Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna mama...

tak bardzo pragne milosci...

Polecane posty

Gość samotna mama...

od pol roku jestem samotna mama. nie pogodze sie z samotnoscia, nigdy. plyna mi lzy, bo nie ma przy mnie osoby, do ktorej moglabym sie przytulic, z ktora moglabym wypic lampke wina gdy synek zasnie... marze i tesknie za uczuciem, za szczesliwa rodzina. nie mam nadziei na to, ze ktos pokocha mnie i mojego synka. moje zycie to dom i praca. nie mam znajomych. nie chce tak zyc. czy jest tu jakas mama, ktora majac dziecko ulozyla sobie zycie? jak wygladala Wasza historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się ułoży
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁŁODA
dlaczego odrazu sie skreslasz?a samotne matki nie zasluguja na milosc?z takim podejsciem bedzie ci ciezko zacznij wychodzic do ludzi a moze i poznasz kogos kto pokocha ciebie i synka bo milosc sama nie przyjdzie, jak masz ja spotkac skoro wcale nie wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama...
nie mam z kim wychodzic. nie odpowiada mi towarzystwo kolezanek z pracy. to typowe imprezowiczki. tylko piwko i papieroski non stop. raz z nimi wyszlam, to nie wiedzialam co ze soba zrobic, gdy wszystkie wyskoczyly przed pub zapalic. ja jedyna nie palilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się ułoży
może przez net spróbuj kogoś poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama...
poza tym mam zawsze wyrzuty sumienia, gdy prosze kogos z rodziny o opieke nad synkiem. czuje sie z tym zle i sama sobie odbieram prawo do wyjscia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁŁODA
a ile masz lat?dlaczego masz wyrzuty sumienia??a tobie sie juz nic od zycia nie nalezy?jestes sama wiec masz prawo prosic o pomoc dbaj tez przede wszystkim o siebie a kolezanki zawsze mozna zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama...
pod koniec roku stuknie mi juz 30-tka :( czaem problemem jest nawet to jak zmienic te kolezanki? skad mam wziac te inne? a wyrzuty sumienia mam, bo odkad zostalam sama czesto musze prosic rodzine o pomoc. zle sie z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁŁODA
internet to twoja przepustka,szansa na nowe znajomosci,rowniez kolezanki za czasow studiow lub szkoly z ktorymi dawno kontaktu nie mialas,kobieto w depresje wpadniesz mloda jestes wiec to juz ostatni dzwonek by byc szczesliwa wiec pozwol sobie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama...
moj synek jest maly, ma 2 latka. potrzebuje szczesliwej, usmiechnietej mamy. tylko jak ja mam to zrobic? dziecko w tym wieku bardzo ogranicza kontakty towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania aaa
no to znajdź sobie zainteresowania i poznawaj nowych ludzi, nikt nigdy nie jest skreślony, jak czujesz potrzebę, a nie zamykasz się w sobie to juz OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ja nylam samotna mama.Sama 1,5 roku i ulozylam sobie zycie. i od osmiu miesiecy jestem w szczesliwym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna

Samotna mama rozumiem Cie. Ja wychowuje sama 2 dzieci. Synka i coreczke. Tak samo starsznie jest mi smutno... moze u Ciebie juz cos sie zmieniło? Daj znac

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×