Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hulauele

3-latka na piersi, jak to zakończyć?

Polecane posty

Gość Lady Maverick
Moze karmienie do 3 roku zycia jest niepopularne, ale raczej nie nazwalabym tego chorym. Dziecko lubi byc blisko mamy i chce piersi ze wzgledu na bliskosc, a nie dlatego ze jest glodne. Sposobu jak odstawic w poznym wieku nie znam. Moje dziecko bylo na piersi prawie do 6 miwesiaca, a potem nastepne 2-3 miesiace bylo spokojnie odzwyczajane i jakos samo tak wyszlo, ze inne pokarmy+butelka zajely miejsce piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
polecam wam obejrzyjcie sobie program 7 KOBIET - karmienie piersia....ja ogladalam na onetvod tam mamuska karmila chyba 10 i 7 latka musialam odpuscic bo mi sie podnioslo :P i zeby nie bylo 3 latek to tez jakby za dlugo ktos tu ma problem a jesli nie ma to moze bedzie mial w przyszlosci bo to ze teraz psychika jest ok nie musi oznaczac ze w pozniejszym okresie zycia nie splata figla i mam na mysli obie strony. ps- tak sie rodza psychopatyczni mordercy kobiet poszukajcie w ich zyciorysach buhahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku i to niemałym
3 lata????????????? o Jezuuu :O:O:O:O:O:O:O - będę mało oryginalna, ale popieram osoby się tu wypowiadające - to obleśne i trochę chore :O mam podejrzenia, że to raczej jest prowo :O Jeśli nie - no to cóż przygotować się na kilka dni ryku wniebogłosy i przetrwać, bo co innego w tym wypadku pomoże? :O Dla mnie karmienie dziecka powyżej pół roku jest trochę dziwne, bo już dla mnie właśnie to był idealny moment na odstawienie. Dziecko małe, więc poszło bez problemu :) nie wyobrażałam sobie, żeby karmić jak dziecko będzie starsze..., no ale 3 lata,m to ja nawet nie wiedziałam, że są takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulauele
Co do dziadków - siostra wyprowadziła się w rejony, skąd pochodzi mąż. Teściowa mieszka niedaleko ale ona nie wie, że jest taki problem a siostra nie będzie się jej zwierzać. Mogłaby na kilka dni zostawwić a sama wyjechać albo z mężem. Ale co będzie, jak mała zacznie fiksować, teściowie chyba kota dostaną, pewnie będa ją zameczac telefonami. Ona stresowac się będzie, jak mała sobie poradzi. Może przez to siedzenie w domu zrobiła się nadopiekuńcza, jakby musiała pracować to by pewnie tak długo nie trwalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
widac jak postrzegają karmienie piersią co niektórzy... ale w wiekszosci to chyba pisza jacys sami psychopaci , którzy nie maja zielonego pojecia co to karmienie piersia czy fakt bliskosci z WŁASNYM dzieckiem... widac co niektórych razi to co naturalne ... zebyscie sie tak wstydzili srac pod siebie to by było dobrze...społeczenstwo niby wyedukowane tylko w czym... wszystko was razi , odpycha, naturalne mechanizmy widac zastapione zostały sieka we łbie ... tych co matka wg nie karmiła... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulauele
blue, to co zalinowałaś, karmienie 6-latka???? Bożeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku i to niemałym
a 2+3 - nie raz z nią się w dyskusje wdałam, bo zawsze głupie rzeczy pisze - no ale teraz już wiem dlaczego:D:D:D toż jej mózg jest malutki, że o flakach cyckach nie wspomnę :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
dobra prawda jest taka ze to mamuska to lubi i tu jest problem znam taka jedna co tak dawala dziecku(3l) ciagnac puste i jak w koncu musiala wyjechac i mlody zostal z ojcem to ten zadzwonil do swojej siostry(mojej przyjaciolki) i zapytal czy nie moglaby mu chociaz dac pomemłac bo on ciagle ryczy............cos jeszcze??? dziecko sie przyzyczailo i to nie sa niestety dobre nawyki mlody oc tego karmienia mial zmasakrowane zeby bo poki lecialo to ciagnal w nocy i zebow rzecz jasna nikt mu nie myl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
ta madra od bliskosci-karmienie piersia jest fajne wiem mam dzieci karmilam kazde ale kurna bez przesady tak w jednej lapie dzieciak trzyma parowke a potem ta lapa wyciaga ci cycek i pcha sobie do buzi no prosze cie:O do roku to juz dla mnie i tak ciut za dlugo ale to moja wlasna gorna granica srednio karmilam po 9 mcy i jakos po ustaniu karmienia nie zauwazylam zaniku bliskosci tylko dlatego ze mleko lecialo z butelki,pomijam ze ten pokarm jest kompletnie bezwartosciowy dla tego wyrosnietego ssaka,wiec pytam po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to sie konczy
jak u pani 2+3 w łóżku zamiast męża 3 latek na piersi i mąż znalazł inna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
no coz ja wole jak dorosly facet ssie moje sutki ,a nie osliniony zasmarkany trzylatek ale coz jak widac kazdy lubi co innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
szkoda , ze nie zauwazyłaś zaniku własnej madrości ... na ludzka głupote nie ma rady.... czytaj ze zrozumieniem inaczej sie nie wypowiadaj... jesli kogos razi karmienie piersia to sorry wybacznie widze w tym nic zdrożnego... to kazdego indywidualna sprawa, tymbardziej jesli sie karmi dziecko 2+ czy wiecej... a jesli mleko matki jest bezwartosciowe to po co karmiłas dzieci az 9 mieisiecy... bo tak trzeba czy poprostu z wygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra koko
2+3 ale ta baba zawsze glupio gada szkoda fajnie by było jak byś 6 latka na przerwie w szkole karmiła;) przecież to wcale nie za długo to z miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry , wybaczcie za fotę ale to tak wygląda :/ i proszę waris , jestem dobrą matką . I bliskość zapewniam swemu dziecku przytuleniem się , buziaczkiem , czytaniem , bawieniem się , a nie do cholery karmieniem piersią . No kur.... nie ogarniam serio :) Powiedzmy se prawdę , kobiety które karmią już duże dzieci nie potrafia se poradzić z odzwyczajeniem a nie chodzi Wam o bliskość bo jest milion sposobów na zapewnianie bliskości swemu dziecku , boją się krzyków płaczu itp itd . najgorsze to że mam w wieku prawie 3 lat córę :D i temu jakoś nie mogę se tego wobrazić że podchodzi do mnie ( a jest cholernie wygadana jak na swój wiek ) i mówi mamo dawaj cycka :D a do 2+3 napisałaś że mąż nie miał nic przeciwko do karmienia piersią syna bo miałaś piersi ładne . A nie myślał , że po karmieniu będą sflaczałe ? no bo 3 lata ssać pierś to nie wyobrażam sobie , żeby były one jędrne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
ja też mam problem z odstawieniem półtorarocznej córki od piersi, nie wiem jak to będzie długo trwało, ale łatwo nie jest. Żałuję trochę, że od początku nie karmiłam butelką.....teraz nie byłoby problemu.teraz córka, ciężko przechodzi ząbkowanie i przez ostatni miesiąc prawie nic kompletnie nie jadła oprócz piersi, jestem już tym wykończona...współczuję siostrze, ja mam nadzieję, że max do 2 lat pokarmię małą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra koko
do waris 2011 Czy to tak cieżko zakumać karmiła do 9 miesięcy bo dla niemowlaka mleko matki ma wartości odżywcze... a potem to ani dziecko się tym nie najle ani nie napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zwymiotuję kolacjęę
:D:D właśnie :D dziecko na przerwie na chatę będzie biegło do mamy "na cyca" :D waris2011 - czytaj ze zrozumieniem - dla 3 letniego dziecka takie mleko jest już bezwartościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
mam was w doo... co mnie obchodza wasze opinie .. kazdy jest jaki jest kazdy ma inna opinie na to czego sam nie doswiadczył... i nara dla was... idzcie lepiej do swych dzieci zamiast pisac na kafee chyba , ze juz potrzeujecie takiej bliskosc z netem , ze co niektórym mozgi pisanie o mleku wypaliło...matki polki siedzace po nocach na forach .. zajeb.. jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zwymiotuję kolacjęę
i vice versa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra koko
Waris2011 Nawet nie wiesz jakie jesteśmy wszystkie podobne do siebie :D Ps: Jesteś bezpłodna? Mąż cię nie zaspokaja? czy masz gromadke rozwrzeszczanych bachorków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam:D sprobowalam sobie wyobrazic swoja prawie 3letnia corke, jak podchodzi do mnie i tym swoim slodkim glosikiem mowi mamo, daj cyca, prosze:P:P:P Dla mnie to patologia i tyle. Zdania nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
chciałabym aby w temacie ktoś doświadczony w tej kwestii odpowiadał na pytanie zawarte w temacie a nie niektórzy, okazują swoje obrzydzenie. spróbujcie jak smakuje mleko modyfikowane to dopiero sie porzygacie, albo popatrzcie na 2 letnie dziecko ze smoczkiem i nie mówiące za wiele to jest też obrzydliwe. i temat obwisłych cycek, kto je ma to będzie miał, niezależnie od tego czy karmił piersią czy nie, bo to sama ciąża i hormony podczas niej zmieniają kobiece ciało nieodwracalnie...także tak czy tak wszystkie części naszego ciała czy to cycki czy co innego nigdy nie dorównają wyglądowi sprzed ciąży.......chociaż większość kobiet po ciąży zdecydowanie lepiej wygląda optycznie, bo wiedzą, że muszą o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot kur. waris nas wyzwała że my siedzimy na forum , a Ty co robisz ? :D Moja Juleczka śpi już od 19 ;) więc kiedy jak nie wieczorem pokomentować ;))) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania, ze najlepsza metoda jest drastyczne odstawienie i przygotowanie na histerie przez jakis czas, innego wyjscia nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra koko
Zgadzam się z tobą ale 2 latek ze smoczkiem zupełnie inaczej wygląda niż 2 latek ze cycusiem mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihi
zartujesz prawda????????!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahjhxccjxmbjcbm
no czytac ze zrozumieniem nie potrafisz o bezwartosciowym pokarmie pisalam pod katem 3 latka a nie niemowlecia to chyba jasne przynajmniej dla mnie. moje dzieci spia od 19.30 a ja mam wolne ,a ze dzien byl dzis ciezki to mam wieczor leniwy i spokojny :) karmilam 9 miesiecy potem moje dzieci stopniowo rezygnowaly z piersi i nie zabranialam im jedli normalnie pijac piers rano i wieczorem potem juz tylko rano a jak zaczeli sie sami poruszac to i o tym zapomnieli moze mialam szczescie a moze po prostu nie przywiazalam ich do siebie cyckiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×