Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karonline

wyjazd z itaki

Polecane posty

planujemy wyjazd na wczasy do grecji z itaką jakie macie doświadczenia z tym biurem czy możecie polecić jakiś hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam Itaki. Wyjeżdżałam wiele razy i nie miałam nigdy takich przygód jak z Itaką. Pierwsza sprawa - zawyżają kategorie hoteli. Sprawdź ile gwiazdek hotel ma naprawdę. Ogromny problem z rezydentem, reklamacją. Dopiero po kontakcie z rzecznikiem konsumenta przyznali zwrot pieniędzy. Polecam natomiast Exim Tours, Bee Free, Tui (choć drogie) Uważaj też na alfa star, czytaj dobrze umowę niż podpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeoDora z Doliny
itaka jest dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni63
Ja byłam z Itaką w Kenii i wszystko było OK. Na miejscu rezydent, wszystkie potrzebne informacje itd. Jedzenie wyśmienite, obsługa w hotelu tak samo. Wszystko tak naprawdę zależy od ceny. Jak ktoś chce za 1000 zł. polecieć na wczasy all inclusive to czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ktoś chce za 1000 zł. polecieć na wczasy all inclusive to czego się spodziewać." Cena jest tu najmniej istotna. Itaka po prostu zawyża kategorie. Hotel 5* naprawdę ma 4 lub 3+. To już nie jest w porządku. Dlatego trzeba dobrze sprawdzić ile gwiazdek hotel ma w rzeczywistości na lokalnych stronach lub po prostu na niemieckiej (tam podają prawdziwą ilość zazwyczaj). Moja znajoma właśnie zakupiła wyjazd z Itaki za 4 tyś od osoby (jeśli ma to takie znaczenie) nie radząc się nikogo i okazuje się, że hotel ma dużo niższą kategorie a obok płyną ścieki. Trzeba sprawdzać i BARDZO uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrah

Z fajniejszych biur podróży, z którymi jeździłam to jest Coral Travel. Pewnie i bezpiecznie. No i bardzo dobrze zorganizowane wyjazdy. Także ja jestem zadowolona z takich wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×