Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambusikk

____coś na spanie ??? pomocy ...

Polecane posty

witam... mam problemy z zasypianiem... mam córcie 6 miesiecy i ona juz ładnie przesypia noce a ja sie mecze z zasnieciem... klade sie ok 22 i do 2.00 potrafie sie wiercic na boki. gdy juz zasypiam to mała budzi sie na karmienie i od nowa to samo. :( probowalam juz melisy ale po tym jeszcze gorzej ;/ moze znacie jakies srodki na zasypianie ??? nadal karmie piersia wiec mocne leki nie wchodza w rachube . Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
przy karmieniu piersią jeśli coś chcesz brać to musisz skonsultować się z lekarzem. bałabym się tak coś brać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie cierpiałam na bezsen
bezsenność, ale myślę, że powinnas poradzić się lekarza albo chociaz farmaceuty, może coś Ci poradzą poza tym wietrz sypialnię nie oglądaj wieczorewm tv próbuj się wyciszyć moze wypij kubek ciepłego mleka powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko z powyzszych juz robie,,, bo zmagam sie z tym nie od dzis... :( no lekarz to juz ostatecznie, choc nie mam za bardzo teraz czasu jechac ;/ dlatego tu uderzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłggoossiiaa
Masz niedobory magnezu. Kup magvit b6 lub slowmag, magnefar, magne i stosuj zgodnie z ulotką, czyli bierz 6 tabl. dziennie, tak jak karze ulotka 3x2 tabl. po ok tygodniu problemy ze snem odejdą w niepamięć, a wtedy wystarczy ci już 2x2 tabletki, bierz ze 3 miesiące tylko kup jeden z tych, które wymieniłam, ponieważ to są organiczne związki magnezu o zwiększonej wchłanialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lj;kvhnb
ciepłe mleko, wywietrzona sypialnia - dobre rady. Dodałabym jeszcze słabą meliskę - a le nie wiem czy na pewno można karmiąc piersią (doczytaj sobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki biore prenatal . hmmm tam juz chyba jest magnez... musze sprawdzic :P dzieki za rade,,nie zaszkodzi sprobowac :P moze dzis w koncu zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..Ja czasem miewam problemy ze spaniem,oczy mi sie same zamykaja,klade sie do lozka i przewalam sie z boku na bok,czase wydaje mi sie ze jestem tak zmeczona ze nie moge spac przez to.Czasem pomagaja mi ciepla kapiel,gorace mleko na noc i wietrzenie sypialni.Jesli z tych bezpiecznych wszytsko probowalas, to moze faktyznie idz do apteki zapytaj o jakis wspomagacze snu dla mamy karmiacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłggoossiiaa
W prenatalu nie ma magnezu, żeby uzupełnić niedobory, potrzebujesz ok 300 mg czystych jonów na dobę, a jak karmisz to nawet więcej mi magnez bardzo pomaga, dzięki niemu jestem spokojniejsza i minęły problemy ze spaniem, dziecku nie zaszkodzi, nawet w ciąży zaleca się dodatkowe dawki magnezu Jaką rolę odgrywa magnez w organizmie kobiety ciężarnej i karmiącej piersią? Magnez wpływa korzystnie zarówno na układ mięśniowy, krążenia jak i układ kostny. Zaangażowany jest w prawidłową pracę mięśni nie tylko mięśni szkieletowych ale także mięśnia sercowego, mięśni znajdujących się w ścianie naczyń krwionośnych oraz mięśniówki macicy. Uczestniczy w utrzymaniu prawidłowej budowy kości i zębów. Wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego, łagodzi stres oraz zmęczenie. Jego niedobór powoduje uczucie niepokoju, zdenerwowania, zaburzenia koncentracji, trudności w zasypianiu. Magnez bierze także udział w reakcjach wytwarzania związków magazynujących energię niezbędną do życia oraz w syntezie DNA - magazynu informacji genetycznej każdego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłggoossiiaa
przeciętna tabl. magnezu organicznego zawiera 48 mg jonów, dlatego trzeba brać 6 tabl. dziennie i nie daj się nabrać na blumag jedyny czy inny super magnez ( do brania 1 x dziennie), bo te zawierają nieorganiczne związki magnezu, które wchłaniają się tylko w 10 %, więc z 300 mg tabl. blumagu wchłonie ci się tylko 30 mg, więc blumagu trzeba brać 10 tabl dziennie - sraka gwarantowana dobre preparaty to magne, magvit, slowmag, magnefar lub olimp chelatowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam magnefar i na ulotce jest napisane 2 tabletki maxymalnie na dzien... :) hmmm... sprobujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×