Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znienawidziłem was

kobiety nie potrafią kochać

Polecane posty

Gość twittyy25
kolejny debil.. wg twojej logiki kobiety powinny rzucać się na obleśnych żuli z parku bez pracy i perspektyw, bo przecież kocha się "osobę" a nie jej "przywary". dorośnij chłopaczku i pogódź się z tym , że nikt (poza mamusią) nie będzie cię kochał za sam fakt, że istniejesz. i nikt jako "osoba" nie istnieje w oderwaniu od swojej urody, inteligencji, wykształcenia, pozycji społecznej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiam drenazysta co jakis cz
o, i widze, ze Ernst83 juz napisal w tym klimacie-w pelni zgadzam sie z Jego wypowedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfssdfdsfdsffds
Miłość jest ważna ale też samą miłością nie da sie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
odpowiedź jest takze prosta - masz ją wyzej może i prosta, tylko nie na temat :D ja pytam o to co stanie się wówczas jeśli twoja racja okaże się... brakiem racji, albowiem oparta była na błednych założeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli moja okaze się błędna , będę z szacunkiem przyjmował inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernst83
@ trafiam drenazysta co jakis cz Ja po prostu trafiłem na odpowiednią kobietę. I nie przeszkodziły nam jakoś problemy, które się gdzieś po drodze napatoczyły (zdrowotne, finansowe), raczej po ich zwalczeniu związek tym mocniej się scalił. Na tym polega dojrzała miłość: na pracy obu stron w równym stopniu. Jakbym założył tak, jak ludzie stetryczali, którzy zwątpili we wszelkie wartości, to bym po prostu nie miał tego, co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaaaa90
trochę amsz racji, ale to wszystko idzie w parze i wcale nie chodzi mi o to, ze facet powinien mieć gruby portfel a o to co jest w stanie zaoferować kobiecie- czy faktycznie bedzie w stanie utrzymać rodzinę, czy razem dadzą radę ją założyć i zapewnić przyszłym dzieciom i sobie odpowiednie i godne warunki do życia etc. etc. Kobieta wybierając mężczyznę swojego życia musi myśleć na wszystkie sposoby. Żadna nie "pójdzie" za facetem bez pracy, który nie jest zaradny i nie potrafi nic zrobić. Masz Autorze jakieś kompleksy?? W dzisiejszych czasach rozsądek wygrywa, miłość miłością- miłość minie a żyć dalej trzeba. Powiem więcej. Nie jestem materialistką i nigdy nie byłam. Ale zdanie mam jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
jeżeli moja okaze się błędna , będę z szacunkiem przyjmował inną... wow czyli istnieje mozliwość, że się mylisz w swoich racjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot_odwrócony_ogonem cały czas się uczę , utwierdzam w pewnych sprawach - w innych zmieniam założenia ...a ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
ja też :D ale to nie ja w towarzystwie nas dwojga startuję z pozycji "mam prawo nakopać ci w dupę bo twoje zachowanie odbiega od mojego wyobrażenia o twoim zachowaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopanie komuś dupy bywa zbawienne....więc moja pozycja musi być inna niż twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
ano czasami bywa jeśli wszakże weżmiemy pod uwagę, że dotyczy to każdego - w tym ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dupa jest zbyt szlachetna na taki zamiar - twoja natomiast czeka na takiego kopa i sie go domaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Kochac to mozna jedynie swoje dziecko, a meza trzeba wybrac zdroworozsadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
wybacz synek ale nie tym tonem do mamusi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidziłem was
Ciekawskaaaaaa90 miłość wedle Ciebie mija tak? a nie mylisz miłości z zauroczeniem? a może miłość nie istnieje!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby wielowymiarowy
Moja odpowiedź do cwanych dziewczynek: Myślicie, że przystojnemu, zaradnemu facetowi wystarczy jedna taka jak Wy ? hehe Facet, który ma wszystko nie lubi sie ograniczać, więć takich dziewczynek nagania sobie tysiące i każdej niezwykle łatwo wmówić, że jest tą jedyną :D Dziwne również jest zjawisko, że taka cizia nawet jak sie jej powie, żeby sie już odczepiła to nie umie tego pojąć, bo myślała że ma do zaoferowania coś wiecej niż inne . ? hahaha ? Każda kobieta ma do zaoferowania dokładnie to samo ;) Nie martwcie się koledzy, mamy nad panienkami nieocenioną przewagą - zawsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety wolą być jedną z
miliona niż jedną na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×