Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loniininp

czemu tak nienawidzicie grubasek?

Polecane posty

Gość loniininp

co wam zrobilysmy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniininp
ale to moj celuit wiec czemu go nienawidzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki i słodycze z Pewexu
zamiast związać się z jakimś też grubasem i prać mu kalesony,to pewnie rozmyślasz,czy poleci na ciebie jakieś ciacho,które będzie ci zapewniać emocje,robiąc ciągle jakieś jaja,ten grubas,też ma pewnie podobne,ale wobec płci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniininp
nie patrz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla90
Ja nie mam nic do grubych ludzi, póki oni nie próbuja wmówić mi,że otyłośc jest ok, albo nie krytykują szczupłych osób z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-P:-P:-P:-P:-P
ja nie mam nic do grubszych też człowiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniininp-powiedz mi moja droga czemu ma służyć to pytanie?nie bardzo rozumiem o co pytasz,masz do kogoś żal???Ja nic nie ma do osób grubszych:)ale zastanawiam się co chcesz przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
dlaczego mialabym nienawidziec otyłej osoby, mam to gdzies czy ktos jest gruby dopoki nie siada obok mnie w autobusie zajmując 1,5 miejsca probujac mnie zgniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sa leniwe nie chce im sie dupy ruszac, obzeraja sie tylko i smeca ze nie moga schudnac, sa odrazajace i oblesne i czesto szukaja ksiecia z bajki a same soba reprezentuja gnoj i mul, to tak okiem faceta do ktorego podbijaja takie grubaski w sprawach sercowych a jezeli chodzi o przyjazn to w sumie nic do nich nie mam dopuki nie podbijaja do mnie na powaznie i nie smeca i placza jakie sa biedne wiec w przyjazni ok nic wiecej do tego zazwyczaj grubaski sa wesole i maja nie tuzinkowy charakter ale wiadomo jak nie ma sie wygladu to trzeba czyms nadrabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze samotny romantyku, sam wygladasz jak paczuszek i paulinka nie chcialaby isc z toba do lozka? skoro jestes takim wspanialym i fenomenalnie zbudowanym facetem, dlaczego nie masz dziewczyny? smieszy mnie to, co panowie tu wypisuja. wyglada na to, ze przy nich apollo to tata muminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×