Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

landryneczkowo

do Perwersja(dużo wie)

Polecane posty

Witam Was :-* Moim problemem jest śluz....a może plamienie ? Dzisiaj pobolewał mnie brzuch w dolnej części (tak jak na okres), jestem na 2 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Daylette. Przez prawie całe pierwsze opakowanie plamiłam,przy 4 tabletkach placebo przyszło krwawienie "z odstawienia", teraz jestem na 20 tabletce a mi się pojawiło niewielkie "plamienie?" (nie zapomniałam żadnej tabletki,brak wymiotów i biegunki,wszystkie tabletki przyjmowane o tej samej godz,1 opakowanie o 22, 2 opakowanie o 18 .) Śluz a może plamienie jest/było (bo tak jak by ustało) koloru pomarańczowo-czerwono-brązowy(takie blade-dziwne). w piątek 4 maja robiłam test ciążowy, negatywny.(kochałam się z moim chłopakiem ale nie do końca, więc o ciąży nie myślę!) . Czy taki śluz jest normalny przy 2 opakowaniu ? Tylko dziwi mnie to że przez 19 tabletek było wszystko dobrze a teraz przyszło to plamienie czy śluz... Proszę o normalne odpowiedzi ... Pozdrawiam :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie powinnas sie martwic ciaza itp. do 3 opakowania moga sie dziac tego typu dziwne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pierwsze 3 opakowania to normalna rzecz jeśli jednak dalej by były plamienia to trzeba iść skonsultować to z ginekologiem bo być może tabletki są źle dobrane. Aczkolwiek przy tych tabletkach (to samo co Yaz) jest krótsza przerwa bo tylko 4 dni i u niektórych kobiet nie dochodzi do krwawienia z odstawienia ale za to później podczas opakowania dochodzi do plamień, tak samo jest przy stosowaniu tabletek Qlaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×