Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asusss

Z jakiego miasta jestescie i jakiego miasta i dlaczego nie lubicie?

Polecane posty

Gość asusss

Są ludzie z takich miejscowości ze poprostu są jacyś inni ,mają inne poglądy i nie da się z nimi dogadać. Dajcie top 10 i dlaczego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednePieski !!
haha Życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kurka
jestem z Wrocławia i nie lubię Krakowa bo moj mąż jest stamtąd i jest krakowskim sknerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Grójca, nie lubię Radomia za tą ponurość, szarość-ale ludzie ok, a ludzi z Goszczyna nie lubię, taka pipidówa ...ale ludzie szkoda gadać... Same złe doświadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de sade
laski z grójca bira do buzi chujca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie lubię radomia
jest szare i ponure. co do ludzi..nie znam wielu, ale pamiętam wynik jakiegoś badania gdzie 97% przyznało się do niezadowolenia z życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z lodzi i nienawidzę
tego miasta za to, że ludzie sa tu ponurzy, chamscy i nieżyczliwi, a samo miasto jest brudne, zaniedbane i uchodzi za największą norę wśród wielkich polskich miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
A ja jestem z Bydgoszczy. Mamy popieprzone władze :/ Nie lubię Torunia, ale nie ze względu na ludzi tylko na politykę jaką prowadzą. Jest znacznie mniejszy od Bydg a chce uchodzić za miasto wojewódzkie. Prawda jest taka, że po wojnie utworzyli tam Uniwerek bo był tam odpowiedni budynek. Władze zrobiły podział- Toruń uczelnia wyższa, a Bydgoszcz administracja. A teraz tam się wszyscy burzą :/ Ech. Kocham Wrocław :) Są tam bardzo sympatyczni ludzie i cudowna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radom bardzo ponury.. A dziwicie się? Znajomy kupił mieszkanie w Radomiu i dojeżdża do pracy do Warszawy (zarabia 1200zł w Muzeum ) i cieszy się, że taką pracę ma! Nie było go stać na mieszkanie bliżej... Połowa Radomia goni w stroną Warszawy do pracy... z czego tu się cieszyć w takim razie? Za ksero zapłaciłam 10gr za stronę w Radomiu, w Grójcu 60gr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×