Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgnilec

PULSOMETR do biegania, ma ktos????

Polecane posty

Gość ebenem
Co do aktywności, to jeszcze warto zainwestować w pulsometr. Trudno samemu wyczuć jakim tempem się biegnie mi np. bardzo pomaga pulsometr, ułatwia trening, bo pomaga kontrolować ciało i zmiany, jakie w nim zachodza w trakcie ćwiczeń kupowałam swój model na conrad.pl i jestem zadowolona. Są też opcje np z GPS-em jeśli ktoś dużo biega po lasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim723
Posiadam. Idealny sprzet, potrzebny kazdemu, kto biega i chce to robic. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingleclipa1977qghhr
witam Ja używam od 3 lat LIFETEC MD15215 I nie mam zamiaru zmieniać bo trasy biegu mam wymierzone rowerem więc z GPS nie kupuje z GPS garminy są nie dokładne więc nie da się biegać dokładnie TEMPA 74kg 172cm śląskie/opolskie men45-68@o2.pl Jasne http://h3o.de/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamsel
Mam, tutaj masz - https://dotsport.pl/ I już tutaj taki przeznaczony pod bardziej zaawansowanego użytkownika. Jednak solidny pomiar jest kluczowy. Co komu po sprzęcie do pomiaru, który nie podaje prawdziwych wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
MK Group Michał Kosmowski, musicie spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elak99
W porządku jest nasz Duo Control Sanity, łatwo można sobie takie badanie zrobić, baterie są na co najmniej 20 godzin także już konkretnie potrafią wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić DUO Control jeśli ktoś chce bardzo szybko zbadać natlenienie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo i szybko można sobie saturacje monitorować przez Duo Control, dokładnie się to urządzenie nazywa pulsooksymetr, wystarczy palec podłączyć i tyle, nie jest to jakieś inwazyjne czy skomplikowane w zrobieniu badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×