Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia69

Jak najlepiej zaplanować podróż na własną rękę?

Polecane posty

Gość lilia69

Zamierzam urządzić na własną rękę dla mojego faceta wycieczkę, ale nie chcę korzystać z biura podróży. Gdzie szukać informacji o cenach, hotelach etc.? To raczej będzie objazdówka zagraniczna - blisko Polski. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunatic11
dobrze jest skorzystać z któregoś z portali rezerwacyjnych - masz tam duże bazy hotelowe zagraniczne, wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia69
a z którego najlepiej korzystać? Jest ich kilka, a nie wiem który jest sprawdzony. Nie lepsze będą jakieś strony regionów, czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banjo-man
korzystałem z expressbooking.com - zabukowałem sobie hotel na majówkę w Pradze czeskiej, niestety dzisiaj musiałem już wrócić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunatic11
nie wskażę konkretnego, bo korzystałam z kilku, ale zdecydowanie na tego typu portalach jest najłatwiej wszystko ogarnąć, a jak chcesz zabukować bilet lotniczy to też jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia69
hej, sprawdziłam ten expressbooking.com - sprawdziłam hotele zgodnie z trasą jaką zamierzam przebyć i wszystko można bez problemu zabukować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosiaa
jak 2 lata temu organizowałam swojemu facetowi wyjazd-niespodziankę to zabookowałam mu pobyt w hotelu Ibis, Accora. Było niedrogo, ale i z klasą, więc na taką podróż jak znalazł :) był bardzo mile zaskoczony, a to było najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio w podróżowaniu po naszym kraju bardzo pomaga aplikacja welcome2poland. Świetnie wykonana i bardzo pomocna, zwłaszcza jak ktoś nie ma większego doświadczenia w podróżowaniu. Spora lista ciekawych miejsc do zobaczenia i innych atrakcji uatrakcyjniających podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Najprościej to kupic mapę, wypożyczyć auto (np. Panek ma na weekendy promocje) - o ile nie ma się swojego:) i ruszyć:0 Najlepsze zwiedzanie i satysfakcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z mapą w rękę i wypożyczonym, oczywiście jak się ma swoje to git, autem podoba mi się najbardziej. P.s. w tym Panku nie jest tak drogo jak przypuszczałam, można "mieć" auto już za ok 270 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Najprościej to kupic mapę, wypożyczyć auto (np. Panek ma na weekendy promocje) - o ile nie ma się swojegousmiech.gif i ruszyć:0 Najlepsze zwiedzanie i satysfakcja! " A to ile takie wypożyczenie? Jak raz z chłopakiem wypożyczyliśmy samochód do było mega drogo i kaucja OGROMNA!!! Wtedy rodzice mi dołożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttta
Powiedzmy fiata Pandę mozna mieć za 327 zł w Panku ale jak jest z kaucją to nie wiem dokładnie, ale najlepiej dzwonić i się dogadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_8586
Wcale nie jest drogo, kaucja też jest do przyjęcia. A przeżycia, wspomnienia bezcenne. Fajna opcja z mapą szczególnie dla poszukiwaczy super przygód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że Polska również jest piękna i taka aplikacja welcome2poland może fajnie urozmaić naszą podróż! Ja jestem nią zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23l
Niektóre portale posiadają opcje planowania wyjazdu np. http://relaximo.pl/ można sobie tam zaplanować cały wyjazd w współpracy z kilkoma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/ Pytanie o sumę gwarancyjną - ta z 20 tysięcy euro powinna być wystraczająca na pokrycie wszystkich najważniejszych kosztów, tak więc raczej nie ma co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×