Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hulauele

3-latka na piersi, jak to zakończyć?

Polecane posty

Gość hulauele

Dowiedziałam się, że siostra nie skończyła jeszcze karmic piersią mimo że jej córka ma ponad 3 lata!! Nie ukrywam, zszokowała mnie ta wiadomość, mieszkamy daleko od siebie i to wyszło w trakcie odwiedzin. Oczywiście mała je normalne piosiłki ale domaga się też piersi, jak się zdenerwuje i obowiązkowo przed zaśnięciem. Siostra nie wie, jak ją odstawić, próbowała ale zawsze sie poddaje bo mała drze się godzinami i nie idzie jej uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmhghyhhhh
powiem jedno - masakra! trzylatka, szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAXI
o kurde, ohydztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało miło mdło
Pierwsza kwestia-czy siostra chce pomocy? Jeżeli tak,to kilka propozycji: smarować piersi specjalnym gorzkim kremem, tłumaczyć,że jest już duża i duże dziewczynki tak nie jedzą, zabrać i mimo płaczu nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna miminka
Wczoraj, gdy byłam z moim 1.5 rocznym dzieckiem na placu zabaw, zdarzyła się taka historia.... Chłopcyk około 3 letni biegał, skakał... dobrze się bawił nagle zdyszany podbiega do sowjej mamy i drze się na cały plac zabaw mama cyca. Matka nic sobie z tego nie zrobiła, posadziła chłopca na swoje kolana wyjeła jakąś chuste i troche się zasłoniła i wyciągła pierś.. i zaczeła karmić... Wszyscy byli w szoku.. Jak dla mnie obżydlwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKNY
Ja mam w rodzinie taką 4-latkę, masakra. A jej mama wcale nie zamierza w najbliższym czasie kończyć, twierdzi że będzie tak długo karmiła jak mała będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjgjibdsfjihv
kuzynka odstawiła dziecko jak miało 3 lata udało jej się dopiero jak wyjechała na 2 tygodnie i została sama z tatą smarowanie w niczym nie pomagało było jeszcze gorzej albo oblizywała pierś i wypluwała a potem sobie normalnie piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam nianią dziewczynki która w kwietniu skończyła 4 lata i matka nadal ją karmiła cyckiem. jak dla mnie jest obżydliwe. jak przychodziłam rano zanim matko poszła do pracy i widziałam jak daje małej cyca to miałam odruchy wymiotne. generalnie to jest chore i tak długo karmią chyba tylko kobiety które mają zakorzenioną "wieś" w umyśle (nie mam nic do ludzi ze wsi, wieśniactwo to stan umysłu:-) ). ja bym poprostu nie dała sie na te płacze i tyle. 3,5 roku to sporo. w takim wieku własnie była ta mała jak sie nią zaczełam opiekować i żeby wymusić ogladanie tv weszła pod stół i ryczała prawie 2 godziny a wkońcu wymeczona płaczem zasneła. ja byłam twarda, może dlatego ze byłam niania a nie mamą, wiadomo, serce sie kraja jak dzecko płacze. ale nie może być tak że dziecko płaczem wymusza coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulauele
Siostra chce z tym skończyć ale tak jak pisałam nie wychodzi jej to. Teraz żałuje, że dała sobie wmówić, że mleko matki najlepsze dla dziecka. OK, na początku tak ale tego nie można ciągnąć w nieskończoność bo potem są problemy. Ona od urodzenia siedzi w domu z dzieckiem. Próbowała odwracac uwage małej ale ona potrafi podejśc i jej ręce wkłada do bluzki, sama pierś wyjmuje a siostra nie potrafi jej wtedy odtrącić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
jak dla mnie to zboczone żeby 3 letnie dziecko ssało pierś bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wali grusznik
pewnie cyce witaja sie z pepkiem co ranek... tyle czasu ciagnac to na bank ostre zwisy ... daj foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
Moim zdaniem powinna być jednak stanowcza, i nie pozwolić sobie na takie zachowanie dziecka. Powinna może spróbowac tłumaczeniem, że jest już duża a duże dziewczynki piją mleczko hmm z kubeczka...? i zabrać ją do sklepu i kupić jakiś ładny kubeczek ( teraz są takie z różnymi postacjai bajek) i może jednak się przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzy psychicznie
nie powinni mieć dzieci te matki ewidentnie mają problemy emocjonalne i nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci nie każdy nadaje się do macierzyństwa i tego by wychować zdrowe psychicznie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetalkjhgf
Słyszałam od koleżanek że w przypadku takich dużych dzieci działa owinięcie się ciasnym bandażem i wmówienie młodym, że piersi są chore i już nie będzie mleka. Tylko porządnie, żeby sobie same nie odwinęły, tak jak się przy tych bluzkach obsługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo... ja karmiłam syna 3 lata i jest zdrowy psychicznie więc się pałuj... u mnie wszystko było o dupę rozbić:/ wyszło przypadkiem bo też karmiłam tylko w nocy przeprowadzałam się i dałam małego na weekend do mamy i sie skończyło jak ręką odjął:) sprawdzony sposób:) a w nocy mama dała mu herbatkę i tyle bez płaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co przeczytałam to o zdrowie dziecka też... a ja tez jestem zdrowa psychicznie... po prostu jak ktoś nie ma nic ciekawego do napisania i jest wszech wiedzący idealny i w ogóle naj to niech sie pałuje i nie wyzywa innych od chorych psychicznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej
bo to jest chore i obleśne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulauele
Zaprosiłabym siostrę bez dziecka do siebie żeby wypoczęła ale ona nie chce jej zostawiać. Chyba jakies uzależnienie psychiczne się u nich wytworzyło, siostra musi mieć mała na oku a ta jej cyca w zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka anastazja
Jak dla mnie kobiety które karmią powyej 3 roku życia muszą być jakieś chore psychicznie, niedowartościowane, możliwe ze miały problemy w dzieciństwie... Za wszelką cen chcą mieć jak najbardziej dziecko przy sobie i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam za brzydkie
określenie ale OPANUJCIE SIE KOBIETY NIE JESTESCIE MACIORAI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy was ktoś pytał co o tym myślicie??? nie??????!!!!!!!!!!!!!! TO SPADAĆ NA DRZEWO!!!!!!!!!!!!! a do autorki powiem tyle że to najskuteczniejszy sposób jaki znam.... zresztą mam koleżanki którym sie tez udało tylko w ten sposób.... a nie może oddać małej do babci na 2 dni chociaż? to lepsze niż tłumaczenie sie i użeranie... a zostawia w ogóle małą czasem na noc u dziadków??? czy w ogóle się z nia nie rozstaje? mój mały nie miał z tym problemu bo chodził czasem do mamy na noc albo na cały dzień to było łatwiej... ale u mnie nie pomogły nawet tabletki na zanik pokarmu - nie przeszkadzało mu że tam pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekwosci
do 2+3:))) Twój maż nie miał nic przeciwko że karmisz piersią 3 letniego syna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 2+3 no błagam do cholery Mam córkę która w lipcu skończy 3 lata i nie wyobrażam sobie żeby przyleciała i powiedziała 'mama daj cyce' no toż to jest na prawdę obrzydliwe . Trzeba być nie ogarniętą żeby nie oduczyć dziecka karmienia piersią w odpowiednim czasie . nie wiem . do mnie to nie dochodzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewka ;)
2+3 widze ze nawet na pusto lubiałaś być dojona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie musi dochodzić.... ciesz się po prostu że jesteś zdrowa psychicznie i że jesteś mądrą mamą:) nie przeszkadzało bo były większę i ładniejsze jeszcze jakieś pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lubiłam lepiej??? i nie lubiałaś a lubiłaś..... żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
te jej piersi po 3 latach to zwykle szmatki. Fuj, ze tez kobiety sa tak durne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewka ;)
Obwisłe do kolan z rostępami głębokości Rowu Mariańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehhhhh
2+3 ale z tego co pisałaś twój pierwszy mąż poszedł w długa ...nie dziwie mu się,,, 3 latek i pierś fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×