Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

"Dziecko większość kobiet nie marzy o wielu kochankach tylko o jednym mężczyźnie z którym założą rodzinę. " Myślę, że tak jest tylko w głowach samczyków, którzy panicznie boją się wyzwolonych kobiet. "O mężczyźnie który będzie je kochał. " Jasne, że tak, ale co to ma do rzeczy? Każdy chce być kochany, ale każdy chce też dobrego seksu. "A Ty dzieciaku jesteś mało dojrzały, życie nie opiera się tylko na seksie. Osoby które myślą cały czas o seksie są tak naprawdę nieszczęśliwe to choroba. Takie osoby jeśli mają rodziny to prowadzą podwójne życie. " Tatusiu, znowu się mylisz. Popęd płciowy jest najsilniejszym z instynktów - nie bez powodu. Poza tym, nikt nie mówił o myśleniu o seksie non stop. Odwracasz kota ogonem, żeby ukryć swoją wściekłość na naturę? Wolałbym też, żebyś nie zwracał się do mnie per "Dziecko" - nie jesteśmy w aż takiej zażyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tamta laska, co się tak toksycznie wypowiadała to ma rację. Statystyki nie kłamią. Czemu dziewczyny do lat 20 to 82% uprawiało sex, a 18% jeszcze nie? Faceci do lat 20, 72% nie uprawiało seksu, a 28% już zamoczyło. Wychodzi na to, że laski lubią korzystać z życia i bzyknąć ( Wy myślicie że faceta macie, a tak na prawdę to koleś który ma Was za jednorazowke, z****** i idzie do nastepnej bo tyle chętnym lasek w tych czasach ). Skonczcie też p******ic, że laska która uprawia seks to ma od razu studnie czy że puszcza się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd masz te statystyki? Skoro kobieta może mówić, że normalny penis nadaje się do kastracji, to właściciel normalnego penisa tym bardziej ma prawo powiedzieć, że kobieta, której nie wystarczy przeciętnej długośc***enis ma studnię. To ona odbiega od przeciętnej i ma czelność obrażać większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy nie trolluj już, sam piszesz te bzdurne posty i podszywasz się pod zdegenerowane laski. Co chcesz przez to osiągnąć? Broniłbyś faceta który założyliby temat: "Moja kobieta ma małe piersi i w ogóle mnie nie podnieca", albo "Moja kobieta jest beznadziejna w łóżku bo nie podoba mi się kształt jej pochwy i myślę nad zdradą"? Bo jak dla mnie to równie chore co ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie rozmiar jest nieważny a ważne jest żeby mężczyzna był OBRZEZANY to mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:29 Jesteś dzieckiem dla mnie na dodatek mało dojrzałym. Twoja chorobliwa fascynacja seksem to tylko potwierdza. Człowiek myślący, mówi ci to coś? po to mamy rozum by go używać a instynkt zostawmy zwierzętom. To że ty nie potrafisz panować nad instynktem i chormonami świadczy o problemach. Kobieta wyzwolona mylnie pojmujesz to pojęcie. To nie koniecznie kobieta która uprawia seks z każdym i gdzie popadnie. Kobieta wyzwolona to taka która mówi wprost o swoich potrzebach i chce je spełniać. A może to robić z mężem lub partnerem. Czego dziecko nie pojmujesz? Ja takim kobietom współczuję które się tu wypowiadają bo mieć kochanka czy co chwilę zmieniać faceta to porażka. Świadczy że nie potrafią zbudować szczęśliwego związku na dłużej. To przegrane kobiety takie są suche fakty. Nie zrozumiesz tego dzieciaku bo jesteś gejem nie myślisz jak prawdziwy samiec, bardziej jesteś jak kobieta. Ty wielu żeczy w życiu nie zrozumiesz i musisz z tym żyć taki twój pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale tamta laska, co się tak toksycznie wypowiadała to ma rację. Statystyki nie kłamią. Czemu dziewczyny do lat 20 to 82% uprawiało sex, a 18% jeszcze nie? Faceci do lat 20, 72% nie uprawiało seksu, a 28% już zamoczyło. Wychodzi na to, że laski lubią korzystać z życia i bzyknąć ( Wy myślicie że faceta macie, a tak na prawdę to koleś który ma Was za jednorazowke, z****** i idzie do nastepnej bo tyle chętnym lasek w tych czasach ). Skonczcie też p******ic, że laska która uprawia seks to ma od razu studnie czy że puszcza się usmiech.gif . Kobieta która daje doopy jak leci puszcza się jest łatwa czego Ty tu nie rozumiesz? Badania są czasem mało miarodajne. Kur to kur.. A jak ktoś ma luzy między nogami to je ma tak jak facet ma mniejszego tak kobieta może mieć luźną pochwe. Ale was to boli :-P prawdy nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skąd masz te statystyki? Skoro kobieta może mówić, że normalny penis nadaje się do kastracji, to właściciel normalnego penisa tym bardziej ma prawo powiedzieć, że kobieta, której nie wystarczy przeciętnej długośc***enis ma studnię. To ona odbiega od przeciętnej i ma czelność obrażać większość facetów. Zgłoś Dokładnie masz rację kobiety nie mają ochoty przyjść do wiadomości tej oczywistej prawdy że doznania nie zależą tylko od penisa ale i od ich pochwy. Trzeba się dopasować a jeśli będziemy się obrażać to nic to nie da. Ale według tego geja kobieta ma prawo obrażać a mężczyzna nie. Jest ciężkim przypadkiem niech lepiej znajdzie kobietę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie trolluje i sie nie podszywam pod bikogo. Po co? Moja orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Ale zaskakujące jest nieco, że jak się broni kobiet,to automatycznie staje się w oczach niektórych gejem. Prawdziwi z Was samcy. Pozazdrościć. Mysle, ze mimo wszystko,nie staniecie sie bardziej mescy jesli bedziecie rez bardziej chamscy i wulgarni. Odpowiadając komu innemu, tak, bronilbym i facetów, gdyby w tak chamski sposob byli obrazani. Nigdzie nie bylo tez mowy o wielośc***artnerow, jedynie o rozmiarze penisa. Nie mogę wyjść ze zdumienia, że nie potraficie rozmawiać bez wycieczek oso istych i nie obrażając nikogo. Rozumiem, ze pewne deklaracje kobiet mota martwic skapiej obdarzonych panow (zwlaszcza tych malo pewnych siebie i swoich seksualnych umiejetnosci), ale na Boga, choc sprobujcie trzymac jakis poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky Guy
Oj, z telefonunie umiem sie najwidoczniej zalogowac, ale to powyzsze to ja, Kinky Guy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ty nie potrafisz panować nad instynktem i chormonami świadczy o problemach. Miało być ; hormonami ; Mój błąd :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten jeden jedyny mężczyzna może mieć 18 cm... a nie 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to Ty bawisz się w psychologa KingyGuy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdy nie trolluje i sie nie podszywam pod bikogo. Po co? Moja orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Ale zaskakujące jest nieco, że jak się broni kobiet,to automatycznie staje się w oczach niektórych gejem. Prawdziwi z Was samcy. Pozazdrościć. Mysle, ze mimo wszystko,nie staniecie sie bardziej mescy jesli bedziecie rez bardziej chamscy i wulgarni. Odpowiadając komu innemu, tak, bronilbym i facetów, gdyby w tak chamski sposob byli obrazani. Nigdzie nie bylo tez mowy o wielośc***artnerow, jedynie o rozmiarze penisa. Nie mogę wyjść ze zdumienia, że nie potraficie rozmawiać bez wycieczek oso istych i nie obrażając nikogo. Rozumiem, ze pewne deklaracje kobiet mota martwic skapiej obdarzonych panow (zwlaszcza tych malo pewnych siebie i swoich seksualnych umiejetnosci), ale na Boga, choc sprobujcie trzymac jakis poziom! :-P Prawie się popłakałaem ze śmiechu.... :'( Poziom cały czas trzymamy tylko luźne pochwy mają z tym problem... :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky Guy
Najwazniejsze, to umieć śmiać się z siebie. I mieć do siebie trochę dystansu! Słyszałem, że od zbyt poważnego traktowania siebie kurczy się prącie. Więc ostrożnie, bo nie macie czym panowie szarżować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze robię nie szukając kobiety. Traktowałbym ją jak boginię, robiłbym dla niej wszystko, dbałbym aby było jej dobrze w każdym aspekcie życia, także w seksie, robiłbym z nią to często i na różne sposoby bo mam duże potrzeby. Ale co z tego, jeśli uznałaby że mam dla niej za małego ,choć mam 15 cm mierzone prawidłowo, a 17 mierząc tak jak wszyscy - i zdradzałaby mnie z innym. Wolę być sam bo nie muszę na siłę nikogo mieć a boję się jedynie oszustwa i zdrady ludzi których traktuję jak przyjaciół bądź kobiety, która byłaby miłością mojego życia. A popęd? Jestem dowodem że nie trzeba robić tego z byle kim mając grubo ponadprzeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 Facet ty sobie jaja robisz masz normalnego fiuta nie nie bierz tych bredni do siebie co wypisują tu te karyny. Większość kobiet jak najbardziej będzie odpowiadał twój fiut. To w większości zakompleksione baby które celowo to piszą by poprawić sobie humor. Mam 14,5 obwód 13,5 i nie mam żadnych problemów z kobietami. Więc głowa do góry, znaczy się fiut :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 17 mierząc tak jak wszyscy - A jak mierzą wszyscy? Bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dwóch prawiczków się dobrało do tematu i gadają o kuśkach... mężczyzna zaczyna się od 18cm/15cm, c***y z mniejszymi powinny być wykastrowane, ani to przyjemność z takim w łóżku ani nic, po co takie stworzenia. Nie dziwcie się, że sobie wolimy facetów bzyknąć na boku czy do klubu na numerki chodzić oczko.gif Zawsze ogarnia mnie pusty śmiech jak czytam tego typu brednie. Jak kobieta wypowiada się w liczbie mnogiej, my kobiety, że sobie wolimy... Naprawdę to jedna kobieta wie co każda kobieta woli, myśli ha ha :-) Jest to manipulacja z waszej strony, jeśli już się wypowiadasz to mów za siebie w liczbie pojedynczej nie za każdą kobietę. Idąc twoim tokiem rozumowania zamiast z moją kobietą rozmawiać o sprawach intymnych powinienem tu na kafe rozmawiać z wami karyny bo wiecie lepiej czego pragnie moja kobieta :-) Ha ha tępe głupie sooki nawet mi was nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinky Guy dziś Najwazniejsze, to umieć śmiać się z siebie. I mieć do siebie trochę dystansu! Słyszałem, że od zbyt poważnego traktowania siebie kurczy się prącie. Więc ostrożnie, bo nie macie czym panowie szarżowaćoczko.gif Ja z kolei słyszałem że u kobiet kurczy się biust a pochwa niestety dostaje luzu :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno się mierzyć tylko to co wchodzi w pochwę czyli bez dociskania od strony brzucha stojąc z penisem pod kątem prostym. Większość mierzy z boku od kości co daje ok. 2 cm więcej. I teraz zagadnienie czy kobieta która mówi że np. 13 cm to mało, ma na myśli rzeczywiście 13 czy 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powinno się mierzyć tylko to co wchodzi w pochwę czyli bez dociskania od strony brzucha stojąc z penisem pod kątem prostym. Większość mierzy z boku od kości co daje ok. 2 cm więcej. I teraz zagadnienie czy kobieta która mówi że np. 13 cm to mało, ma na myśli rzeczywiście 13 czy 11. Z tego co wiem to powinno się mierzyć od góry. Zresztą to zawsze jest mniej więcej bo jak jesteś bardzo podniecony penis potrafi być trochę większy. A najważniejsze nie zależnie od wielkośc***enisa trafić na normalną kobietę. Dla takiej mężczyzna to nie tylko penis :-) A seks to nie tylko penetracja, masz język, usta palce... masz się starać wielkość nie jest najważniejsza to często słyszałem od kobiet. Kiedy pytałem czy mój penis będzie ok bo nie chciał bym ich rozczarować. Jak widzisz są i normalne kobiety nie tylko te karyny z kafe co wiedzą lepiej i wypowiadają się w imieniu każdej. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od góry? Jak to rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinky pinky twinky guy gej, Ty czasem nie jesteś za młody na takie tematy o pindolkach i piczkach? Stado prawików ze spermą w głowie co pieroga na oczy nie widziały już atakują, luzujcie napleta c***y, masz małego? to siedz cicho i wal sobie koguta w kącie. Nikt sie nie smieje że macie małego czy coś. Jak Wam się coś powiedz to bulwers od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś Powiesz mi, że swoj pierwszy raz robiłas w wieku 25+ lat? i że pewnie miałaś jednego partnera, tak? Typowa laska, która chce się wybielić i być księżniczką i oh ah trudno dostępną szanującą się kobietą oczko.gif A co do reszty prawiczków z tego forum to co, macie ból d**y bo macie mniejszego? Może jakiejś taki przypasujcie, luzujcie. To, że większość lasek preferuje większe, bo chce też czuć coś, chcemy wiecej pozycji obadać niż tylko te wasze 2 żałosne oklepane. Jakby tutaj laski Wam się układały w kolejce po seks, to każdy pewnie by ****ał każdą jak popadnie i to by było fair? jak my sobie pobzykamy z innymi, potestujemy, posprawdzamy jak to z innym, jakie techniki, jakie pozycje itd to od razu że d****** że mamy studnie bez dna itd.? dlatego na tym forum są albo stare i tępe laski albo prawiczki które mają małego fifolka i laski gołej nie widzieli na żywo. Zauważ, że normalni ludzie czy to faceci czy kobiety to nie mają czasu na użeranie się z takimi glonojadami. Nie odpisujcie już mi, bo szkoda mi czasu na to forum, piszcie między sobą dalej. Ja tylko dałam swoją opinie i jak to jest na prawdę, a to że panie lubią siebie wybielać i zgrywają czyściutkie panny to słuchajcie tych, zresztą nie siedziały by tu takie. Miłej zabawy Zauważ kobieto że wczesne rozpoczęcie życia seksualnego nie koniecznie musi się przedkładać na dużą ilość partnerów. To że Ty wcześnie zaczęłaś i miałaś wielu nie oznacza że każda kobieta czy mężczyzna który wcześnie zaczynał miał wielu. Niektórym wystarczyło kilku co może być dla Ciebie niepojęte że nie każdy miał ochotę się walić na potęgę. Więc nikt tu się nie musi wybielać czy kłamać :-) Można późno zacząć życie seksualne i mieć dużo więcej partnerów czy partnerek. Wię nie oceniaj innych po Sobie, fakt że tobie się soś wydaje nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A ilość nie oznacza jakości oraz doświadczenia. To zależy na kogo trafimy i co z takiej relacji pozytywnego dla siebie wyciągniemy. Tak więc osoba po 25 roku życia która rozpoczęła życie seksualne może być bardziej mądra i doświadczona w sprawach seksu od Ciebie bo nie ilość tu decyduje. Jesteś zbyt ograniczona by to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy wczoraj Celna uwaga Nie celna a chybiona :-) Nie każdy miał potrzebę i ma uprawiania seksu z wieloma osobami. Wczesna inicjacja seksualna nie oznacza lepszego doświadczenia ani tym bardziej nie świadczy o dużej ilośc***artnerów czy partnerek seksualnych. I wypowiadanie się za wszystkie kobiety jest Nie uprawnione. Laska miała dużo k***sów w sobie i myśli że każda tak miała. A jak nie potwierdza tego to kłamie :-) Widać wie lepiej i jak ona się k***iła to każda to musiała robić.. Tępa dzida tyle w temacie, a Ty nie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komentarz odnosił się w dużej mierze do tego fragmentu: "Jakby tutaj laski Wam się układały w kolejce po seks, to każdy pewnie by ****ał każdą jak popadnie i to by było fair? jak my sobie pobzykamy z innymi, potestujemy, posprawdzamy jak to z innym, jakie techniki, jakie pozycje itd to od razu że d****** że mamy studnie bez dna itd.?" Nigdzie nie zasugerowano jakiejś nadmiernej ilośc***artnerów. A co do takiej ilości, to tu ciekawy tekst: http://www.newsweek.pl/styl-zycia/ile-wynosi-statystyczna-liczba-seksualnych-partnerow-,artykuly,414995,1.html Wynika z niego, że średnia ilość partnerów seksualnych kobiet w Stanach i Europie Zachodniej to 7. A idealna liczba (deklarowana przez ankietowanych z różnych krajów) waha się między 7-10. Ciekawa informacja dotycząca Polek i Polaków (co ważne, w badaniu uwzględniono tylko singli): "Z analiz, jakie przeprowadzili autorzy, wynika, że ich średnia liczba partnerów seksualnych wynosi 5,94. Single deklarowali więcej partnerek niż singielki – średnia dla mężczyzn wynosiła 6,99, a dla kobiet - 4,63." I jeszcze uwaga metodologiczna dotycząca takich badań (z tego samego tekstu): "Autorzy badania twierdzą, że 17,5 proc. mężczyzn zawyżyło liczbę swoich seksualnych partnerek, z kolei 18,6 proc. kobiet – zaniżyło ją" Należy więc przyjąć, że tak naprawdę średnia liczba partnerów mężczyzn i kobiet jest podobna. Panowie, czy więc kobieta, która "potestowała" sobie 5-10 facetów jest czymś dziwnym i zasługującym na potępienie? Czy może komentujemy to w ten sposób, bo nam się nigdy nie udało przespać z taką ilością, a o tym marzymy? Po raz kolejny proszę o nie obrażanie innych użytkowników i powstrzymanie się od wycieczek osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dane, co do średniego wieku inicjacji w Polsce, bo temat też się pojawił: Kobiety 18.7 lat Mężczyźni 18,1 lat Badania te są dość stare (2011), należy więc założyć, że obecnie średni wiek inicjacji seksualnej jest nieco niższy (tak pokazywał trend).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×