Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anetakatka2112

Kocham kobietę...

Polecane posty

Gość Anetakatka2112

Poważnie.Witam was.Jestem Aneta i mam 18 lat.To miłość platoniczna.Zakochałam się w pewnej aktorce.To stało się pod koniec 2005 roku.Pewnego wieczora oglądałam serial na "K" ;D i wtedy coś we mnie uderzyło,kiedy patrzyłam w jej piękne oczy,słuchałam jej głosu,jak mówi...Choć już pewien czas coś "iskrzyło".Całą noc nie spałam.Potem powiedziałam o tym mojej siostrze bliźniaczce,ona uważa,że to dobrze że jestem szczęśliwa.No więc kiedy ją oglądam czuję takie motyle w brzuchu,zaczyna szybciej bić mi serce i zaczynam gadać głupoty..;p Ostatnio często mi się śni i nie moge się na nią napatrzeć.Ona jest dla mnie śliczna,wyjątkowa i podoba mi się.Nie wiem,co jest ale nie czuję się lesbijką bo inne laski mi sie nie podobają i nie czuje ogólnie pociągu.Tylko do niej.Patrzę czasami na jej dekolt,fantazjuje w sensie,że ona z kimś..nie ze mną..Uświadomiłam sobie,że strasznie ją kocham,i martwię się o nią jak o kogoś z mojej rodziny.To trwa od 7 lat prawie.Boże..dziewczyny nie wiem,co się stało ze mną..jestem jakaś inna?Od 16 roku życia spotykam sie z facetami ale do żadnego nic nie czułam oprócz zauroczeń.Moja postawa wobec mężczyzn jest bardziej na tle fizycznym,moich potrzeb...Musiałam tu o tym napisać choć troche sie bałam..Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×