Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pata_67

Wypadanie włosów

Polecane posty

Witam ! Mam problem z wypadaniem włosów, ostatnio jest coraz gorzej, jestem przerażona.;( Moje włosy zawsze były grube i nigdy nie miałam problemu związanego z ich wypadaniem. Mam długie, kręcone włosy z blond pasemkami. Myje je co 3 dni i tylko wtedy je czesze. Jednak gdy je myje to strasznie ich dużo w wannie i dużo zosaje na szczotce. Codziennie używam żelu do włosów. Przy myciu używam 2 odżywek. Jedną ze spłukiwaniem a drugą by łatwiej rozczesać. Jestem przerażona. Doradźcie mi co zrobić by je wzmocnić i by zmniejszyło się ich wypadanie , proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burman69
a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość burman69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
zabieg zageszczania wlosow oslabia te ktore jeszcze mamy wiec jesli autorka ma problem z wypadaniem wlosow powinna zainwestowac w dbry szampon i odzywki. Mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo tego wszystkiego, żele itd. Ja też miałam z tym problem jak prostawałam, teraz odstawiłam prostownice, myję tylko szamponem i spryskuje mgiełką, która ułatwia rozczesywanie nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zagęszczania włosów raczej nie skorzystam. Biorę tabletki Humavit ze skrzypem od niedawna. Nadal stosuje odżywki. Dziś kupiłam szampon dla włosów delikatnych z ziaji. Mam nadzieje, że bedzie dobry w stosowaniu. Na szczęscie wypadanie zmniejszyło się, oby tak dalej.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Olejek Sesa polecam (najlepiej na noc) i wcierkę Jantar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi wypadają włosy
zaczeło się przez farbowanie na blond a potem po różnych maskach i odżywkach nailiło się, głowa zaczeła swędzieć teraz staram przerzucić się na szampony i odżywki bez silikonów, trochę mniej swędzi głowa i mniej włosów wypada podejrzewam że te silikony zapychały skórę głowy i przez to włosy nie były odpowiednio odżywione i wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Te, Łysy, spadówa... 160 zł za skrzyp i pokrzywę, powaliło Cię?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAorusia
Podziele sie z wami genialnym srodkiem; pokrzywa,skrzyp i bukwica zalana olejem lnianym-pozniej wcieramy we wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Krk27, czyli Łysy 2? Won, naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób morfologie żelazo na hormon tarczycy ob po tym do dermatologa preparaty godne polecania Vitapil lub silica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje tego szamponu - darmena .;) Dziękuje za podpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Na pewno polecam zaopatrzyć się w witaminy i minerały dostępne w aptece bądź online. A później na badania idź bo tak to sobie możesz próbować wszystkiego i tak nic z tego nie wyniknie ;/ Do trychologa się udaj to on C***owie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia6677
Ja też miałam problem z wypadającymi włosami. Zaczęłam używać tego szamponu - http://xurl.pl/56jq i odżywki (z tej samej serii). Po kilku miesiącach stosowania włosy przestały mi wypadać. Nowe powoli rosną i są zdrowe i mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na wypadanie włosów tylko Locerin. Powstrzymuje proces wypadania włosów i wspiera ich porost. Moje włosy stały się mocniejsze odzyskaly blask i co najważniejsze przestały wypadac. 
Naprawdę polecam i podrzucam link gdzie zamawialam 
http://nplink.net/GrAGaCCq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Zmagam się z takim wypadaniem po ciąży, a dokładnie po urodzeniu dziecka, bo w ciąży włosy były piękne. Nie było to związane z hormonami, a po prostu organizm sobie tak postanowił. Pomogły mi kosmetyki KV-1 dostępne w sklepie www.kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, wypadały mi wręcz garściami, myślałam że wyłysieje! Pewnego dnia w internecie znalazłam tego bloga:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Został tam polecony środek do włosów, zaczełam go używać i moje włosy odżyły, bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×