Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Hej Mimisia gratuluję!!!!!!!:):):) a co do kg to moja siostra urodziła w lipcu i w ciązy nie przytyła ani kg :) (tyle że ważyła przed ciążą 80 kg) więc widać da się ;) Ja walczę dalej, wczoraj zumba zaliczona, mimo kataru który mnie meczy od czwartku, dzisiaj moze rower bo piekna pogoda się zapowiada. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisiu - GRATULACJE OGROMNE!!! :) Paseczki - Baaardzo mi przykro :( Ech jakie to życie jest niesprawiedliwe...Raz tak,raz tak,ale trzymaj się Kochana...Wiem,ze to wszystko strasznie boli,ale myślami jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanonono
Ja sie przyłaczam . Start:58 kg Cel :42-45 Jestem wegetarianka i teraz przestaje jesc słodyczy + ćwiczenia . Tylko warzywka i owocki :D .Zegnaj makaroniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mimisia gratulacje az mi sie buzia sama usmiecnela jak przeczytalam ze jestes w ciazy ja waze 96 hehehe nie mam diety juz od 2 miesiecy :( ale nie tyje choc juz nadchodzi czas ze od nowa zaczne walczyc wiem wiem zaprzepascilam szanse ale nie jem ziemniakow ani chleba nadal buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ||MimisiA||
jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was poniedzialkowo!!!! Dzieki kochane za pamiec o mnie i wspolczucie .Ta wazne dla mnie!!!! Chce wam powiedziec ,ze jestesmy znowu z mezem i odbudowujemy wszystko.Byla to naszy wspolna decyzja i mamy nadzieje sie sie uda.Na razie jest super,ale co potem????------???? zobaczymy????? Teraz szykuje sie do lekarza ,poniewaz dalej jestem na tabletkach,ale bez nich nie dalabym chyba rady!!:(Podskoczyl mi cisnienie i takie tam inne............. . Koniec narzekan,trzeba zyc dale ,choc brakuje mi mamy!!!Zycie toczy sie dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj wnusio Jas czue sie wspaNIALE I TO JEST WAZNE1111 Cmokam Was mocno i pozdrawiam! Mimiska -bardzo gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo!!!! Wczorajsza wizyta u lekarza nawet zadowolajaca!!!Cisnienie sie normuje ,wic jestem zadowolona! Za 2 tygodnie jestem umowiona na zrobienie wszystkich badan,wiec od dzis przykladowe odzywianie,zeby wyniki byly wzgledne:) Caluje .pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie wielkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo!!!! Jestem wlasnie w trakcie kawki,wiec i Was na nia zapraszam!!! Tino uz zrobil swoje potrzeby z """moja obecnoscia"""hahahahah.wiec wiem uz jaka jest pogoda- pada !!!!!!!!!! Chcialam Wam powiedziec,ze zaczelam kupowac i jadac wszystkie produkty (maczne)orkiszowe,czyli platki,chleb,ciasteczka,maka.Chce zabaczyc czy bedzie dobry rezultat???? ok mile Panie zycze milego dzionka,mimo brzydkiej pogody -u mnie! wzrost-168 ,waga obecna 70.600 /7 lat temu-106 kg/ 1 cel-68 kg,2 cel-66 kg od 29.02 2012-dietka SB 28.03.2012.69.600 2 faza dietki sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhrfgds
Fajny sposób dla łakomczuchów - Yerba Mate z 3 rodzajami miety! Dobrze hamuje apetyt, więc łatwiej wytrzymać bez podjadania. Jedzenie nie chodzi nam po głowie, świeżość w buzi sprawia, że nie ciagnie nas do słodyczy. Poczytajcie na blogu o Yerbie, co to ziółko potrafi: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja ostatnio ostro wzięłam się za siebie mam do zrzucenia 15 kg. Mam też nadzieję że razem damy radę. Mój cel to 65kg. Staram się wogóle nie jeść słodyczy i smażonych potraw. Jak narazie daje radę i codziennie wieczorem od czwartku jeżdżę na rowerze stacjonarnym po dwie godziny. Wierzę że damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.........ja witam sobotnie!!!! Ja trzymam sie dzielnie dietki.Jestem w zasadzie na wszystkim coz orkiszem zwiazane ,a jesli cukier to cukier surowy.Tak bede sie odzywiac do konca roku i zabacze jakie bede tego efekty.Robie tez duzo zup,ale tych zblrdowanych nie tuczacych.Ciasteczka tez orkiszowe ,slodzoene cukrem trzcinowym. Naprawde dobre i zdrowe te produkty orkiszowe.Caly czas siedze w necie i wszystko studiuje i jestem zafascynoawna. Pozdrawiam orkiszowo-hahahahahaha!!!! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuuuugiej przerwie :) paseczki kochana miło widzieć Twoje wpisy znów :) ja właśnie zostałam bezrobotna, więc będę miała czas na pisanie i dietkowanie :D trzymam wagę dzielnie i jest ok. postanowiłam jednak do sylwestra stracić parę kg. więc do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Miluska!!!!tez sie ciesze!!!!! Nie dawno sie zastanawialam i wyszlo mi,ze znamy sie juz ponad rok. Bedziemy walczyc dalej ja to chyba juz do konca zycia-hahahahaha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina004
hej dziewczyny z checia sie do was przylacze:)jakie dietki stosujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluska nie wolno ci,zobacz na moja stopke ,to dopiero traga!!!!!Przytylam bo ciagle zajadalam te pustke po mamie.Tak dluzej nie moze byc,.............Miluska nie poddawajmy sie tylko bierzmy sie razem z innymi do poprawy i ciezkiej pracy.Ty masz wage super juz wazysz mniej ode mnie.Zepsulam swoim lakomstwem wszystko.eh ................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina004
dziewczyny nie poddawajcie sie glowa do gory swietnie wam idzie:) start12.11.2012-89,1kg 22.11.2012-86kg bylam na dukanie aod teraz 1000cal 06.12.2012-82,4kg cel1 24.12.-79kg????? cel2 08.03.2013-69kg cel3 01.06.2013-59kg za mna dopiero 6,7kg przedemna 23.4 jak myslicie uda sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Mam poważny problem pomożecie mi bo nie wiem co mam robić pracuje od 9 przed wyjsciem jem sniadanie i to duzo ile tylko dam rady. A tu już sie zaczyna problem pracuje tu siebie w sklepie do 16 i zawsze starałam sie jesc do 18 obiad a teraz najwazniejszy problem zaczełam nowa prace i jestem codziennie w domu o 19 i jak mam tu jesc przecież to już za póżno na obiady i jak tu mam sobie zrobić rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo!!! Eweinka i Malinka -witajcie dziewczyny!!!:) Malinka-jak dla mnie to powinnas robis sobie posilki w domu,mam nadzieje,ze jakas przerwe tam masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×