Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czerwcowa mamusiaaa

Jaki termometr i materacyk dla noworodka

Polecane posty

Gość czerwcowa mamusiaaa

Czy któraś z doświadczonych mam mogłaby mi doradzic jaki kupic termometr oraz materacyk do łóżeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aischa112
Materacyk najlepszy jest gryczano-kokosowy. A co do termometru to ja wole tradycyjne metody czyli zwykly elektroniczny i w pupie mierze temp ale jak moj Misio był noworodkiem to wolałam termometr w smoczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko:)
ja materac mam na sprężynach a termometr od początku tylko elektroniczny. podobno jest najdokładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ater

Myślę, że taką dobrą opcją będą również klasyczne szklane termometry. Oczywiście obecnie to już takie pozbawione w składzie rtęci, ale mają inną substancję a zasada działania się nie zmieniła. Wiele osób nadal woli takie jak Classic XL niż te wszystkie elektroniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie odrzuciłabym pomysł z zakupem rtęciowego... Rtęć jest niebezpieczna, nie daj boże termometr się stłucze przy dziecku... Najlepiej wybrać taki na podczerwień, wtedy nie ma żadnego zagrożenia. Fajny jest ten z Diagnostic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do materacyka to nie wiem, ale z termometrów to moja siostra na pewno po ciąży kupiła diagnostic na podczerwień, bo bała się że rtęciowy będzie niebezpieczny przy małym szkrabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×