Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bckjdnamc

sprawdzone pomysly na dzialalnosc gospodarczą

Polecane posty

Gość bckjdnamc

czy znacie kogos lub moze wy macie dzialalnosc gospodarcza ktora przyniosla zyski? wpisujcie pomysly moze ktos moglbyna tym skorzystac ja mysle o zaczeciu dg ale narazie nie mam pomyslu pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esAngelica
stare gacie dobrze idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bckjdnamc
ale ja powaznie pisze macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Kielc
Mongolskie koniobijki automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
handel niedrogą, chińską czy też turecką odzieżą. to zawsze schodzi, ludzie lubią takie rzeczy. zaopatrzenie też nie stanowi problemu, zaglądnij na wolkacenter.pl - to takie nasze polskie chinatown, zaopatrzysz się u nich niewielkim kosztem, na rozkręcenie biznesu akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaka
ja miałam pomysł, praca w domu, bardzo przyjemna, zajmuje mi to łącznie około 3-4 godzin dziennie. muszę być dyspozycyjna również- a może przede wszystkim, w wakacje, święta i ferie. zarobki- w marniejsze miesiace średnio 1700zł w te lepsze, wakacyjne- około 4000-5000zł miesięcznie. a więc średnio w ciągu roku około 2700zł/miesiąc. zgaduj zgadula co robie, bo nie powiem. po co mam się dzielić pomysłem, żeby mi ktoś konkurencję robił chcesz zarobić, to najpierw trochę pomyśl. nikt Ci nie da gotowego, sprawdzonego sposobu na zarobienie pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.....
nie ma czegoś takiego jak sprawdzony pomysł na biznes najpierw musisz wiedzieć w czym byś czuła się najlepiej ....handel....a może jakieś usługi itd... później trzeba zrobić badanie rynku....wiadomo że nie otworzysz sklepu spożywczego jeśli w okolicy jest ich parę.....trzeba poszukać niszy na rynku i zastanowić się czy będą chętni na tego typu usługę a na koniec biznes plan koszty itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.....
np moja znajoma otworzyła punkt krawiecki....przerabia ciuchy wszywa zamki itd....ma to w swoim domu w centrum miasta i całkiem dobrze sobie radzi ....reklama zrobiła swoje rozwieszała ulotki...dała parę razy ogłoszenie do lokalnej gazety można też znaleźć ją w necie.....robi to co lubi ....zarabia na tym a z wykształcenia jest magistrem filologi polskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×