Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama noworodka

Mamy noworodków co jecie karmiąc piersią?

Polecane posty

Gość Mama noworodka

Jestem mamą od kilku dni i wyczerpałam repertuar "bezpiecznych potraw". Wcześniej jadłam duże ilości nabiału teraz jest to niewskazane. Wiem że dzieci są różne ale na pewno możecie coś polecić. Nasze starsze dziecko, mąż ani ja nie jesteśmy alergikami ale szczerze to nie pamiętam co jadłam jak karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Po prostu jedz zdrowo i bedzie dobrze. Nie pal, nie pij alkoholu, ogranicz kawe, slodycze i smazone potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Smażone potrawy co najwyżej mamie zaszkodzą... A z nabiału czemu masz rezygnować czy ograniczać? Tak się robi przy skazie białkowej albo nietolerancji laktozy... Jadłam właściwie to co zwykle, synka "ruszył" tylko paracetamol, a pobudzony był po kawie którą wypiłam raz, bo kawy nie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama noworodka
Dziecko ma dopiero tydzień i mam jeść np surowe owoce i warzywa? a to że nie palę i nie piję alkoholu to chyba oczywiste bo za mną 9 miesięcy ciąży ;) kawę piłam ale teraz mam anemię i sobie odpuszczam na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6hy5tf43t6thgre
Ja jadłam wszystko po wyjsciu ze szpitala ,z wyjątkiem cytrusów,jadłam pączki,czekoladę,pieczone,smazone,surowe warzywa itp. dziecko nie miało NIGDY KOLKI,nie ma alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo noworodka, moj mial kolke
i niestety jadlam tylko ryz, ziemniaki, kasze gryczana, gotowane na parze mieso (prawie bez przyprawiania), marchew i buraki gotowane, kanapki z chuda drobiowa wedlina, z owocow jablka i banany, biszkopty tez jadlam, ale oplacilo sie, karmilam 4,5 m-ca i zrzucilam wiecej, niz przytylam w ciazy, a maly nie mial juz kolki, a przynajmniej nie az taka. dawalismy tez przed karmieniem infacol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuje za wpis powyżej
Po południu zjadłam surowe jabłko nie wiem czy to było powodem ale dziecko przez cały wieczór krzyczało, prężyło się i dopiero o oddaniu gazów uspakajało na chwilę. Niby kolki zaczynają się od 3 tygodnia życia ale nie mam czym wytłumaczyć tego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×