Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

czy chciałybyście?

Polecane posty

Chciałybyście się spotykać z chłopakiem, który mając 27 lat ( tyle kończę w maju) nigdy nie miał dziewczyny, nie uprawiał seksu ani nie całował się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grudniu 23, ale takie nieobeznanego z checia bym wzieła. podejrzewam, że traktujesz to jako kompleks-zupełnie niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak to właśnie traktuję. Wiem, że wiele dziewczyn śmieje się z prawiczków- jak to brzydko się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, łatwo powiedzieć, nie przejmuj się itd., ale w pewnym wieku to naprawdę zaczyna się robić z tego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jesteś nadal prawiczkiem? z wyboru, czy los tak chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, chyba raczej nie z wyboru. Nigdy nie spotykałem się z dziewczynami, więc to tak trudno bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię, że masz się nie przejmowac, poniewaz Ty nie masz czym się przejmowac, a jeśli naprawdę tak Cię to boli, po prostu się nie przyznawaj. Dojdzie do pierwszego razu, wyjdzie w praniu , jesteś samcem w końcu, bedziesz instynktownie wiedział, co robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kshatriya: sorry, że to powiem, ale Twój nick kojarzy mi się z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem: nie wiem właśnie czy będę wiedział co robić. Raczej partnerkę wolałbym chyba uprzedzić, żeby potem nie poczuła się rozczarowana. Ja zresztą ostatnimi czasy mam jakiś spory spadek popędu, zupełnie nie wiem przez co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co będziesz uprzedzał, skoro masz takie podejście, żeby się wstydzić? i czuć jak laik? lepiej zrobić to, już po:) a w łóżku po prostu się wie, i już. dlaczego nie spotykałeś się z dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem: nie chciałbym po prostu, żeby dziewczyna była rozczarowana, chcę być szczery, żeby nie spodziewała się bóg wie czego. Jeżeli by jej to nie przeszkadzało, to moglibyśmy to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie spotykałem się z dziewczynami? Wiesz co, sam nie wiem. Naprawdę wiele o tym myślałem, ale nie potrafię nic sensownego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszatrija, to blisko mnie:) pytam, bo zauważyłam, ze najwięcej prawiczków jest właśnie z Warszawy. mam 26lat, ale jak to możliwe, coś z Toba wizualnie nie tak, że nigdy nawet na randce nie byłes, że w ogóle się nie spotykałes, sam nie podrywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie ma większego znaczenia. Jeśli dasz się ponieść chwili a nie będziesz czekał na rady partnerki to wszystko ok. Byłam z dwoma facetami, którzy nie mieli doświadczenia i jeden z nich ukrywał to na tyle, że nawet się nie zorientowałam. ;) Albo ktoś jest porwany pasją, albo nie i wtedy to nie ma znaczenia, który raz. To na swój sposób dobrze o Tobie świadczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak no tak
wczoraj to samo pisałeś ,weż się w garśc i nie będziesz prawiczkiem,do ludzi,do dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiltierna: dzięki. Tak jak pisałem, chcę być szczery, żeby nie było rozczarowania. kciukiem: nie wiem, czy najwięcej prawiczków jest z Warszawy. Może po prostu są najaktywniejsi w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie byłem na randce? Trudno mi powiedzieć. Wizualnie jestem taki przeciętny, więc to na pewno nie przez wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że to jest złe, ale to jest po prostu nienaturalne. Przecież nie zacznę tego robić po 40 czy 50. Na wszystko w życiu jest czas i ja czuję, że mój mi ucieka przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co Ci taka szczerość autorze? Kobieta nie będzie od Ciebie wymagała listy byłych partnerek. Jeśli nadejdzie taka rozmowa to ok, ale nie ma też sensu poruszać tematu ot tak. Nie zawsze musi być przyczyna, dla której ktoś nie ma doświadczenia w związkach. może po prostu nie odczuwać takiej potrzeby do jakiegoś momentu. Ja w pierwszym związku byłam w wieku 19 lat (teraz zbliżam się do magicznej 30) nie dlatego, że ktoś mnie nie chciał tylko dlatego, że nie czułam potrzeby bycia w jakiejkolwiek relacji, ani żadnych doznań seksualnych. Nie widzę w tym niczego nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystycznie sprawdzałam tylko:) a w jakim celu w ogóle temat został załozony, coś się kroi i wolisz anonimowo poznać opinię kobiet?? Kszatrija, rozumiem, że Ty czekasz na tę jedyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja czuję potrzebę doznań seksualnych właśnie i zawsze ją odczuwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem: na razie nic się nie kroi, ale chciałbym żeby się kroiło. Założyłem sobie, że w tym roku chcę przejść inicjację. Wiem, że to głupie, ale jakieś plany trzeba w końcu mieć w życiu. Dosłownie czuję jak mi życie przecieka między palcami, kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że jednak ich nie realizujesz z pierwszą lepszą ;) Nie wiem, jesli to wynika z faktu, że brak Ci odwagi, a inaczej przeleciałbyś każdą to jest to niedojrzałe. Jeśli nie chcesz spełniać się seksualnie byle jak - byle tylko, to wypada pochwalić za postawę. Jak jest naprawde - wiesz tylko Ty sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×