Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzatam tez czasami

CO MYSLICIE O PROGRAMIE "PERFEKCYJNA PAN DOMU" W POLSKIM WYDANIU Z

Polecane posty

Gość sprzatam tez czasami

Pania Rozenek??? Ja nei lubie tej pl edycji anthia czy jak to sie tam pisze jest fajniejsza babka ja zawsze ogldalam . A Rozenek to jakas taka mdla i... nieciekawa. Jakie wy macie zdanie na ten temat??? Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie nie
podoba, w abgielskiej wersji to chociaz czegos ciekawego mozna bylo sie dowiedziec a w tej nic ciekawego niema. relkamuje tylko plyny i superwydajny papier, ale z nudów oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
super program i wspaniala pani Malgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi sie nie
jedyne co mi sie podoba to jej dom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anthia ma przynajmniej konkretne rady dotyczące sprzątania takie domowe sposoby a p. Małgosia w większości markuje w programie produkty sponsorów. Bo np. to, że mam sobie użyć domestosa do sedesu to ja wiem nie muszę oglądać PPD. A w ogóle wydaje mi się że u naszych rodaczek w domach nie ma takiego syfu jak prezentują w programie, chociaż może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same reklamy
Antija przynajmniej pokazywała rózne domowe sposoby a sprzatanie tutaj reklama goni reklamę.Wiem ,ze gdy cos wyleję to musze uzyc recznika,ze płyn do wc musi byc silny nawet bez ogladania.słabe to i nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W angielskiej wersji Anfia czy jak to się pisze. Była za domowymi sposobami, aby było taniej, zdrowiej. Sama była przeciwniczką chemii w domu. Ona pokazywała domowe wypróbowane sposoby. Czyli coś co każdy ma w domu jak soda, ocet, olejki zapachowe. Tu nic nie mamy ciekawego. Każda kobieta wie co to domestos sorry to jest kopiowanie i TVN jak zwykle nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
malo porad daje,a za duzo reklamuje .ale ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiłam angielska wersję :) zapamiętałam z niej dwie fajne rzeczy: zachowywać rzeczy piękne, pożyteczne i mające wartość sentymentalną (polska pani domu przerobiła to na 3P - piękne, pożyteczne, pamiątkowe) i druga rzecz: miejsce na wszystko i wszystko na miejscu :):) polska pani domu taka idealna, że aż za słodka, ten idealny fryz.. trochę sztywna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam tylko jeden odcinek i uważam ze to wszystko jest udawane, a porady sa głupie i prowadząca po prostu poleca sposoby znane od lat, nic nowego nie usłyszałam w tym odcinku i nie miałam ochoty włączać następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dobre rady są z dupy chyba powiedziała ze jak chcesz żeby ci ładnie pachniało w domu a nie masz świec zapachowych wlej kilka kropel olejku zapachowego do zwykłej świecy dom będzie ślicznie pachniał a gówno prawda nic nie pachnie albo z tymi roztoczami \mówiła żeby nie zaścielać łóżka tylko okno otworzyć to zabija roztocza też nieprawda bo roztocza zabija bardzo niska temperatura poza tym ma niemiły głos taki z chrypą nie pasuje do tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie maciejka
obejrzałam dwa odcinki. porazka. rzeczywiscie same reklamy. tez mi wielka sztuka zdradzic sekret że wc sie myje ....domestosem! i jeszcze jak rozenkowa cos zachwala to podnosi ten produkt mówi o nim i nastepnie pokazuje zeby. brakuje mi tylko takiego blasku przejezdzajacego po tych zebach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dała tez niesamowitą radę, jak zetrzeć rozlaną na stole wodę.. uwaga! papierowymi ręcznikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVN to ksero i sprzedawczyki. Nic nie potrafią sami!! Ten program jest do dupy. Reklamowanie markowych marek to żadna pomoc dla pań. Dla mnie angielska wersja była lepsza i to wiele. Po pierwsze prowadząca wersję angielską używała wiele fajnych trafnych rzeczy i nakłaniała aby używać jak najmniej chemii. Polska pseudo Pani Domu to plastikowa tania podróbka, która wciska kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×