Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa

slimex sibutril i tasiemiec

Polecane posty

Gość gość
Paczka od doktora odchudzanie dotarla. troche dlugo, ale cale szczescie ze towar oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez dotarla. Towar oryginalny polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a mi n ie dotarla i nie dotrze. oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac konkurencji nie w smak sukces doktora. Moim zdaniem to jedynie miejsce gdzie mozna kupic oryginalna sibutramine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś wie gdzie można kupić tabletki na odchudzanie typie meridia lub mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie jedyny pewny to doktorodchudzanie - reszta to albo podrobki albo oszusci wiec nie ma co ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga na Oszusta sprzedaje slimex 15w zamian wysyla cisatka pettitki za 3 zl jego nr to695680030 zmienia czesto dane tj imie i nazwisko nie dajcie sie nabrac na tani slimex za 100 lub 125 zl to sa oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos w ciagu ost tyg kupowal u doktoraodchudzanie? zakupilam,zaplacilam ale zadnego emaila potwierdzajacego nie dostalam a na stronie jak chce sie zalogowac wyskakuje error

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz odpowiedz, ten doktorek to oszust, i sam sobie pisze opinie na takich stronach jak ta ... ze niby tylko u niego masz 100% GWARANCJI na produkt , OSZUST i tyle . Czytałam na którejś stronie że został zgłoszony na policję wiedz uważajcie dziewczyny też jestem zdesperowana i straciłam już trochę kasy na tego typu padalcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Odchudzanie - chyba jedyny uczciwy reszta to sami oszusci. A najgorsze ze jeszcze go oczarniaja na forach ze niby oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam dokora, skad te negatywne opinie. Chyba konkurencja sie wkurzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacnacota
Dziewczyny zakupilam sibutril 15 ( ktorego nie otrzymalam) od doktor odchudzanie za 200 zl. Zanim kupilam i wysylalam zapytania odzywal sie mailowo, po zakupie cisza. Paczka nie dotarla choc pisalam juz 3 razy....w tym samym czasie ( okres nowego roku zamawialam 5 innych paczek, mieszkam w niemczech i kupuje przez interenet w polsce) zadna z paczek nie miala problemu z dotarciem mimo listu ekonomicznego. Doktor odchudzanie proponuje paczke priorytetowa...ta chyba powinna isc szybciej niz ekonomiczny a jednak nie dotarla. Mimo pytan o przesylke - cisza...heh w ogole ciekawe bo maile juz nawet nie dochodza...dostaje Maile zwrotne ze skrzynka odbiorcy nie dziala. Wiec apeluje...i mam prosbe. Poszukuje Pan oszukanych przez doktor odchudzanie....prosze tylko o infona maila ktora z Pan zostala nabrana przez tego oszusta...to trzeba okrocic....szkoda naszej kasy a dziada trzeba zamknac z cala jego firma. Dopilnuje zeby tak sie stalo i poniose koszta tylko potrzebuje waszego wsparcia. Moj mail stacnacota@gmail.com zalozony na potrzebe tej sytuacji....dziewczyny prosze poszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosimy o podanie numeru zamowienie tylko wtedy jestesmy w stanie odniesc sie merytorycznie do tego. Niestety czesto jestesmy atakowani przez konkurencje i trudno jest nam walczyc z takimi wiadomosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Odchudzanie a co z moimi tabletkami rownież do mnie nie dotarły to dziwne aby tak długo szły. Zaufałam ludziom na forum i właśnie dlatego zdecydowałam sie u Was zamówić. Tez pisze e-maile do Was a tu niestety cisza zero odpowiedzi z waszej strony. Tak sie nie postępuje z ludźmi robicie ich w hu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacnacota
Panie Doktor Odchudzanie. Nie wal sciemy. Jak Ci malo to zaraz zamieszce zdjecia wymienionych maili. Co to za brednie....o konkurencji???? Zamowilam tabletki 22 grudnia. Zwodzicie mnie jak jakas głupia lącznie z ponowna wysylka na inny adres. Do mnie nie odpisujecie a na forum tak. Czekam od informatykow na wasz adres IP i pomawie sie z towarzystwem ktore zrobi z wami porzadek!!!! Ja nie jestem glupia paska ktora da sie tak traktowac i naciagnacna 200 zl.takie szuje trzeba niszczyc. Oszuscie jeden! Naprawde zle trafiles tym razem. Dziewczyny piszcie a maila stacnacota@gmail.com . Procz mnie sa jeszcze trzy inne oszukane. Zalatwimy tego gnoja raz na zawsze!!! Panie co mysla o zakupie ze strony doktorodchudznie......nie dajcie sie oszukac....to jeste kedna wielka sciema. Kazde maile o rzekomej przesylce nadanej to sciema. A jako pierwszy argument to niby nie odnotowany brak wpłaty....choc wczesniej dostajesz maila ze wysylka nadana. Tragedia....nie dosc ze oszusci to jeszcze idioci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stacnacota@gmail.com. Nie mamy tego maila w naszej bazie danych. Prosimy o podanie numer zamowienia. Pisze Pani na forum a nie napisala do nas Pani zadnej wiadomosci z reklamacja. Jak mamy reagowac jak nie mamy reklamacji? Wyzywala nas Pani od oszustow a po naszej prosbie o numer zamowienia nie odpisala Pani. Dlaczego? Chce Pani otrzymac paczke czy jest Pani konkurencjia ktora wykorzystuje fakt ze mamy problem z dostawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bol głowy
Doktor odchudzanie jak sie nie ma towaru to sie go nie sprzedaje!!! Ile wg pana idzie przesyłka priorytetowa? Przypominam ze to co pan robi jest nielegalne I karalne dla sprzedawcy. Proponuje wysyłać zamówiony towar albo w koncu osoby które czuja sie oszukane przez pana sie zbiorą. A co to pan robi kwalifikuje sie pod kilka przepisów kk i prawa farmaceutycznego. A ponieważ lek jest wycofany ze sprzedaży w UE jako ze zawiera pochodne amfetaminy podlega pod kilka innych przepisow. Żeby było jasne jedyne czego oczekuje to mojej przesyłki albo natychmiastowego zwrotu zapłaconej kwoty. Moim celem nie jest straszenie albo wdawanie sie w dyskusje mniej lub bardziej merytoryczne. Natomiast chce dostać to za co zapłaciłam. Oczekuje ma szybkie rozwiazanie mojej sprawy ewentualne dane do wiadomości prywatnej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzamy zasade. W kazdej reklamacji i w kazdym poscie typu: "oszust! zglosmy sprawe na policje!!!" itp W nawiasie przed kazdym postem prosze wpisac numer zamowienia. Np: "(4d1601182) Oszust nie dostalam paczki, nie polecam. Prosze o polecenie innego sprzedawcy" Wszystkie inne wypowiedzi ktore maja na celu zdyskredytowania nas bede przez nas ignorowane. Na nasza reputacje pracujemy juz ponad 4 lata. Niestety ostatnimi czasy jestesmy nieustannie atakowani przez konkurencje tak wiec jezeli pojawi sie negatywna opinia na nasz temat by wskazac jej prawdziwosc musi w takim poscie byc podany numer zamowienia. Tylko wtedy jestesmy w stanie naprawic blad i uwzglednic reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bol głowy
Doktor odchudzanie - przesyłkę dostałam - trochę opóźniona ale jest. Próbowałam usunąć wpis ale nie mogłam. W związku z tym polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi mnie wzmianka o tym tasiemcu ja kupiłam Rimonabant 20mg i jestem tym przerazona bo zaczelam zażywać od 3dni i nie wiem czy dalej brac czy isc na badaniach Wspomne ze są to tabletki a nie kapsułki tylko nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Czy ktos to zazywal od doktor odchudzanie. Proszę pilne o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Rimonabant nie ma tasiemca coto za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania Rimonabant 25 tabletek kupionych od doktor odchudzanie. Złożyłam 5tabletek które powodowały brak łaknienia ale występowało tez chęć położenia się spać gdzieś koło 17.00 a ja pracuje od 12.00 do 20.00 i to powoduje problem bo w pracy muszę być skupiona a nie senna. Jeśli ktoś chce kupić proszę dać znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiradar
zamowiłam od doktor odchudzanie dnia 29.03.2016 zapłaciłam 200 zł i cisza .....do dzis.zadnej odpowiedzi kiedy wysyłka co z moja paczka ....boje sie ze to oszusci..moj nr zamowienia afd301378

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiradar
doktor odchudzanie.Przesyłka dotarła ,wszystko ok.produkt oryginalny i działa na 100%..potwierdzam.długo trzeba czekac na przesyłke ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesia1979
Na potrzeby dzielenia się wiarygodna i nieanonimowa opinia na temat sprzedawców oraz wymiana doświadczeń podczas terapii Sibutrilem. https://mobile.facebook.com/groups/1719533061635633 Nie akceptujemy zgłoszen sprzedawców. Każde konto przed akceptacja zostaje zweryfikowane. Profile z miesięcznym stażem na Facebooku również są automatycznie odrzucane przy prośbie o wstąpienie do grupy. Grupa nie sluzy nakrecaniu sprzedaży handlujacym Sibutrilem. Naszym celem jest dzielenie się opinią na temat wiarygodnych źródeł, a także wspieranie podczas terapii tym lekiem. Zapraszamy wszystkie przyszłe, obecne i byle Sibutrilki usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesia1979
Na potrzeby dzielenia się wiarygodna i nieanonimowa opinia na temat sprzedawców oraz wymiana doświadczeń podczas terapii Sibutrilem powstała zamknieta grupa na fejsbuku - Chudniemy z sibu. Nie akceptujemy zgłoszen sprzedawców. Każde konto przed akceptacja zostaje zweryfikowane. Profile z miesięcznym stażem na Facebooku również są automatycznie odrzucane przy prośbie o wstąpienie do grupy. Grupa nie sluzy nakrecaniu sprzedaży handlujacym Sibutrilem. Naszym celem jest dzielenie się opinią na temat wiarygodnych źródeł, a także wspieranie podczas terapii tym lekiem. Zapraszamy wszystkie przyszłe, obecne i byle Sibutrilki. Link do grupy: https://mobile.facebook.com/groups/1719533061 635633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza455
Dziewczyny ja również odchudzam się już ładne kilka miesięcy i mogę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, więc stosowałam różne suplementy i diety nawet chodziłam do dietetyka lecz marne efekty a pieniądze traciłam na pewno bardziej niż kilogramy.Byłam już załamana bo nic nie pomagało aż w końcu znalazłam stronę o takim suplemencie jak african mango http://szczupla-kobieta.pl i zaciekawiło mnie ile osób jest Za tym suplementem i ilu osobom pomogło więc mówię spróbuje i Ja tak więc mam za sobą już 4 miesiąc i 25 kg mniej dla mnie efekt cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doktora..... Witam .... Co z moim zamowieniem ???? Nie otrzymalam ani potwierdzenia ani przesylki a pieniazki wplacone nr zam 495001571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doktora.... Piszesz ze wyslana przesylka w pon i do dzis nic nie dotarlo....nr zam 495001571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×