Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa

slimex sibutril i tasiemiec

Polecane posty

Gość gość
Nr zamówienia - 9b9901550 Zapłacone w dniu 21.06.2016. W dniu 28.06.016 poproszono mnie o potwierdzenie przelewu - przesłałam drugi raz. Paczka podobno wysłana 29.06 - ale do dnia dzisiejszego nie dotarła. Poprosiłam o numer przesyłki dwukrotnie - nie otrzymałam odpowiedzi. Nadal nie otrzymałam przesyłki. Dziwne to, bo dwa poprzednie zamówienia dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nr zamówienia - 9b9901550 Wyłączona strona doktora - znaczy zebrano pieniążki i się zmyto... No chyba, że jestem w błędzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doktor odchudzanie zamówienie nr 2bd101567 nie dotarło.Wysłałam maila nie dostarczono, a strona nie działa.Proszę o kontakt w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEZ NIE DOSTAŁAM PRZESYŁKI SYLWIA DARUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8f1801579 nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia202
Ja stosuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl mój narzeczony zamówił mi i dał w prezencie na urodziny w maju;) od tego czasu zaczęłam go stosować i schudłam już 20kg;) myślę,że to super wynik;) mój narzeczony mówi,że jeszcze troszkę i w końcu będzie mógł mnie przenieść przez próg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DoktorOdchudzanie.com to gnom i oszust. Czekam już miesiąc i nic. Uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporalismy sie z naszymi problemami. W lipcu mielsimy wiele opoznien z dostawami. Dzialamy juz jednak normalnie i nadal wysylamy nasze oryginalne leki. Zapraszamy do kontaktu. Oczywiscie jak gdzies cos przegapilismy to prosimy pisac na tutaj podajac numer zamowienia. Obecnie z powodu ogromnego zainteresowania Rimonabantem nie posiadamy go w sprzedazy gdyz oczekujemy na dostawe. Sibutril jednak mamy na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sibutril od doktoraodchudzanie - sprawdzony dostawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny , ja stosuje slimex 15 ultra w ciagu 3 miesiecy schudłam 20 kg, preparat troche już przestaje na mnie dzialac. miala tak któras? Pani od której kupuje mówi, że organizm sie przyzwyczaja i trzeba zrobic przerwe lub zmienic, zastanawiam sie nad sibutril... a gdyby któraś szukała sprawdzonych preparatow polecam pania Ale tel. 507 464 850 jej strona www.meizitang-lida.wizytowka.pl zośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolusiamroz
Ja tez mialam miesiac kuracji na slimex 15 ultra schidlam w miesiac 6 kg a kupilam po super cenie 120 zl. Polecam odchudzanie2018@tutanota.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra031288
Witam zawsze czytam forum żeby się dowiedzieć co kto myśli na dany temat i jakie ma doświadczenia . Moja droga z odchudzaniem tabletkami zaczęła się od cudownego preparatu Ally dostępnego kiedyś w aptekach bez recepty ale wiadomo to co dobre szybko się kończy i nam ten legalny luksus odebrano . Dzisiaj po 2 dzieci i tarczycy moja waga to 85kg (raz 2 mniej raz 2 więcej ) diety ....dukany..... Natur haus.... I inne.... gowno daly może na miesiąc fajnie bylo potem waga rośnie . Zaczęłam kupować wszystkie swinstwa które tylko istnieją w necie jedni wyslali puder inni po przelewie znikli jak kamfora . Trafiłam w końcu na uczciwego sprzedawcę ale po pól roku skończył interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam problem. Potrzebuje schudnac z 15 kg. Przez prace nie mam czasu ani na regularne posiłki, ani na jaki kolwiek ruch. Pracuje od 8 do 18 gdzie cały czas jestem na nogach. Wiec chce wypróbować jakies tabletki na odchudzanie. Nic mnie nie zniechęci, Prosze napiszcie mi co polecacie. Stosowałam kiedys Adipex, schudłam 4 kg w prawie dwa tygodnie. Później nie działało na mnie. Co polecacie? Napiszcie na meila do mnie bardzo Prosze was. Z namiarami na sprzedawcę i ceną jak i z opinią. Z checia wezme nawet tasiemca aby tylko mi pomógł. misiaa.m@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zamowiłam 5 dni temu tabletki od doktoraodchudzanie, jestem strasznie zaniepokojona, bo nie odpisuje na meile a moj status zamowienia to nadal ,,oczekujące'' Po jakim czasie dostawalyscie przesylki od doktoraodch? czy odpisywal Wam w miedzyczasie na meile? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kontakt DoktorOdchudzanie, ponieważ jeszcze długi czas dostawy jest w ostatecznosci do zaakceptowania, natomiast brak kontaktu już nie..zwłaszcza, że niedawna zostałam oszukana w podobny sposób przez innego dostawcę i wysłałam pieniądze w świat nic w zamian nie dostając. Proszę szanować swoich klientów. id zamówienia: #721 zamówione: 29.01.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś stosuje slimex 15 ultra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania 52 tabletki Meridia o dawce 15g sibutraminy. Tabletek starcza na prawie 2 miesięczna kuracje. Tabletki są oryginalne, kupiłam je od sprawdzonego sprzedawcy, która sprowadza je z Wenezueli, tabletki są całe niebieskie. Każdy kto wie coś na temat Meridi zdaje sobie sprawę,że na niektórych działa na innych nie. Niestety należę do tej grupy osób na którą nie działa. Dlatego chcę sprzedać komuś na kogo może podziałać. Zapraszam do kontaktu: 696686407 Bardziej proszę o kontakt SMS niż telefonowanie, odpiszę w wolnej chwili, gdyż cały dzień jestem albo na uczelni albo w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimex a tasiemic!!!!niemozliwe!!!cena tasiemca a cena sibutraminy to roznica nieporownywalna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sibutril,sibutramina, phenermine, efedryna - Natan, kom. 575 078 383. Zachęcam do kontaktu, produkty oryginalne, mogę powysylac na maila zdjęcia, przesyłka z możliwością sprawdzenia przed zapłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×