Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podnoszę bo chcę

DUCHU CAFE NIE GNIEWAJ SIĘ JUŻ

Polecane posty

23.05.2012] 21:01 w połowie czarny Ta część forum erotyczna jest tak bardzo fantastyczna. Multum nicków ludzi wielu więc przeczytaj przyjacielu. Na początek Dek przypały czy jej kotek jest tak mały? Rekordzistka wśród tematów i to chyba jest jej atut. Niech kolejna będzie Ona ta Perwersja nawiedzona co poprawi profesora. Dalej Vera ta waleczna, miła fajna niebezpieczna. Koliberek w pomarańczy prawie co dzień tutaj walczy. A Nancjanów wciąż przybywa lecz pierwszemu nie ubywa. Hmmm przoduje ciągle w górze więc świetlaną przyszłość wróżę. Ta Iskierki elewacja caaaała biała a Alayka jest wspaniała. K**wi, krzyczy opie**ala chcesz Jej numer więc się staraj. Pomarańcza wciąż się pluje i codziennie dokazuje.Cycki pokazuje Fifka ale wiemy, że nie dziffka. Duch to gwiazda niesłychana czy ktoś zna te nicki Kapitana? Wojna trwała ze dni kilka i dopadli tego wilka. Zdrady,zwady i podszywy tutaj wszyscy są na niby,plują jadem się kumplują i tak wszyscy oszukują. Temat z fiutem to codzienność gruby,chudy,krótki,długi każdy pokazywać lubi. Osób wiele jeszcze będzie Katerine stawiam w rzędzie taka miła i tak śmiała że swe oczy pokazała. Mg 34 nad zdradą ciągle duma prędzej ją dopadnie dżuma. Jest ten jeden ten najszybszy pewnie leci z dwieście ale czy tak można w mieście? Nowy Pravda nie słychana nie widziano go od rana. Sporo musiałbym wymieniać ale nie chce się rozmieniać, bo zetu przecie zaklepał pierwszy temat na świecie. O nikim zapomnieć nie chciałem i tak się dużo rozpisałem więc kończę część pierwszą na dziś i jeszcze owow jedyny Nasz miś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałem bolek :o hmmm a nie czasem miał sebal (oryginalny) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wtym niku takiego pieknego :D ten mail to chyba Wałęsy:o namieszaliśmy troche naszemu Duchowi, ale trudno:D juz znikam bawcie sie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż takie atake na ducha, vero Rozumiem że chcesz znowu zabłysnąć na Kafe ale nie na informacjach wyssanych z portali społecznościowych. :O Bo swoją przygodę skończysz masturbując się kijem od szczotki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum - strona główna Profil Użytkownik: sebal (ilość tematów: 0, ilość postów: 509) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: bolek261@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancjanie z ogonkiem
Jak chcesz skasować swój topik to nie wystarczy zgłosić to na śmietniku. Robi to się tak: Musisz napisacna poczte mailową do moderacji , znajdziesz w regulaminie wszystko użytkownik może w każdej chwili usunąć swoje konto w serwisie Kafeteria.pl, poprzez złożenie dyspozycji usunięcia konta na adres info@kafeteria.pl (wysłanie dyspozycji musi nastąpić z adresu e-mail podanego przez użytkownika w profilu użytkownika jako adres do korespondencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku na muniu
Możesz sobie do usranej śmierci pisać mają to w głębokim poważniu.Jola(szefowa cafe)odpisze Ci szablonem jak wszystkim innym.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisujcie sie już.Zakończono tutaj dawno.Koniec tematu i będzie spoko.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to za persona non grata?
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak ze trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi: - Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Cśśś, spie**alaj, bo mi sępy płoszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
bum ciebie dawno nie ma na singlach więc kto uciekł mamejo ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×