Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama:)

problem z wspolzyciem

Polecane posty

Gość mama:)

Witam od mojego porodu minelo 2 lata i 6 m-cy. przy porodzie bylam nacinana. do tej pory podczas stosunku czuje bol, tam gdzie bylam nacieta boli,ciagnie....czy to sie jeszcze zmieni??? trace nadzieje na normalne zycie seksualne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama:)
zalezy mi na odpowiedzi czy mozna cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama:)
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbgfd
plastyka pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
watpie juz dawno powinno się zmienic a jak nic to lepiej idz do lekarza bo to normalne nie jest też byłam nacinana i normalnie po połogu seks z męzem bez żadnego bólu lec do lekarza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51640+55640
Nie zmieni się no ale przynajmniej masz dziecko więc się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
bylam u lekarza twierdzi,ze nic tam nie widzi,nawet leczyl pod katem zapalenia...robil cytologie,nic nie wykazalo. Pewnie ciesze sie,ze mam dziecko ale chcialaym aby seks rowniez byl fajny. a teraz trudno mi sie kochac jak przez pierwsze 2-3 minuty czuje bol i pozniej przez kilka dni boli nawet jak sie podmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51640+55640
trudno nie można mieć w życiu wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbgfd
A co ma lekarz zobaczyc jak problemem jest to ze cię nacięli? To jest uszkodzenie ciała na całej głębokości, przecięcie mięśni, ścięgien, nerwów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
Sa kobiety ktore rodzily a mimo to czerpia przyjemnosc z seksu a wiec mozna...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
Pisze co lekarz powiedzial.....eh to niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbgfd
Nacięcie nacięciu nierówne. Jedna będzie miec malutkie a druga zostanie pochlastana jak zarzynana świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51640+55640
Inne mogą Ty nie -musisz przyjąć to do wiadomości i zająć się czymś sensownym. Równie dobrze mogłabyś mieć pretensje, że inne kobiety urosły do 180cm a Ty masz tylko 160. Poród siłami natury może wywołać pewne komplikacje z późniejszym życiu kobiety no trudno takie są fakty. Chyba zdawałaś sobie sprawę zachodząc w ciążę o tym, że pewne kwestie mogą się zmienić prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
Oczywiscie,ze zdawalam sobie sprawe. Mialam nadzieje,ze sa kobiety ktore mialy cos takiego a jednak przeszlo.....wierzylam w to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
i co teraz mam do konca zycia cierpiec przy wspolzyciu? czy moze rozejsc sie z mezem wiadomo ze i on i ja tego potrzeujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angdzelikamaślanka
a jak twoje dziecko gaworzy już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
duzo czasu mineło od porodu wiec to trochę dziwne porozmawiaj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja jestem ponad 3 mies po porodzie i tez na poczatku zawsze mnie boli. w dodatku jak dotkne blizny to zawsze mnie boli i lekarz tez w tym problemu nie widzi! a ty 5... cos tam wypowiadasz sie bez ensu. jak nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia zeby pomoc dziewczynie to lepiej stad zmykaj a nie chamsko sie wypowiadaj. wkurzaja mnie ludzie na takim poziomie co ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
ja jestem po porodzie 2 lata i 6 miesiecy!! Ciagle czekam az przejdzie ale ilez mozna?? na zmiane pogody tez mnie rwie lizna ale to akurat mozna wytrzymac Niewiem czy moj lekarz kiepski czy po prostu nic sie nieda z tym zrobic:( jesli to do mnie angdzelikamaślanka moje dziecko juz mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
* rwie mnie blizna tak mialo byc przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje na zmiane pogody ja. i jeszcze jak dlugo posoje na nogach lub przy jakims wysiłku. wogole ja nie mialam takiej potrzeby zeby mnie nacinali. wszystko szlo super. ale naciecie to w polsce rutyna wiec i mnie nie omineło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
zapytaj sie swojego ginekologa czy jesli on ni nie widzi moze polecic ci jakiegokolwiek lekarza ktory moze cos z tym zrobic,albo idz na konsultacje do innego, moze faktycznie nic sie nie da zrobic ale teraz medycyna sie tak rozwinela ze watpie ze takie kobiety jak ty musza cierpiec do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
D jak Dupa pozostawie Twoja wypowiedz bez komentarza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
idel tak zrobie. Zapisze sie do innego lekarza i zobaczymy co powie tylko musze poszukac naprawde dobrego.Przeciez musi byc jakis sposob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
Anet u mnie porod tez szedl super zadnych problemow a mnie nacieli i to dwa razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
tez mi sie tak wydaje i mam nadzieje ze da sie cos zrobic,wiadomo dziecko najwiekszy dar od zycia,ale kobieta nie jest tylko matka ale tez zona i kochanka dla swojego meza, pomijajac potrzeby meza ty jako kobieta tez potrzebujesz seksu.trzymam kciuki zeby dalo sie cos z tym zrobic w takim momencie naprawde ciesze sie ze mialam cesarke coprawda miesiac mnie wszystko bolalo,rana kiepsko sie goila ale dziaj pol roku po cc moja blizna wyglada jak zadrapanie a seks jest taki jak przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfhksdjfh
Chodze do naprawde dorego ginekologa jest ordynatorem w szpitalu w ktorym rodzilam i to on zafundowal mi to ciecie:( Moze ze wzgledu na to,ze on to robil mowi,ze jest ok. Skonsultuje to z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×