Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cuanta maneraaaa

Wszystkie możliwe formy oszczędzania- GAZ, PRĄD, WODA

Polecane posty

Gość titiniki
prąd i gaz - zmien dostawce. ja zmienilem dystrybutora energii elektrycznej i gazu na firme axpo i teraz ciesze sie obniznymi rachunkami bez wyrzeczen. zuzywam tyle samo - place mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce się zaoszczędzić, to przede wszystkim powinno się zainwestować w nowoczesne instalacje, bo te starszego typu zazwyczaj pobierają więcej wody, prądu czy gazu. Ja np. niedawno zamówiłem projekt i montaż instalacji sanitarnych od http://intelplast.pl/ i po czasie użytkowania dostrzegam jego niezawodne i bezpieczne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żarówki energooszczędne są bardzo oszczędne, pobierają mniej prądu, co wpływa na niższe rachunki . Ja do swojego domu kupiłam oświetlenie activejet , też energooszczędne i trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaz mam z butli, a prąd i woda to sprytnie porobione obejścia 1/3 idzie przez liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia9988
Ja oszczędzam na prądzie i gazie dzięki firmie Axpo. W ubiegłym roku zmieniłam dostawcę właśnie na Axpo bo miałam już dość wysokich rachunków. W krótkiej perspektywie czasu ta decyzja okazała być się bardzo dobra w skutkach. Rachunki za wyżej wymienione usługi były zdecydowanie niższe; i to już w pierwszych miesiącach. I tak jest ciągle. Podsumowując, dzięki decyzji o zmianie sprzedawcy z miesiąca na miesiąc oszczędzam coraz więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Energooszczędne i praktyczne są ledy activejet, nie zajmują tyle miejsca co tradycyjne lampy i można umieścić je praktycznie w każdym miejscu lub na każdym elemencie, dobrze dobrane na pewno będą pasowały do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wszystkim co piszecie warto też pomyśleć o zmianie dostawcy energii elektrycznej. Dzięki temu też sporo można oszczędzić. My tak się przenieśliśmy do https://lumipge.pl/ - warto się zastanowić nad taką zmianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet chciałam zmienić dostawcę, ale wystarczyła nam zmiana oświetlenia na activejety. mamy je w całym domu, od kinkietów począwszy po lampy z efektem 3 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anttonnyska

Bardzo fajnym pomysłem na oszczędzanie wody jest zainwestowanie w zbiornik na deszczówkę. Mam ogród dosyć sporych rozmiarów, więc latem potrzebuję sporych ilości wody aby go nawodnić. Generalnie im większy ogród tym większe oszczędności. Takowy zbiornik kupiłam od Zbiorniki.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×