Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cuanta maneraaaa

Wszystkie możliwe formy oszczędzania- GAZ, PRĄD, WODA

Polecane posty

Gość SklepSpożywczy
A zróbcie sobie w novum, poza prądem, też usługę telekomunikacyjną to zaoszczędzicie jeszcze więcej. Ja tak mam. Potwierdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakich usuług jeszcze korzystasz? słyszałam, że mają tez tel komórkowy i stacjonarny. Też mają takie pakiety? I na ile trzeba umowe podpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraPi
Korzystam już pewien czas z Novum, i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credit
Halo Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowy finansowania swoich projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego jako naszego minimalnej oferty kredytu wynosi 1.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu o kontakt na więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany. WNIOSEK KREDYTOWY (1) imiona i nazwiska: (2) Kwota potrzebna jako pożyczki: (3) Numer telefonu: (4) Czas trwania: (5) Kraj: (6) Stan / Prowincja: (7) Miesięczny dochód: (8) Stan cywilny: (9) Czy stosowane przed: (10) Pożyczka Cel: UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi powinny być przekazywane do: credithome@blumail.org do szybkiego przetwarzania. Dziękujemy, Pan Mhay burailla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia29
Kredyt to niedlugo wszyscy beda musili brac, jesli rachunki beda wciaz coraz wieksze. Tylko podwyzki i podwyzki. Chce zmienic operatora, tak natrafilam na ten watek. Jak mam sie skontaktowac z przedstawicielem Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
A byłaś na ich stronie? A tylko chcesz operatora na energie zmienic czy i na tel tez? Warto połaczyć, to wtedy kwota jest jeszcze niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oszczedzam głównie prąd - wymieniłam wszystkie stare żarówki na energooszczedne z http://ezarowki.pl/ i muszę powiedzieć, że znacznie mniejsze rachunki przychodzą i widać równice niemal od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałogsiaKal
Bardzo można oszczędzić na firmie Novum, korzystam już z niej troche, i na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z lepszaoferta.pl, można porównać oferty dostawców prądu, gazu wszystkiego i dobrać najlepszą. W ciągu roku można zaoszczędzić średnio 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpfinanse
Dzień dobry, reprezentuję firmę Help-Finanse, zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu doradztwa finansowego. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, każdy z naszych doradców posiada bogate doświadczenie w zarządzaniem finansami. Pomagamy w wyborze kredytu i ubezpieczenia. Opracowujemy plany inwestycyjne oraz optymalizujemy koszty (związane z zużyciem energii, usług sieci komórkowych) Na naszej stronie http://www.help-finanse.pl znajdą Państwo szczegółową ofertę naszych usług. Powierz swoje pieniądze w dobre ręce! Zapraszamy, Zespół Help-Finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku najwięcej pieniędzy wydawaliśmy na rachunki. W pewnym momencie bardzo nas to wkurzało, że nic nie możemy odłożyć bo woda, gaz, prąd, telefon. Zdecydowaliśmy sie w końcu na wykonanie studni http://www.hydroel.com.pl/ teraz przynajmniej ogród podlewamy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana dostawcy gazu i prądu. To podstawa. Ja śmiało mogę polecić firme Axpo - obsługują oba media. Oferta przjejrzysta i korzystna. Zero problemów podczas zmiany dystrybutora, a rachunki niższe był już od pierwszego miesiąca: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu_
Najwięcej prądu to zżera stary sprzęt, typu lodówki, pralki, odkurzacze sprzed 20 lat ;) Teraz najlepiej kupować sprzęt w klasie energetycznej co najmniej A, a najlepiej A++ albo A+++. My rozglądamy się za pralką, bo przy małym dziecku pranie puszczane jest codziennie i na pewno dużo prądu na to idzie. Myślałam nad Candy, np. taką http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/7582969/gc4-1072d3-2-s . Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminneee
To prawda, ale oświetlenie tez dużo prądu pobiera, lepiej postawić na jakieś dobre żarówki, choćby te z activejet a rachunki na pewno spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że warto inwestować w sprzęt energooszczędny, chociaż zazwyczaj jest on dużo droższy od "zwyczajnego". Na pytanie gaz czy prąd odpowie wam ten http://maskulizm.pl/gaz-czy-prad/ artykuł. Wielkimi krokami zbliża się jesień, więc warto doszczelnić okna oraz drzwi, co pomoże nam zaoszczędzić trochę pieniędzy na ogrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiewino22
Bezkosztowym i skutecznym sposobem na obniżenie rachunków za prąd i gaz jest zmiana dystrybutora. Ja polecam firmę Axpo jako dostawcę zarówno gazu jak i prądu. Mi przejście do nich pozwoliło zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taśmy led to świetne rozwiązanie, energooszczędne i praktyczne, nie zajmują tyle miejsca co tradycyjne lampy i można umieścić je praktycznie w każdym miejscu lub na każdym elemencie, dobrze dobrane na pewno będą pasowały do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ogrzewania, to na pewno uszczelnianie domu jest bardzo ważne w odpływie ciepła, warto zadbać o drzwi i okna - to jest najłatwiejsze. Do trudniejszych zadań, ale dających dobre efekty, należy, przegląd działania wentylacji i instalacji grzewczej, najlepiej to zrobić ekspert itp. tutaj więcej o sposobach na niższe rachunki za ogrzewanie http://www.techsterowniki.pl/blog/10-sposobow-na-nizsze-rachunki-za-ogrzewanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma dodatkowo ogrzewanie piecem, bo mieszka w domku jednorodzinnym albo bliźniaku to może zainteresować go zainteresować taki komin do zamontowania na dachu http://www.polmar.net.pl I rzeczywiście muszę przyznać, że działa, bo zużycie opału w ciągu zimy jest zauważalne (i nie jest to tylko spowodowane wyższymi temperaturami w tym sezonie, bo jako matka 6-miesięcznego noworodka musiałam zadbać o wyższą, stałą temperaturę w domu) sam koszt instalacji nie jest wysoki, a przynosi wymierne korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×