Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunkaaaaa

chora ex!!

Polecane posty

Gość niunkaaaaa

Witam!! Jestem z chlopakiem 5 miesiecy gdy zaczelismy sie spotykac on byl 4 mc po rozstaniu ze swoja zona(rozwod dalej w toku) w czasie gdy sie poznalismy oni niby jeszcze cos probowali naprawiac ale wtedy pojawilam sie ja i wszystko sie dosc szybko potoczylo jestesmy w sobie zakochani na zaboj, bardzo szczesliwi zamieszkalismy razem po miesiacu naszego zwiazku. wszystko bylo by perfekt gdyby nie jego "byla" zona z ktora musi sie spotykac poniewaz on chce widywac ich corke (2 latka) na samym poczatku naszego zwiazku zdradzil mnie z nia gdy sie dowiedzialam wybaczylam poniewaz stwierdzilam ze niejestesmy jeszcze na powaznie.. teraz oni sie poklucili i ona do mnie wypisuje smsy ze dalej z nim sypia ze jestem glupia i naiwna ze byla u nas w mieszkaniu jak ja bylam w pracy ze moze mi powiedziec gdzie co jest i jak wyglada... on mowi ze ona klamie i probuje nas rozdzielic bo jest zazdrosna ja mu ufam ale za kazdym razem gdy jezdzi odebrac mala jade z nim pokazuje mi smsy od niej gdzie sie kluca wiec niby dlaczego on by z nia sypial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Moze dlatego, ze to jego zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Żona tego faceta ma rację: ty naprawdę jesteś TOTALNIE GŁUPIA PIPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaaaaa
ale on jest ze mna traktuje mnie naprawde dobrze ciagle powtarza ze kocha niemialam nigdy zadnej podstawy zeby myslec inaczej zdradzil mnie z nia wczesniej sam sie nieprzyznal ale ona zadzwonila do mnie zeby mi to udowodnic jak on do niej do domu przyjechal i zostawila wlaczone polaczenie wiec ja slyszalam wszystko tylko jak juz powiedzialam niebylismy wtedy na powaznie on teraz mowi zapewnia ze ona klamie by nas rozdzielic bo ona go dalej kocha itd dlatego ja jej niewieze ale meczy mnie to troche ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Ale w tym wszystkim nie ma logiki. Jakieś pieprzenie bez sensu na dwa fronty, czy na dwa baty...(ja sie nie znam). To chyba tylko nieprawdą może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest prawda ,że on dalej kocha żonę a pretekt do spotkania to dziecko to Ty jesteś chora jeśli tak naprawdę nie znasz faceta a już zamieszkałaś razem jaki to musi być skórwiel jeśli zostawia swoje dziecko wykastrować takiego aby kolejne dzieci nie skrzywdził a Ty jesteś żałosna dupodajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooo
Ile ty masz lat? Chyba nie więcej niż 15, bo piszesz jak nastolatka. Po pierwsze za długie zdania, brak przecinków i koszmarne błędy ortograficzne, po drugie "chłopak", "nie byliśmy ze sobą na poważnie". :o Lepiej zajmij się nauką, a potem znajdź sobie rówieśnika a nie dorosłego faceta po przejściach, który sam nie wie, czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespał się z nią będąc już z Tobą? Nic dodać nic ująć. Próbowali jeszcze coś naprawiać? Czyli dalej coś do niej czuje i chce z nią być.Ty jesteś tylko pocieszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chora ex
Może jednak coś jest na rzeczy. Ja bym mu nie ufała tak na 100% Jeśli próbowali coś ratować, to wygląda, że Facio działa na 2 fronty. Pewnie, że traktuje Cię dobrze, jakby traktował źle, to byś go zostawiła. A tak ma nową dziewczynę i żonę. Żyć, nie umierać. A baby się o niego kłócą. Taki to pożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×