ja sobie zrobiłam paszki w studio laser i jestem bardzo zadowolona, a zapewniam cię, że tak wrażliwego miejsca depilatorem nie potraktujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×