Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

jaki zart. Wygladam ja slonica, beczka sadla czy jak ktos woli - Hipopotam:0 Ale z wielkim usmiechem na twarzy. Przeszlam wszystkie mozliwe diety od 1000kc przez Kopenhaskie az po cambridge. jedyne super efetky ( gdzie i cialo i dusza byly szczesliwe) to 1000kcal i silownia. Teraz spasalm sie na maxa przy 179cm wzrostu waze ponad 100kg. To jakis koszmar. Ide malymi kroczkami - musze w 2013 zwalic ze 25 MINIMUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bedziemy walczycrazrm ,ja musze kochana zwalic troche mniej ,ale zeby cie pocieszyc ,powiem ci ,ze jeszcze 7 lat temu wazylam 106 kilo przy wzroscie 168.czyli 168/106 teraz 168//73 bylo juz 168/69 i tyle musze wlasnie zwalic ,zebym znowu zobaczyla 69 nawet marzy mi sie 66 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki piatkowo!!!! Kawka juz w rekach i prawie czesciowo wypita.wiec zaraz bedzie druga ,wiec mozecie sie przylaczyc!:D Ja niestety juz dzis do pracy ,wie zamelduje sie ponowniu do was po 14.00 Ciesze sie dziewczyny ,ze tu jestescie 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dzien Dobry, Ja tez do pracy wlasnie dotarlam i kawka oczywiscie an biurku, muesli w miseczce wiec dzien uwazam za rozpoczety:) Od 1-go bedzie walka, juz sie rozgrzewam i doczekac sie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo:) Ja tez juz po kawie. Własnie biore sie za sprzatanie to do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świetach:) U mnie kg do przodu :( a juz było 63 ...... ale od wczoraj wróciłam na ''właściwe tory'' :) Mimisia-----pozdrawiam :) Paseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge przylaczyc sie do grona?:) moje marzenie to -15 kg. Jeszcze rok temu wazylam 51 kg, ale niestety problemy osobiste doprowadzily do zalamania psychicznego i lekarstwa antydepresiv poprawily moj stan duchowy ale... no wlasnie + 15kg.Dlatego aby teraz przez nadwage nie zalamac sie znow postanowilam teraz zabrac sie za moje cialko. Zamierzam zaczac od 2 stycznia- napewno lodoweczka bedzie juz pusta po swiatecznych i noworocznych potrawach :) Nic nie bedzie kusic. Napewno zaczne od odrucia mojego organizmu-4 dni, ponoc to one sa najgorsze ale mysle ze z waszym wsparciem i motywacja dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!! ZDROWIA SZCZĘŚCIA I OCZYWIŚCIE KG W DÓL:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozno,ale jeszcze srodowo!!! Kochane wszystkiego dobrego w Nowy roku:) Dopiero pojechali masi goscie ,przyjaciele do domu.Bylo swietnie ,byli u nas 4 dni.Uwielbiay tych ludzie i mogliby nawet siedziec i dluzej....i to wlasnie byl powod mojego milczenia.Byly dni ,ze jak usiedlismy przy stole /gralisy w karty w kanaste)baby na facetow:P o godzinie 14.00 to skonczylismy grac o polnocy-hehe Od jutra jestem juz systematycznie z wani ido juterka wiec;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystiego dobrego w 2013:) no i duuuuzych spadkow wagi:) nie z wagi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane po dluuuugiej przerwie :) i zycze wszystkiego co najlepsze w nowym roku....spadku wagi zwlaszcza :) Wracam niestety z waga sprzed roku ;( ale obiecuje sie poprawic! Zapisalam sie znowu na silownie i powrocilam do diety Mimisia!!!!!! Gratuluje, tak sie ciesze:) jak sie czujesz? Do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy wypite juz ze 2 ,ale to pewnie nie ostatnia. Moje postanowienia noworoczne to dojsc do wagi 68 kg,cwiczyc 2 razy dziennie,czyli cwiczenia z Ewa i co najnmiej pol godziny na Arbiterku(wlasnie go wykopalam z balkonu,umylam i podlaczylam do pradu:)),czesciej odwiedzac lekarza,nie byc pazerna na slodycze! AMEN ! Smutno w domu bez naszych przyjaciol,ale juz w styczniu meldujemy sie u nich!:):):) Jutro juz do pracy,ale tylko piatek i sobote i znowu wolna niedziela!hahaha Pozdrawiam serdecznie i buziaczki dla was ,a ja zaraz biore sie do cwiczonek! i.......witajcie prawie wszystkie!!! Bigasku kochana!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nawet zielonego pojecia dziewczyny jak bardzo sie ciesze ,ze jestescie!!! Mimiska -brakujesz nan ,wiec napisz od czasu do czasu!!! koniecznie!:=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrealizujcie noworoczne postanowienia z corpo fit,dobierz diete, cwiczenia i wlasciwe zabiegi, konsultacje sa bezplatne wiec warto skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie dietkowo jeszcze dzisiaj z wpadkami-----ale muszę się zebrać znowu w sobie...... od jutra znowu wracam na zumbę więc mam nadzieję że wszystko wróci do normy po świąteczno-noworocznym szaleństwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis ok z duza iloscia cwiczen,martwie sie tylko tym,zeby to nie byl u mnie slomiany zapal;P:P Prohibicja -jak u ciebie ????walczysz od 1-szego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze, ze wszystkim dobrze idzie :) bardzo sie ciesze! U mnie tez dobrze...oby tak zostalo ;) Skrobne cos jutro z rana buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w piatkowy poranek! Ciemno,ciemno.wszedzie.glucho wszedzie.....tak doslownie u nas na osiedlu i jeszcze na dodatek padajaco,ogolnie pogoda zachecajaca do wypicia duzo kaw!hehe Ja juz jestem w trakcie jednej z nich!!! Sniadanie,wiec-kawa,maly talerz salatki krabowej(kraby.seler naciowa,/nie natka selerowa).mala czerwona cebulka,koperek,lyzka majonezu odtl.,lyzka jogutu nat..,zaraz 2 kawka. Naturalnie nie musze Was juz zapraszac na kawke bo to takie naturalne ,ze jestescie na niej zawsze mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawka wypita-----paseczki:) dzisiaj mam pracowity dzień więc nie będzie czasu na podjadanie:), na 17 zuba;) mój mały łobuz już wstał więc bierzemy się do pracy-sprzatanko, zakupy, wizyta w biurze ---to na przedpołudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkowa, Ty to jestes ranny ptaszek !!! Chcialabym wstawac tak wczesnie...ale to chyba wbrew mojej naturze ;) O ile wiecej moglabym zrobic w ciagu dnia! Ja popijam 2 kawke pracujac. Na sniadanie byly 2 gotowane jajka i troche twarogu z rzodkiewka, ugotowalam wczoraj zupe jarzynowa wiec o obiad sie nie musze martwic...a kolacje sie zobaczy ;) Do pozniej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ja juz po pracy. Zjadlam chinnszczyzne z mieskim z kurczaka i pije obecnie 3 kawke. Obkupilam sie dzisiaj na sportowo.tzn,adidasy(na boso bylo nie wygodnie sie cwiczylo),porzadne getry i stanik sportowy (co by tak cycki nie skakaly) Wypije kawke i zabieram sie do cwiczen. Na kolacje 20 in.orbiterka Dzis planowane jedzonko to salatka u z lososia/seler naciowy,1 parzona cebulka,korniszin.i losoc.Wymieszene bedzie odrobina oliwy z oliwek,przyprawy. Pomarancza ,ew .pare orzechow. Pogoda tragiczna.pada i pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po pracy w sobote:) Dziewczyny ledwo zyje.Jestem przecwiczona ,mormalnie nie moge sie ruszac,a w pachwinie to tak mnie bilo,ze az kuleje.hehe sama sie do tego doprowadzilam,Dzisiaj beda cwiczenia bardzie spokojne,bez szalenstwa. Rano zjadlam salatke z selerowo-lososoiwa,kawe naturalnie,traz po powrocie osianke -dinkel z odrobinka cukru no i naturalnie KAWE(jakby inaczej) Potem mam zaplanowanygulasz z indyka u buraczkami potem juz talko owoce(kiwi i kaki) oraz cwiczenia lezace(innych nie dam rady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialkowy poranek! Dietke trzymam dalej ,ale jeszcze nie czas na wazenie.No to przyjdzie pozniej czas hehe:P Moje sniadanie to. miseczka musli /dinkel/,kawa,2 kawa z mlekim Potem napisze jakie zaplanowala posilki na dzis jeszcze! Pozdrawiam i dziewczyny zagladajcie, nie dajcie ni tu znowu samej zostac!!!.Przez chwile bylo tak swietnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×