Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znienawidziłem was

kobiety nie potrafią kochać

Polecane posty

Gość znienawidziłem was

"miłość" to w waszym wydaniu podjęcie decyzji, a ta wiąże się z wyborem partnera życiowego, który spełnia wasze oczekiwania - czytaj zaradność, pracowitość itp. szukacie zatem nie miłości lecz kogoś kto was jest wstanie utrzymać i zapewnić odpowiedni komfort życia... kochacie nie osobę tylko jego przywary i portfel lub ewentualne perspektywy.. to wyrachowanie z waszej strony, miłość nie kieruje się logiką tak jak wy to robicie - wasze uczucia są nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2555
e tam , bo nie trafiłes jeszcze na tę odpowiednią;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernst83
Jak sobie wybierasz wytapirowane blachary, to się nie dziw. Kobiety są różne i czasem trzeba się nieźle nakombinować, by znaleźć porządną, ale uwierz: są jeszcze takie. Tylko nie oczekuj, że znajdziesz je w pubie, w którym zapijasz smutki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
kpisz czy o drogę pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesieubawiłam
kochać umiemy,ale czasem to za mało...Jak myśleć o przyszłości z facetem, który pije,nie pracuje,oszukuje i kradnie,ślini się na każdą,jest wiecznie niezadowolony albo na siłę próbuje zmienić kobietę itp? Podaj mi choć jeden powód, dla którego miałabym być męczennicą za wszelka cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kobiet miłość to pojęcie nieskończone , bo kobiety są nielogiczne i uwielbiają zaradność, bo zaradność je podnieca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
rev zaradnie bzyknij sobie chrzaszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz.....
sorry, ale to logiczne, że ludzie dobierają się w pary na mniej wiecej tym samym poziomie intelektualnym, materialnym, że o wyglądzie nie wspomnę. sama jestem z tzw. klasy średniej, rysują się przede mną w miarę ciekawe perspektywy i nie potrzebuję nieudacznika. śmieszą mnie faceci, którzy nic sobą nie reprezentują, zamierzają mieszkać z rodzicami po studiach, a sami wymagają nie wiadomo czego i lecą tylko na te bogatsze od nich. mam dość takich, sponsorką nie jestem i nie zamierzam być. nie lecę na faceta, który ma mieszkanie itd bo to już mam zapewnione. chcę tylko kogoś na choćby równym poziomie, reszta odpada na starcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne marie
przezyles zawod miłosny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze - musisz sobie zdać z tego sprawę , że nie można nienawidzić kobiet za ich naturę , która nakazuje im wybierać zaradnych przystojniaków , którzy mają "to coś" i resztę facetów rozpatrują ewentualnie później , gdy nie ma dla nich miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
kto z kim przestaje obwarzanku..... :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziurko , no rozumiem , ze masz ochotę...cóż sie dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
"Kobiety są różne i czasem trzeba się nieźle nakombinować" To mit. Kobiety są wszystkie takie same, tak jak faceci, zachowują się wg schematów i na odpowiednie bodźce reagują w bardzo przewidywalny sposób. Wystarczy obserwować i wyciągać wnioski. I kochają, ale nie tak jak mężczyźni. Kobieta kocha mężczyznę za to jak się dzięki niemu czuje i jakie emocje w niej wywołuje, a nie jego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
cały czas nic nie rozumiesz rev :D drenażysta Kobieta kocha mężczyznę za to jak się dzięki niemu czuje i jakie emocje w niej wywołuje, a nie jego samego. ciekawa teoria.. niestety ma parę mankamentów :D albowiem nie wyjasnia powodu dla którego wyszłam za maz za człowieka za którego wyszłam :D, :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurko - rozumiem , dlatego nie muszę jechać na twoich błędach życiowych i myśleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
ty nic nie musisz rev :P musi się tylko umrzeć, cała reszta jest dobrowolna... inna sprawa, że wielu rzeczy nie rozumiesz a nie rozumiesz ich dlatego, że nie chcesz ich zrozumieć - wolisz okopac sie na pozycja "mam zawsze rację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze się okopywać - jesli mam rację , to ją mam, więc usilne udowadnianie mi niewiedzy nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
jesli mam rację , to ją mam a jeśli nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można starać się udowadniać , ze jej nie mam...nic w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernst83
@ Drenażysta - naczytałeś się zbyt wiele poradników dla podrywaczy :P W życiu nic nie jest proste i wszelkie schematy wprowadzamy sobie jedynie po to, by jakoś ogarnąć ten chaos. Zbierz sobie 10 kobiet - każda będzie inna i inaczej się zachowa w danej sytuacji. Jedna są płytsze, inne bardziej wartościowe - grunt to wybrać taką, która będzie dobrym kompanem na całe życie. W związku podstawą jest przyjaźń i szacunek, jak tego zabraknie, to wszystko się zaczyna szybko sypać. Ale faktem jest, że od pewnego czasu coraz mniej jest wartościowych osób. Głupota i egoizm prątkuje infekując kolejne pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelkaaaa
A ja nie zgodzę się z tym, że kobiety nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
[zgłoś do usunięcia] revolver zawsze można starać się udowadniać , ze jej nie mam...nic w tym dziwnego rev, pytanie było proste A JESLI JEJ NIE MASZ (racji)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidziłem was
drenażysta popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiam drenazysta co jakis cz
as na twoje posty i jedziesz tak schematami, ze az niedobrze sie robi:o 'Kobieta kocha mężczyznę za to jak się dzięki niemu czuje i jakie emocje w niej wywołuje, a nie jego samego.' zlituj sie i przestan powtarzac te farmazony:o mylisz zauroczenie z miloscia, przyczyny ze skutkami, manipulacje i iluzje z idealizacja, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot_odwrócony_ogonem odpowiedź jest takze prosta - masz ją wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiam drenazysta co jakis cz
w sumie to Ci wsplczuje, nie wiesz co to jest MILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×