Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izza21

Demakijaz oczu przy przedluzonych rzęsach?

Polecane posty

Dziewczyny mam przedluzone rzęsy i dowiedzialam ze sie nie wszystkimi mleczkami mogę zmywać make up gdy mam zalozone bo mogą wypaśc tylko kosmetyczka mi zaproponowlaa preparat za prawie stówke .. znacie jakies tansze kosmetyki do demakijazu odpowiednie dla przedluzonych rzęs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_opatka
po co malować rzęsy gdy ma sie zalozone rzęsy ..O-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowali
nie świruj! ja zmywam zwykłym mleczkiem i nigdy nic mi sie nie stało. A dodam, ze używam Ziajki ogórkowego mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o demakijaz rzes ale okolic oczu i powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkowo
Absolutnie nie daj sobie wcisnąć preparatu za 100 ;) Chodzi o to, aby płyn do demakijażu nie zawierał w swoim składzie substancji tłuszczowych i olejków. Czyli np. dwufazowe ziaje, loreale etc odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyn micelarny jest dotego odpowiedni. zwyklym mleczkiem bym nie polecala albo tak by omijac okolice lączenia rzęs z powieką .. Jesli chodzi o plyn micelarny najlepszy jest Dermiki moim zdaniem taki mozesz stosowac bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten plyn micelarny dermiki, to który stosujesz bo widze, że jest ich duzo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabibbb
czesc jezeli masz przedluzone metoda 1;1 to juz Ci wspolczuje jakie będziesz miala slabe swoje rzesy jak juz te Ci wypadną , chyba ze dalej bedziesz zakladac ale to bledne kolo , wiem z autopsji nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii7999
też mam przedłuzone i baaaaaardzo sobie chwalę tylko frustrujące jest to, że po około 3 tygodniach juz nie podobaja sie tak bardzo bo kilka wypadnie i trzeba uzupelniac ale to tak smao jak kiedys bylo z modnymi tipsami, ringami itp ;) Ja używam tez plynu micelarnego ale ja mam daxa chociaz zastanawiam sie nad zmianą na dermike bo tez slyszalam wiele pozytywnych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad rzesami
dziewczyny, za tydzien ide do kosmetyczki na przedluzenie rzes, powiedzcie szczerze, czy jednorazowo załozenie rzes sie oplaca ? chce zalozyc na probe i boje sie ze zniszcza mi sie moje naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp23
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbaby
Ja sobie dzis zrobilam rzesy z polecenia kolezanki, ktora juz to przetestowala. Najwazniejsze jest by stosowac sie do tego co powiedziala kosmetyczka. Plzn do demakijazu tez kupilam u kosmetzczki i wcale nie kosztowal 100 zl, a 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×